Поліамід ПА6

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Поліамід 6 210/310 (ПА6)або полікапролактам є полімером на основі капролактаму. На відміну від більшості інших поліамідів, ПА6 не є конденсаційним полімером, замість цього він формується полімеризацією з розкриттям кільця. Має в основному молекулярному ланцюзі амідну групу, що повторюється, -C(O)-NH-. Це напівкристалічний поліамід.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Поліамід 6 210/310 (ПА6) або полікапролактам є полімером на основі капролактаму. На відміну від більшості інших поліамідів, ПА6 – не конденсаційний полімер, замість цього він формується полімеризацією з розкриттям кільця. Має в основному молекулярному ланцюзі амідну групу, що повторюється, -C(O)-NH-. Це напівкристалічний поліамід.

На складах ПП «Система Оптимум» завжди в наявності поліамід ПА 6. У нас можна купити поліамід ПА 6 за доступною ціною. Поліамід ПА 6 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна на поліамід ПА 6 вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку поліаміду ПА 6 по всій території України.

Характеристики поліаміду ПА6

ПА6-210/310 – це високої якості нетермостабілізований первинний поліамід, конструкційний гетероланцюговий полімер-матеріал, результат гідролітичної полімеризації капролактаму. Задіюється для виробництва величезного переліку продукції, технічних виробів, стійких до ударів та кінетичних навантажень, призначених для машинобудування, автомобільної галузі, текстильного й інших напрямків. Користується великим попитом, у зв’язку з відносно низькою вартістю.

Виглядає цей матеріал, як природного (біло-світло-жовтого) забарвлення гранульована маса з діаметром гранул близько 2,5 мм. Має відносну в’язкість 2,7±0,03. Масова частка води не перевищує 0,06 %, а екстрагованих речовин – не більше 0,55 %. Густина – 1,13-1,14 г/см³. Термовластивості: t плавлення – не менше 215 °С, t морозостійкості – -45--40 °С. Формула: (-NH-(CH2)5-CO-)n.

Волокна поліаміду 6 жорсткі, мають високу міцність на розрив. Також цей полімер відрізняється еластичністю і блиском, високою зносостійкістю та стійкістю до хімікатів, таких як кислоти (слабкі) і луги (концентровані й неконцентровані). Поліамід 6 стійкий до мастил, олив, спирту, автомобільного пального, вуглеводнів, кетонів, ефірів, нафтових продуктів. ПА6 досить гігроскопічний, його волокна можуть поглинати до 2,4 % води. Також у полікапролактаму – висока t розм’якшення і еластичність при низькому температурному режимі. Він витримує паростерилізацію при t 140 °C, завдяки чому його можна використовувати в умовах температурних стрибків у значному діапазоні. Він може виступати чудовим теплоізолятором.

З-поміж переваг цього полімеру:

 • ударостійкість, значні міцнісні та антифрикційні властивості;
 • малий індекс жовтизни;
 • низький коефіцієнт тертя;
 • стійкість до повзучості та стирання;
 • вузький спектр відносної в’язкості, яка допускається;
 • мінімум вологи;
 • підвищена стійкість до електромагнітного випромінювання;
 • відсутність гранул, які містили б сторонні точкові ділянки;
 • відсутність окислених гранул;
 • здатність поглинати вібрацію;
 • неелектропровідність;
 • нетоксичність;
 • легка обробка.

Оскільки в основі матеріалу, що розглядається, знаходяться високомолекулярні сполуки, його механічні характеристики прямопропорційні параметрам вологості та швидкості деформації. Якщо вологість підвищена, відбувається істотне зниження міцнісного, твердісного і жорсткісного порогів, але, разом з тим, збільшується стійкість до ударних навантажень.

Переробка цієї речовини можлива прямим і литтєвим пресуванням, литтям під тиском і способом екструзії.

Упаковується цей хім. продукт в ПЕ мішки, іноді – в полімерні багатошарові з клапаном, через який виводиться повітря.

Рекомендовані умови зберігання: темне сухе приміщення з температурою повітря 15-25 °С.

Застосування ПА6-210/310

ПА6 знаходить застосування в широкому діапазоні технічних продуктів, що вимагають матеріали високої міцності. Він активно використовується в автомобільній промисловості, машинобудуванні та суднобудуванні, нафтопереробці, будівництві, електротехніці й електроніці, харчопромі, для виготовлення меблів, побутової техніки, спортивного і туристичного інвентарю, упаковки. З його участю виготовляють підшипники, шестерні, манжети, каркаси, ролики, кільця, направляючі, кріплення, втулки і вкладиші для механізмів машинобудування і хімічної промисловості. Всі деталі, отримані таким чином, мають високі якісні показники, формостійкі, особливо міцні, не сприйнятливі до біохім. впливів і мають величезний експлуатаційний ресурс (не піддаються руйнуванню при низькій t і ударних навантаженнях). Поширене застосування в механіці пояснюється примітними властивостями і доступною ціною матеріалу «загального користування».

Крім того, ПА6 задіюється в якості ниток у щетинках для зубних щіток, хірургічних швів, струн для акустичних і класичних музичних інструментів, зокрема гітар, скрипок, альтів, віолончелей. Він також дуже широко використовується в текстильній промисловості, у виробництві великої різноманітності ниток, мотузок і сіток, а також панчішно-шкарпеткових виробів і трикотажу. Поліамід ПА6 використовують при виробництві різноманітних полімерних концентратів барвників і термостабілізаторів. Хороші діелектричні властивості пояснюють його затребуваність в електротехніці, де з ПА6 створюють електротехнічні вироби і корпуси електричних приладів. Поліамід ПА6 210/310 – сировинне джерело для створення деталей навантажених механізмів і конструкцій.

Нюанси, характерні для застосування в деяких галузях:

 • харчова промисловість. Зазвичай запобігається контактування з продуктами харчування;
 • електротехніка. Враховується можливість змін електровластивостей, залежно від вологості;
 • хімія. Примітно, що зазначений матеріал проявляє стійкість до впливу неорганічних сполук і р-чинів.

Купити поліамід ПА6 на вигідних умовах

Купівля поліаміду – завдання нескладне, проте, щоб все пройшло успішно, важливо знайти хорошого постачальника. Передусім такого, який якість високу забезпечить, ціною розумною порадує і умови співпраці запропонує вигідні. Якщо вам потрібно купити оптом поліамід ПА 6, зверніться в компанію «Система Оптимум». Питання про ціну на поліамід ПА 6, а також умови оплати і доставки по Україні ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

«Система Оптимум» – досвідчений і надійний постачальник хімічних реактивів (неорганічних і органічних речовин) та іншої суміжної продукції. Усі товарні найменування, наявні в асортименті компанії, характеризуються належним якісним рівнем, що підтверджують відповідні документи. Виконання кожного замовлення відбувається за індивідуальною схемою: ціна на поліамід ПА6 залежить від обсягів поставок, спосіб доставки і оплати узгоджується з кожним клієнтом окремо. Консультації щодо товару і його придбання надають кваліфіковані працівники, забезпечуючи кожному замовникові високий рівень сервісу. Звертайтеся!

Міжнародна назва poliamid 6, kaprolon, poly(azepan-2-one); poly(hexano-6-lactam); poly[azanediyl(1-oxohexane-1,6-diyl)]; polycaprolactam; poly-ε-caproamide
Хімічна формула (-NH-(CH2)5-CO-)n
Назви-синоніми капролон, полиамід-6 блоковий, капролоктан, полі-ε-капроамід

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Поліамід ПА6 за вигідною ціною, також замовити Поліамід ПА6 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.