Пірогалол А

7200.00 грн (ціна за 1 кг)

Пірогалол А (1,2,4-триацетоксибензол, 1,2,4-триоксибензол) – сильний відновник, порошкоподібна маса, що складається з кристалічних структур. Колір – білий, можливий сірий або жовтий відтінок; перебуваючи на повітрі, речовина поступово темніє, в ній з’являються коричневі вкраплення. Її водно-лужні розчини вбирають оксиген, при цьому утворюється темний осад. У воді не розчиняється, однак розчиняється в таких речовинах, як: пропанон, метилтрихлорид, тетрахлорметан, метилбензол, бензен і спирти (етиловий, метиловий та ізопропанол). Кислотність – до 0,05 %, масова частка залишку після прожарювання – максимум 0,1 %, t плавлення – 98-100 °С. Формула – С12Н12О6.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності пірогалол А. У нас можна купити пірогалол А за доступною ціною. Пірогалол А має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на пірогалол А Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пірогалолу А по всій території України.

Характеристики та застосування пірогалолу А

Пірогалол А субстанція існує у вигляді білого кристалічного порошку, на повітрі тьмяніє, температура плавлення 133 °С, реактив розчинний у воді, спирті та ефірі. Пірогалол А є сильним відновником. Застосовується у фотографії, для синтезу деяких барвників. Лужні розчини цього реактиву застосовують у газовому аналізі для поглинання кисню. У медицині пірогалол А раніше приписували для лікування червоного вовчаку, псоріазу, деяких мікозів, як антисептичний і кератолітичний засіб у формі 5-10 % мазей; як дезодоруючий засіб при нежитю і виразках (у вигляді 1-3 % розчинів). Ця речовина як досить потужний відновник знайшла застосування при виконанні різних завдань у різноманітних сферах (промисловість, наукові центри, техніка, побут). Так, в аналітичній хімії з її допомогою проводять низку досліджень для виявлення деяких елементів, зокрема, в газовому аналізі в формі лужних розчинів – для визначення кисню (через поглинання). У фотосправі вона виступає проявником для фотоплівок, у косметичній індустрії – компонентом фарб для волосся. Також бере участь у створенні багатьох інших фарбувальних матеріалів, біоактивних речовин та інших важливих сполук. Що стосується місця пірогалолу А в медицині, то раніше ним лікували хворобу Лібмана-Сакса, частину шкірних мікозів, лускатий лишай. Зараз застосовують як антисептик і кератолітичний препарат (5-10-ти %-ві мазі), дезодоруючий засіб при риніті й виразкових хворобах (1-3-х %-і розчини). Пірогалол А токсичний (руйнує еритроцити, порушує функцію нирок), тому він використовується тільки для обробки невеликих ділянок шкіри. Ознаки отруєння: блювота, пронос, озноб, задуха, судоми, забарвлення крові в шоколадно-коричневий і сечі в рожевий або темний колір. Зі шкіри пірогалол А видаляють, змиваючи спиртом, вазеліном, олією; при попаданні внутрішньо слід промити шлунок водною суспензією активованого вугілля,паленої магнезії тощо. При отруєнні пірогалолом А протипоказане вживання жирів, масла, вершків, спиртних напоїв. Як хімічну субстанцію пірогалол А (триоксибензол) використовують: • для синтезу барвників, • в аналітичній хімії для визначення ряду елементів, • у газовому аналізі для визначення кисню, • у фотографії як проявник.

Пірогалол А і безпека

Ця сполука належить до 3-го класу небезпеки (помірна небезпека). Токсична дія проявляється руйнуванням еритроцитів, негативними змінами в роботі нирок, тому, якщо нею і обробляють шкіру, то тільки незначні ділянки. Ознаки отруєння: діарея, нудота і блювота, задуха і озноб, спазми, набування кров’ю коричневого кольору, а сечею – рожевого або чорного. При контакті цієї субстанції зі шкірою, її потрібно максимально швидко зняти, змити вазеліном, спиртом або олією. При потраплянні до організму пероральним шляхом – прочистити шлунок водним розчином активованого вугілля, периклазу або інших матеріалів, що сприяють якнайшвидшому очищенню. Якщо отруєння уникнути не вдалося, пам’ятайте: жири, олії, вершки і алкоголь вживати протипоказано. Щоб убезпечитися від усього згаданого вище, роботи з цим реактивом необхідно виконувати у витяжній шафі при ввімкненій вентиляції. Дотримуйтеся техніки безпеки і індивідуальної гігієни. Обов’язково застосовуйте ЗІЗ (спецодяг, рукавички з гуми, респіратор і окуляри). Простежте, щоб приміщення було оснащене засобами пожежогасіння.

Упакування, транспортування та зберігання

ТЗ, якими можна перевозити цей продукт: автомобілі та залізничні вагони. Упакування – універсальні контейнери, навивні барабани з картону. Зберігати пірогалол А необхідно в критому темному сухому і добре провітрюваному приміщенні при кімнатній температурі в тарі виробника. Гарантійний термін придатності – 3 роки від дати виробництва. Після його завершення потрібно перевірити, чи залишок відповідає ТУ. Якщо Вам потрібно купити оптом пірогалол А, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пірогалол А, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пірогалол А за вигідною ціною, також замовити Пірогалол А з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.