Параформ

63.60 грн (ціна за 1 кг)

Параформ (параформальдегід) є поліацеталем зі ступенем полімеризації 8-100 одиниць. Параформальдегід – це кристали білого кольору або з дещо жовтуватим (молочним) відтінком.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності параформ. У нас можна купити параформ за доступною ціною. Параформ має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на параформ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку параформу по всій території України.

Характеристики параформу

Параформ має характерний різкий, подразнюючий запах. Температура плавлення: 120-170 °C. Густина: 1,3 г/см3 при 20 °С. Параформальдегід може бути деполімеризованим до газоподібного формальдегіду при сухому нагріванні, при цьому виникає небезпека займання параформу. Синтезують даний реактив з формальдегіду методом полімеризації в кислому середовищі.

 Застосування параформу

Параформ марки С має надзвичайно широку сферу застосування. Цей полімер використовують як дезинфікуючий засіб, фунгіцид, реагент для фіксації в електронній мікроскопії і в підготовці формальдегіду. Щоб використовувати хімічні якості фіксатора, він повинен бути перетворений у мономерний формальдегід при нагріванні, оскільки саме формальдегід є активним хімічним фіксатором.

параформПри використанні формаліну (40 % водний розчин формальдегіду) як фіксатора в електронній мікроскопії, він не повинен містити метанол. Більшість комерційних препаратів формаліну містять метанол, щоб запобігти полімеризації формальдегіду. У електронно-мікроскопічних дослідженнях свіжий розчин формаліну може бути отриманий у такий спосіб: 1. Додати необхідну кількість параформальдегіду в базовому буфері або у воді. 2. Нагріти при перемішуванні до 55-60 °С, поки він не розчиниться і утвориться розчин формальдегіду. Завдяки протимікробним та протипаразитним властивостям розчин параформу застосовують для обробки тваринницьких ферм і птахофабрик.

Його ефективно використовують для знищення вірусів, коростяних кліщів, грибків, мікробів і при боротьбі з іншими паразитами. Параформ може знищувати навіть дуже стійкі види мікроорганізмів, саме тому його застосовують у медицині для стерилізації хірургічних інструментів. Параформ використовують при виробництві кремів та дезодорантів, що пригнічують дію потових залоз. Також він  може входити до складу косметичних засобів як консервант.

Розчин параформальдегіду подразнює шкіру та слизові оболонки. При роботі слід використовувати рукавички. За результатами випробування може мати канцерогенні властивості стосовно людей.

Якщо Вам потрібно купити оптом параформ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на параформ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Параформ

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Італія
Формула (CH2О)n

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка основної речовини, % 91±1 90,62
2 Мурашина кислота, % 0,08 0,08
3 Зола, % 0,04 0,04
4 Залізо (Fe), % 0,0003 0,0003
5 Вологість, % 9-11 9,30

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва polyoxymethylene, PFA, paraformaldehyde
Хімічна формула OH(CH2O)nH(n=8-100)
Назви-синоніми параформальдегід, поліоксиметилен

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Параформ за вигідною ціною, також замовити Параформ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.