Мурексид

9000.00 грн (ціна за 1 кг)

Мурексид (амонійна/аміачна сіль пурпурової кислоти, пурпурат амонію, MX) – це барвник органічної етимології, індикатор. Виглядає як порошкоподібна маса пурпурово-червоного/брунатного кольору (можлива наявність зеленого відблиску), що складається з невеликих кристалів моноклінної сингонії. Слабо розчиняється у воді, в етиловому спирті та сірчаному ефірі розчинення не спостерігається.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності мурексид. У нас можна купити мурексид оптом за доступною ціною. Мурексид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна мурексиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна мурексиду також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі мурексиду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 284,19 г/моль. Термовластивості: t кипіння – 480,8 °C при 760 мм рт. ст., t плавлення – >300 °C, t спалаху – 480,8 °C при 760 мм рт. ст.

Формула – C8H8N6O6.

Отримання. Спочатку мурексид синтезували впливом нітратної кислоти на урину, в процесі нагрівання і додавання до цієї сукупності речовин нітриду водню/солей амонію. Сьогодні його отримують зі сечової кислоти.

Застосування мурексиду

Раніше він активно застосовувався в якості барвника. На початку минулого століття ним фарбували різноманітний текстиль (зокрема, бавовну, вовну та шовк), надаючи йому червоного кольору. Сьогодні ж в ролі барвника практично не використовується. У наші дні пурпурат амонію більш відомий як індикатор, який застосовується в хім. аналізі, гістохімії, гематології. Також з його допомогою визначають твердість води. В аналітичній хімії з використанням цього металохромного індикатора здійснюють трилонометричне визначення Ni (рН = 9,5-10), Cu (рН = 8-10), Sc (рН = 2,6), Ca (рН = 10,8-13, 2), Mn (рН = 10), Th (рН = 2,5), а також низки інших іонів. При визначенні нікелю, міді, скандію забарвлення змінюється з жовтого на рожево-фіолетове, кальцію – з червоного на фіолетове, магнію – з помаранчевого на червоне, торію – з жовтого на рожеве.

Особливості застосування мурексиду: - мурексид використовують у сукупності з хлоридом натрію у співвідношенні 1:100, оскільки водні його розчини нестійкі; - виявлення кальцію виконують у розчині гідроксиду натрію; оскільки зміна кольору в цьому процесі не зовсім чітка, завершальний етап вимагає особливих навичок; - виявлення кальцію, нікелю, міді та кобальту виконують у сильно лужних розчинах.

Безпека. Ця речовина маркується такими фразами безпеки: S22 і S24/25. Це говорить про небезпеку при вдиханні пилу та потраплянні на шкіру, слизових очей. Вказівка за ризиком R22 свідчить про загрозу при ковтанні.

Зберігання. Зберігати мурексид необхідно в щільно закупореній тарі в сухому прохолодному приміщенні, яке добре провітрюється. Важливо уникати сусідства несумісних матеріалів. При дотриманні умов зберігання МХ буде стабільним протягом 1 року. Розчини в 1,2-етандіолі та суміші ТЕА + спирт стійкі 2 роки, H2O розчини – 1 день.

Якщо Вам потрібно купити оптом мурексид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на мурексид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Мурексид за вигідною ціною, також замовити Мурексид з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.