Метол

480.00 грн (ціна за 1 кг)

Метол – це органічна сполука з формулою [HOC6H4NH2(CH3)]HSO4. Він є органічною сіллю – 4-(метиламіно) фенол сульфат. На зовнішній вигляд це білий кристалічний порошок. Молярна маса 344,38 г/моль. Точка плавлення 260 °С (при цьому розкладається). Густина 1,577. Розчинність у воді 50 г/л (20 °С), в етиловому спирті малорозчинний, нерозчинний в ефірі.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метол. У нас можна купити метол за доступною ціною. Метол має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на метол Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метолу по всій території України.

Характеристики метолу

Метол несумісний зі сильними окислювачами, кислотами, галогенідами. Метол є займистою речовиною, самозаймається при 502°С, його пилоповітряна суміш вибухонебезпечна. Токсичний при ковтанні. Може викликати алергійну реакцію при контакті зі шкірою. Метол є популярним фото- проявником, який використовується в чорно-білій фотографії. Синтезують дану речовину прямим метилюванням фенольної сполуки пара-амінофенолу, а також дією метиламіну на пара-хлорфенол, відновленням формальдегідної похідної від пара-амінофенолу тощо. У водному розчині метол поводиться як кислота і нейтралізує основи, при цьому генерується деяка кількість тепла, але менше, ніж при нейтралізації неорганічними кислотами. Отримані розчини містять помірні концентрації іонів водню і мають рН менше від 7,0. Метол є чудовим проявником. Але важко виготовити висококонцентровані розчини проявника, використовуючи метол, і тому цей реактив поставляється в сухому вигляді.

Застосування метолу

Іноді метол застосовують у суміші з гідрохіноном. Таке поєднання речовин забезпечує більшу активність проявників. Метол також можуть використовувати як аналітичний реагент у хімічних лабораторіях. Він необхідний при контролі води на теплових електростанціях, за допомогою метолу встановлюють концентрацію кремнієвої кислоти у воді. Зберігати метол необхідно при кімнатній температурі в сухому і прохолодному місці подалі від сонячного світла. Приміщення, в якому зберігається дана субстанція, повинне бути обладнане вентиляцією. Якщо Вам потрібно купити оптом метол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метол за вигідною ціною, також замовити Метол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.