Квебрахо

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Тверду органічну речовину квебрахо компанія «Система Оптимум» пропонує купити клієнтам з усіх регіонів України. Матеріал доступний для придбання в різних обсягах. Поставки по країні оперативні, у зв’язку з постійною наявністю квебрахо на складі та завдяки співпраці ПП «Система Оптимум» із різними транспортними компаніями. Доступна ціна на квебрахо – один з ключових плюсів, які ми гарантуємо кожному замовникові. Уточнити її, відповідно до необхідних кількостей речовини, а також задати інші супутні запитання можна, зв’язавшись з менеджером за вказаними номерами.

Квебрахо: коротка інформація

Квебрахо (Quebracho) – це твердий рослинний дубильний екстракт у вигляді червоно-коричневої порошкоподібної маси, гігроскопічний, такий, що піддається розчиненню в холодній воді. Якщо розглядати всі рослинні екстракти, то явною стає особливість квебрахо: найбільше входження танінів (63-72 %). Інші складники: нетанніди (18 %), нерозчинні р-ни (0,5 %), компоненти, які вимиваються (3 %), зола (5 %) і вода (в свою чергу, становить п’ять з половиною відсотків).

Молекулярна маса – 354,45 г/моль. Формула: C21H26N2O3.

Знаходження в природі та отримання. Природні джерела цієї речовини – три види субтропічних дерев, що ростуть у Південній Америці. З них, із їх твердої деревини та кори, дубник, який зараз розглядається, добувають шляхом екстрагування водою. Використовується тепла і підкислена вода. Задіюються спеціальні апарати. В роботу береться ретельно промита й подрібнена сировина. Процес здійснюється під тиском при нагріванні до 60 °С. Щоб підвищити розчинність у воді, в густий сиропоподібний екстракт квебрахо вносять певну кількість рівних частин сульфіту і бісульфіту натрію, нагрівають приблизно 10-12 годин до 90 °С. Після цього виконують просушування: в результаті розпилення виходить необхідний дрібнодисперсний порошок.

Зберігання. Квебрахо зберігати рекомендовано в щільно закритій тарі, запобігаючи сусідству джерел вологи і впливу прямого сонячного світла. Термін зберігання – 2 роки.

Спектр застосування квебрахо:

  • шкіряна галузь. За допомогою цього продукту виконують дублення барабанного і комбінованого типів будь-яких шкур та шкір для виробництва ременів, кінського спорядження, елементів автомобілів, меблів тощо, плюс додублення-наповнення тонкої й м’якої хромової шкіри;
  • текстильний напрямок. Екстракт квебрахо виступає барвником, причому найбільш вдалим для надання кольору целюлозним волокнам, шовку і вовні. Завдяки йому виходять гарні відтінки в рожево-коричневому спектрі;
  • бурильна сфера. Тут квебрахо служить розріджувачем та зменшувачем водовіддачі бурових р-чинів на водній основі;
  • медицина й фармацевтика. Ця субстанція є антиоксидантом, антизапальним та протимікробним агентом. Вона здатна зміцнювати імунітет, підвищувати хворобостійкість організму, покращувати функціонування печінки і шлунково-кишкового тракту. Також допомагає при діареї та дизентерії, ефективно бореться із дратівливістю, підвищує запаси енергії, виступає сечогінним і детоксикаційним засобом, охолоджує кров;
  • харчопром. Quebracho може входити до складу вина, консервованих продуктів, соків та ін.;
  • косметична промисловість. Використовується як активний інгредієнт косметики для догляду за шкірою.

Як замовити квебрахо з доставкою по Україні?

Приймаємо замовлення онлайн, телефоном та через електронну пошту. Обирайте, як вам зручніше, й звертайтеся. Всі заявки опрацьовуються оперативно. Доставка та оплата узгоджуються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. А ціна на квебрахо – в будь-якому випадку приваблива.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Квебрахо за вигідною ціною, також замовити Квебрахо з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.