Каррагінан (караген, карагенан)

336.00 грн (ціна за 1 кг)

Карагінан належить до групи харчових добавок природного походження.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності каррагінан. У нас можна купити каррагінан за доступною ціною. Каррагінан має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна карагену Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку каррагінану по всій території України.  При купівлі каррагінану оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики каррагінану

Каррагінан або караген - хімічно активна речовина, складова стабілізатора Е407, числиться в групі лінійних сульфатних полісахаридів. Природний стабілізатор Е407 Карагінан входить до складу морських червоних водоростей. Недалеко від берегів Ірландії росте однойменний вид червоних водоростей.

Це продукт, з якого вперше був отриманий стабілізатор для харчової промисловості E407. Протягом кількох сотень років ірландські виробники продуктів харчування використовували екстракт червоних водоростей виду Chondrus crispus («ірландський мох») в якості харчової добавки і стабілізатора. Проте, на сьогодні першість у виробництві каррагінанів мають Філіпіни та Китай.

Властивості каррагінану

Унікальні хімічні властивості даної субстанції допомагають більш тривалий час зберігати в'язкість і первинну консистенцію готової продукції харчового призначення. У хімічній промисловості стабілізатор Е407 одержують шляхом реакції на морські водорості спеціальних реагентів. У результаті процесів екстракції і подальшого очищення від органічних домішок отримують каррагінан, який використовують у харчовій промисловості як харчову добавку і стабілізатор.

Залежно від рівня полімеризації та етерифікації, каррагінани поділяються на: Каппа — міцні стійкі гелі Йота — м'які гелі Лямбда — формують гелі з білковою масою (не з водою). Варто відмітити той факт, що харчовому стабілізатору E407, що має природнє походження, присвоєно статус “умовно безпечна харчова добавка для життя і здоров'я людського організму”.

Якщо Вам потрібно купити гуртом каррагінан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на каррагінан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Каррагінан (караген, карагенан) за вигідною ціною, також замовити Каррагінан (караген, карагенан) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.