Каніфоль соснова

98.40 грн (ціна за 1 кг)

Каніфоль – це тверда форма смоли, яку отримують зі сосни та деяких інших рослин, в основному хвойних, шляхом нагрівання свіжого рідкого полімеру до випаровування летких рідких терпенових компонентів. Це напівпрозора речовина, що змінюється в кольорі від жовтого до чорного.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності каніфоль соснова. У нас можна купити каніфоль соснову оптом за доступною ціною. Каніфоль соснова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна каніфолі соснової  Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку каніфолі по всій території України. Ціна каніфолі також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі каніфолі соснової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Каніфоль соснова - властивості

Каніфоль - це тверда форма смоли, яку отримують зі сосни та деяких інших рослин, в основному хвойних, шляхом нагрівання свіжого рідкого полімеру до випаровування летких рідких терпенових компонентів. Це напівпрозора речовина, що змінюється в кольорі від жовтого до чорного. При кімнатній температурі каніфоль є крихкою, але тане при високих температурах. Вона, головним чином, складається з різних смоляних кислот, особливо абієтинової кислоти.

Каніфоль соснова – тверда, але крихка смола, на вигляд прозора, склоподібна, світло-жовта (іноді буває темно-червоною). Це компонент смолистих речовин зі сосни, який, в свою чергу, складається зі смоляних і жирних кислот, а також невеликої кількості окислених і нейтральних речовин. Загальна формула смоляних кислот – С20Н30О2.

Якісна каніфоль – це на 80-95 % абієтинова кислота. Добре розчиняється в спирті, етері, терпентині, бензолі та диметилкетонаміні, дещо менше – в гасі, бензині й фурфуралі. При цьому в воді зовсім не розчинна. Кислотне число – 150-175, коефіцієнт розширення в розплавленому вигляді – 0,055, теплотворність – 9074-9171 ккал/кг, теплопровідність – 0,11 ккал/м-годину-град, t розм’якшення – 52-70 °С (залежно від типу), t кипіння – близько 250 °С.

Залежно від способу отримання розрізняють такі види каніфолі:

  • власне соснова. Отримання її здійснюється, відповідно, з живиці, що виділяється хвойними деревами. В цьому виді речовини практично відсутні жирні кислоти.
  • екстракційна. Виділення цієї модифікації відбувається з диспергованої деревини сосни в процесі екстрагування бензином. Якщо порівняти цей вид з попереднім, то він більш збагачений жирними кислотами (12 %) і темніший. Щоб освітлити речовину, вдаються до хімічних процедур. Крім того, для екстракційної каніфолі характерна низька температура розм’якшення і мінімальне кислотне число (150-155).
  • талова. Цей вид є побічним продуктом сульфатно-целюлозного виробництва. І виділяється він зі сульфатного мила. Характеристики вищих сортів талової каніфолі наближаються до характеристик власне соснової.

Каніфоль є інгредієнтом у фарбах для друку, ксерокопіювання та лазерного друку. Також вона входить до складу лаків, клеїв, мила та інших продуктів.

Застосування каніфолі соснової

каніфоль для пайки купитиКаніфоль може бути використана в якості компонента в лікарських засобах і жувальній гумці. Вона позначається номером E915. Зв'язаний складний ефір гліцерину (E445) може застосовуватися як емульгатор у безалкогольних напоях.

У промисловості ця речовина використовується для пайки.

Суміш смоли і каніфолі застосовується при виготовленні оптичних компонентів, таких як лінзи.

Каніфоль соснова широко використовується для натирання в багатьох областях:

Гравці смичкових струнних інструментів натирають нею смичок, щоб покращити звучання музичного інструменту. Додаткові речовини, такі як бджолиний віск, золото, срібло, олово іноді додають до каніфолі, щоб змінити її липкість.

Балетні та ірландські танцюристи, як відомо, натирають підошви та каблуки своїх туфель порошкоподібною каніфоллю, щоб зменшити проковзування на чистих дерев'яних танцмайданчиках. Гімнасти і скелелази використовують її для поліпшення зчеплення.

Олімпійські важкоатлети також натирають нею своє взуття для поліпшення зчеплення на платформі.

В образотворчому мистецтві дана субстанція використовується як середовище для олійних картин. Деякі виробники паперу використовують розчин каніфолі і каучуку як клей.

Каніфоль та її похідні також широко застосовуються у фармацевтичній промисловості. Похідні каніфолі можуть формувати плівки та утворювати покриття. Каніфоль соснова також використовувалась для розробки мікрокапсул і наночастинок.

Соснова каніфоль у промисловості

каніфоль оптомНа основі цієї субстанції виробляють активовані флюси (каніфоль є найпопулярнішим продуктом для виконання такого завдання і серед радіоаматорів, і в промислових масштабах). Їх у подальшому застосовують для пайки металів і сплавів-сумішей, які слабо паяються звичайною каніфоллю. За допомогою флюсів можна розчинити і видалити бруд, оксиди з робочої поверхні матеріалу, а також прискорити весь процес за допомогою оперативного покриття припоєм, якщо мова йде про роботу з міддю і її сплавами. Каніфольний флюс захищає від окислення розтоплений припій і сам метал. Внаслідок цього розтікання припою поліпшується, а якість пайки (надійність і провідність) зростає.

З метою активізації каніфолі можливе введення фосфорно- або солянокислого феніламіну, саліцилової кислоти, солянокислого диетиламіну і фенолового ангідриду.

Застосування каніфолі цілком відповідає вимогам, що висуваються до флюсів:

  • густина і температура плавлення на порядок нижчі, ніж аналогічні показники припою;
  • для каніфолі характерне повне розплавлення і бездоганна плинність при температурі пайки і, разом з тим, розплавлена каніфоль не покидає місце спаювання;
  • вона в потрібний час і повністю розчиняє окисли при температурі на кілька градусів нижчій від температури розплавлення припою;
  • каніфоль нейтральна, в реакції не вступає, сполук з припоєм і металом не утворює, також ними не поглинається;
  • цей матеріал повністю і протягом всього робочого процесу захищає місце пайки, завдяки рівномірному покриттю, і, разом з тим, не стає на шляху адгезії основного металу і припою;
  • каніфоль не вигоряє, майже не випаровується;
  • після завершення пайки залишки цього продукту надзвичайно легко усуваються.

Основні сфери застосування каніфолі: целюлозно-паперова (проклейки паперово-картонних виробів), лакофарбова, гумова, шинна. Без неї часто не обходяться при виготовленні штучних каучуку і шкіри, мазей і пластирів, мила, мастил, замазок тощо. Нею натирають смички струнних інструментів і взуття балерин.

Якщо Вам потрібно купити оптом каніфоль соснову, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на каніфоль, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.   

Вага

бочка 240 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Каніфоль соснова за вигідною ціною, також замовити Каніфоль соснова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.