Камедь гуарова

132.90 грн (ціна за 1 кг)

Камедь гуарова (гуара, гуарова смола, Е412) – добавка до їжі, стабілізатор, загусник, емульгатор; полімерна сполука із залишками галактози. На вигляд це подрібнена порошкоподібна маса блідо-білого кольору (може бути присутнім жовтий відтінок). Має характерний запах. Хімічний склад цієї речовини близький складу камеді ріжкового дерева (E410). Має досить високу твердість і збільшену еластичність, добре розчиняється у воді, особливо в холодній. При заморожуванні/розморожуванні продуктів харчування спостерігається стійкість гуарової камеді до температурних змін. Крім того, вона стримує утворення кристалів льоду, формуючи гель з чіткою структурою.

Перед тим, як купити гуарову камедь, необхідно ознайомитися з характеристиками, властивостями і спектром задіяння цього матеріалу, що ми і пропонуємо зробити просто зараз.

Камедь гуарова також іменується гуаровою смолою або гуарою, а в харчопромі відома, як добавка до їжі під кодом Е412. Замовити цей матеріал для тих чи інших сфер сьогодні можна в високій якості й на вигідних умовах.

За своєю суттю це полімерна сполука із залишками галактози. Стабілізатор, згущувач і емульгатор для харчової продукції. Виглядає як білого забарвлення порошок, можливо, з жовтуватим відтінком. Володіє специфічним запахом. За хім. складом ця речовина нагадує камедь ріжкового дерева – сполуку, що також використовується в харчовій галузі як добавка Е410.

камедь гуарова формула

Гуара досить жорстка і пружна. Характеризується такою якістю, як добре розчинення у водних середовищах, особливо в холодних. Примітна стійкістю до перепадів температур, які, наприклад, властиві процесам заморожування і розморожування продуктів харчування. До того ж, запобігає формуванню кристалів льоду, завдяки їй утворюється гелеподібний матеріал з однорідною структурою.

камедь гуарова купитиДжерелом цієї субстанції слугують плоди однойменної рослини – гуару, також відомого, як гуаровий біб. Росте він переважно в таких країнах, як Індія та Пакистан. Камедь становить 70 % складу насіння гуару і видобувається з нього шляхом екстракції. Йдеться про натуральну речовину, поряд з якою сьогодні чималим попитом користується і синтетична. Завдяки активним дослідженням у цій царині, існує метод штучного отримання хім. модифікованої гуарової камеді.

Купити гуарову камедь

Якщо вам знадобився згущувач гуарова камедь або ця речовина необхідна, у зв’язку з іншим призначенням, і ви задалися питанням, де продається Е412, звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Використання зазначеного продукту досить широке, купити його необхідно підприємствам різних галузей, тому ми пропонуємо поставки для виробництв будь-яких спрямувань.

У нас гуара завжди в наявності й реалізується з доставкою в лічені дні по всій Україні, завдяки власному автомобільному парку. Тож жодних затримок з поставками бути не повинно. Ми гарантуємо бездоганну якість товару, завдяки чому його застосування не супроводжується ніякими труднощами.

Ще один незаперечний плюс наших пропозицій – доступна ціна на замовлення будь-яких обсягів. Камедь гуарову продаємо в мішках по 25 кг. Вартість в будь-якому випадку – одна з найкращих на вітчизняному ринку хімічних реактивів. Ба більше, наші менеджери готові надати вам персональну знижку, якщо мова буде йти про велике оптове придбання.

Камедь гуарова і її застосування

Початкове використання гуари полягало в технічних цілях. Це були такі індустріальні галузі, як гірничодобувна, вугільна, текстильна, целюлозно-паперова, виробництво вибухівки.

Ще один тех. напрямок, де гуарова смола популярна досі – нафтобуріння. Завдяки їй буріння свердловин не супроводжується втратами води бурового розчину і стає можливим суспензування гідроалюмосилікату бентоніту. З цією метою може використовуватися і ксантанова камедь (відразу маємо відповідь на запитання, чим замінити матеріал, що розглядається), яка, до слова, більш термостабільна. Однак їй не під силу повністю витіснити гуару, якій характерна нижча вартість. До того ж, мінус у плані термонестабільності можливо компенсувати, за допомогою гідроксипропільних похідних.

З плином часу цій речовині знайшли застосування в косметології та харчопромі. Саме харчова сфера у наш час і є ключовою, для якої купити гуарову камедь необхідно часто і повсюдно.

Хім. властивості цього продукту пояснюють його активне застосування в ролі згущувача, який збільшує в’язкість і желювання їжі. Також в його функціональних можливостях – ефективне емульгування і стабілізація консистенції. Примітно, що гуарова смола чудово поєднується з іншими харчовими гідроколоїдами рослинного походження, зокрема з агар-агаром, каррагінаном, камеддю ріжкового дерева, пектиновими речовинами, метилцелюлозою та іншими. У тандемі з кожним зі згаданих матеріалів забезпечує взаємно доповнений позитивний результат.

Застосування в різних галузях

Зараз хотілося б розглянути використання гуарової камеді в двох головних напрямках:

  1. камедь гуарова гуртомХарчопром. Цей матеріал додають в значний перелік харчової продукції, зокрема в майонези, кетчупи та всілякі соуси, йогурти, морозиво та інші десерти на основі молока, желе, джеми, їжу швидкого харчування, варені ковбаси, ліверно-паштетні та інші м’ясопродукти. Завдяки здатності покращувати низку характеристик борошна, не обходиться без його задіяння в хлібобулочному виготовленні. Застосування в кулінарії вкрай широке, що пояснюють добре розчинення, оптимальна калорійність (23 кКал на 100 г, зокрема 4,6 г білків, 0,5 г жирів, 0 г вуглеводів) і виконання важливих технологічних завдань. Так, у молочній продукції гуара покликана зберігати вологу, в замороженій їжі – здійснювати регулювання в’язкості й формувати рівномірну консистенцію, а в сирах – створювати згустки, тим самим збільшуючи кінцевий вихід продукту. У жири, олії, соуси, соки, а також консерви з риби її додають для отримання і фіксування густини структури.
  1. Косметологія. Сьогодні складно уявити виробництво різних косметичних засобів, які коштують недорого, без задіяння камеді гуарової. Застосування в косметології ґрунтується, зокрема, на тому, що цій речовині характерне чудове розчинення. При поєднанні з водою вона формує сукупність, в унікальності еластичних якостей якої немає рівних. Ця суміш створює на шкірі обличчя, рук, ніг і т.д. плівку-захист, що запобігає сухості та проявам різних негативних факторів.

Ще одна надважлива здатність зазначеної добавки, що перегукується із задіянням у харчопромі – збереження необхідного вологісного рівня і оптимальної консистенції кремоподібних субстанцій. До слова, це має значення не тільки для шкіри (ця речовина сумісна з різними типами), але й для волосся. Тому в косметиці доглядового сегменту, в засобах для ванни і душу (милах, гелях і т.д.), у тому числі в засобах для волосся (шампунях, масках, кондиціонерах) цей компонент також трапляється доволі часто. Не в останню чергу завдяки йому волосся неабияк зволожуються, стає гладким і шовковистим.

Зверніть увагу! Приємно дивують ціни на засоби, у складі яких присутній такий інгредієнт, як гуара. У косметиці бюджетного сегменту рівнозначних альтернатив не знайти!

Камедь гуарова і її вплив на організм

При розгляді будь-якого продукту, який застосовується в описаних вище галузях, і камедь гуарова – не виняток, необхідно обов’язково торкнутися такої підтеми, як «шкода і користь».

Який вплив на організм цієї речовини? Гуара практично не піддається всмоктуванню органами травної системи, а через це вважається нешкідливою для людини. Якщо сказати, що її вплив переважно позитивний, то це буде правдою. Вона сприяє зменшенню апетиту, тому вводиться в дієтичні продукти для реалізації відчуття ситості. Знижує рівень холестерину і насичених жирів. Їй під силу – нормалізація кишкової мікрофлори, м’який проносний ефект і детоксикація (виводить з кишківника токсичні сполуки і шкідливі бактерії). Також підвищує засвоєння кальцію в організмі.

Вплив на засвоєння цукру пояснює застосування гуарової смоли в медицині. Її використовують при створенні медикаментів для хворих на цукровий діабет і біоактивних медпрепаратів. Чудові лікувальні якості в поєднанні з доступністю і є передумовою популярності гуари в цьому сегменті.

Добавка Е412 дозволена для введення в харчову продукцію по всьому світу. Як стабілізатор, порівняно з іншими представниками вказаної групи, вона пройшла всі необхідні перевірки, тестування і дослідження перед допуском для масового залучення. Відсутність шкоди при дотриманні дозувань, тобто при нормальному вживанні їжі, яка містить цей харчовий продукт, визнана на офіційному рівні й не викликає сумнівів.

Пам’ятаємо: все добре в міру. Зловживання харчами, що містять цей інгредієнт, все ж, супроводжується деякими негативами. Можуть з’явитися больові відчуття в області шлунка і кишківника. Не є винятком нудота, здуття живота і діарея. Ті ж самі симптоми, що характерні для звичайного переїдання.

І ще деяка небезпека існує, якщо цей матеріал поєднувати з несумісними речовинами, що входять до складу, наприклад, ліків і БАДів. З можливих негативів у такому випадку – прояв алергійних реакцій.

Такі шкода і користь розглянутого продукту.

Де продається в Україні?

Знадобилася гуарова камедь з доставкою по Україні? Ціни цікавлять найкращі в країні, а якість не повинна викликати жодних сумнівів? Компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг! У нас всі аспекти покупки – на найвищому рівні: починаючи з якісних параметрів і обсягів товару, закінчуючи, такими питаннями, як ціна і рівень обслуговування.

Тепер ви знаєте, що таке камедь гуарова, якими властивостями володіє, яка її калорійність, в чому полягає застосування в кулінарії та інших галузях, чим замінити і чи варто це робити, а також де продається вона в гарній якості й недорого. Залишилося замовити телефоном або через e-mail, щоб незабаром отримати партію необхідного обсягу в своє розпорядження.

Звертайтеся, щоб купити гуарову камедь швидко, надійно, зручно і вигідно! Будемо раді співпраці!

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Камедь гуарова за вигідною ціною, також замовити Камедь гуарова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.