Хромовий темно-синій

3570.00 грн (ціна за 1 кг)

Хромовий темно-синій – це однорідний порошок темно-синього кольору, який добре розчиняється у воді. Хромовий темно-синій має хімічну формулу C16H19ClN2Na2O9S2  та молярну масу 518,82.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хромовий темно-синій. У нас можна купити хромовий темно-синій за доступною ціною. Хромовий темно-синій має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хромового темно-синього Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хромового темно-синього по всій території України. Ціна хромового темно-синього також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі хромового темно-синього оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Хромовий темно-синій зберігати  необхідно у герметичній ємності при кімнатній температурі.

Практичне застосування хромового темно-синього

Сьогодні хромовий темно-синійшироко використовується у лабораторіях для титрування. В момент проведення хімічних реакцій, перехід забарвлення при титруванні коливається від червоного до синього кольору з фіолетовим відтінком. В інтервалі pH від 9,5 до 10,0 спостерігається насичений синьо-фіолетовий колір. Під час взаємодії з магнієм, кальцієм або цинком колір розчину змінюється на червоний. За допомогою хромового темно-синього здійснюється процес фотометричного визначення кальцію. Такий фотометричний метод точного визначення кальцію використовується при спеціальному аналізі клінкерів, а також цементних  сировинних сумішей. Крім того, завдяки хромовому темно-синьому відбувається комплексонометричне визначення ступеня твердості води.

Приготування хромового темно-синього

Для того, щоб приготувати індикаторну суміш, найчастіше змішують 0,25 г індикатора хромового темно-синього з 25 г хлориду натрію. Потім отриманий препарат акуратно розтирають до однорідної маси. Розчин індикатора варто готувати виключно у лабораторних умовах. Для цього необхідно 0,5 г індикатора розчинити у 10 мл спеціального буферного розчину з інтервалом pH 9,5–10,0. У отриманий розчин потрібно додати до 100 мл етилового спирту 95%. Після перемішування робочий розчин є готовим до використання.

Якщо Вам потрібно купити оптом хромовий темно-синій, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хромовий темно-синій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хромовий темно-синій за вигідною ціною, також замовити Хромовий темно-синій з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.