Хромоген (еріохром) чорний Т

5130 грн
5130.00 грн
(ціна за 1 кг)

Еріохром чорний Т (хромоген чорний, ЕХЧТ, ЕВТ) – це індикатор для трилонометрії, токсична органічна речовина з групи азобарвників. У стандартних умовах виглядає як порошок, що складається з чорних/темно-коричневих кристалічних утворень. Слабо розчиняється у воді, добре – в спирті.

Молярна маса – 461,381 г/моль. Формула – C20H12N3O7SNa.

Масова частка головного компоненту – від 85 %, води – не більше 4,5 %.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності еріохром чорний Т. У нас можна купити хромоген чорний за доступною ціною. Хромоген  чорний  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна еріохрому чорного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі хромогену чорного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Еріохром чорний Т та його застосування

Цю речовину активно використовують в аналітичній хімії, де вона виступає реагентом для фотометричного визначення Mg і Ca, індикатором для виявлення іонів металів у різних розчинах. Так, наприклад, з її допомогою вимірюють твердість води за знаходженням у ній іонів магнію, кальцію і заліза. Найчастіше з її залученням визначають такі компоненти сумішей: магній (Mg), марганець (Mn), свинець (Pb), цинк (Zn), кадмій (Cd), індій (In), цирконій (Zr), а також лантаноїди. Застосовуваний метод – комплексонометричне титрування (пряме або зворотне). Суть полягає в тому, що ЕХЧТ, контактуючи з металами, без труднощів формує комплекси, при цьому розчин отримує певне забарвлення. Комплекси зі солями 2-х-, 3-х- і 4-хвалентних металів характеризуються меншою міцністю, ніж комплекси відповідних металів з ЕДТА, тому при дії останньої вони розпадаються. Результатом є зміна забарвлення. В інтервалі рН = 9,5-10 з’являється синій колір, а в поєднанні з іонами Ca, Mg і Zn при аналогічних умовах – червоно-фіолетовий. Особливості прямого і зворотного титрування: - при прямому до потрібного обсягу досліджуваного розчину додають буфер та індикатор, після чого виконується титрування розчином ЕДТА до прояву переходу червоного кольору в блакитний; - при зворотному в аліквоту досліджуваного розчину вносять надлишок розчину ЕДТА (точно відміряна кількість), після цього додають буфер й індикатор, а вже потім відбувається титрування сіллю Zn або Mg до прояву переходу блакитного кольору в вино-червоний. Поряд з хромогеном чорним застосовуються й інші комплексонометричні індикатори, наприклад, МХ і ксиленоловий помаранчевий.

Безпека. Оскільки цей реагент є токсичним, працюючи з ним, важливо чітко дотримуватися техніки безпеки. Становить небезпеку при контакті зі шкірою, очима, органами дихання і травлення. При потраплянні цієї сполуки на шкірні покриви необхідно швидко змити її/прийняти душ, в очі – обережно промити протягом кількох хвилин. Якщо забрудниться одяг – зняти його. При вдиханні – забезпечити приплив свіжого повітря, при ковтанні – прополокати ротову порожнину. Якщо симптоми ураження не зникнуть, потрібно обов’язково звернутися за медичною допомогою.

Зберігати ЕВТ необхідно при кімнатній температурі. Термін придатності – 12 місяців.

Якщо Вам потрібно купити гуртом еріохром чорний Т, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хромоген чорний Т, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хромоген (еріохром) чорний Т за вигідною ціною, також замовити Хромоген (еріохром) чорний Т з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.