Хондроїтин сульфат

1650.00 грн (ціна за 1 кг)

Хондроїтин сульфат (хондроїтин-4-(гідрогенсульфат) – полімерний сульфатований мукополісахарид. На вигляд – порошкоподібна маса білого/білого з жовтим відтінком кольору. Гігроскопічній. Запах відсутній. Молярна маса – 475,379 г/моль. Формула – C14H21NO15S.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хондроїтин сульфат. У нас можна купити хондроїтин сульфат за доступною ціною. Хондроїтин сульфат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі хондроїтину сульфату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Роль хондроїтин сульфату

Ця речовина входить до складу хрящових тканин суглобів і синовії. Її важливим будматеріалом є 2-Аміно-2-дезокси-бета-D-глюкопіраноза (глюкозамін). Нестача останньої в синовії дає, в свою чергу, нестачу самого хондроїтин сульфату, що знижує якісні характеристики синовіальної рідини і призводить до утворення хрускоту в суглобах. Цій субстанції характерна тропність до хрящів. Вона активізує закріплення сірки при синтезі хондроїтинсірчаної кислоти, в результаті чого поліпшується відкладення кальцію в кісткових тканинах. Збільшує вироблення гіалуронату, зміцнюючи тим самим сполучнотканинні утворення хрящів, сухожиль і зв’язок. Також виконує функцію анальгетика і виступає в ролі протизапального агента, хондропротектора (захищає суглобові хрящі та ініціює їх регенерацію).

Хондроїтин сульфат має і такі визначні властивості:

  • утримує воду в складі хрящів, за рахунок чого досягається висока амортизація і поглинаються удари. Як наслідок – тканина стає міцнішою;
  • пригнічує роботу специфічних ферментів, які згубно впливають на сполучні тканини (зокрема, лізосомальних), що з’являються при руйнації хондроцитів.

Як бачимо, роль цієї сполуки для людини величезна, а виробляється і надходить її чим далі (мається на увазі не тільки вік, а й час), тим менше. А є ж ще такі чинники, як порушення метаболізму, великі навантаження при зниженні фізичної активності з віком. Тієї кількості, яку продукує організм, для здорового функціонування не вистачає. Необхідно шукати зовнішні джерела. Заповнити дефіцит цієї речовини в організмі можна, вживаючи сухожилля, шкіру і хрящі тварин, найбільше, риб, а також спеціальні медпрепарати.

Хондроїтин сульфат як лікарський засіб

На сьогодні цей препарат випускається в різних формах: пігулки, зокрема, вкриті оболонкою, капсули, мазі, гелі та ін’єкційні розчини.

Призначають його, в силу біологічної ролі, при таких дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта і суглобів: деформуючий артроз, реактивний артрит, міжхребцевий остеохондроз, спондильоз, – а також при різних переломах для інтенсифікації утворення кісткової мозолі.

Серед протипоказань: збільшена чутливість до хондроїтину, хвороби нирок, ФКУ, період вагітності та годування груддю, схильність до кровоточивості, вік до 15 років.

Зберігати і перевозити цей мукополісахарид потрібно, не виходячи за температурний діапазон 15-25 °С. Важливо берегти від дітей, розміщуючи в недоступному для них місці.

Гарантійний термін зберігання – 2 роки з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом хондроїтин сульфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хондроїтин сульфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва chondroitin sulfate
Хімічна формула C14H21NO15S
Назви-синоніми хондроїтин-4-(гідрогенсульфат)

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хондроїтин сульфат за вигідною ціною, також замовити Хондроїтин сульфат з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.