Глутаровий альдегід (глутаральдегід)

78.00 грн (ціна за 1 кг)

Глутаральдегід – це диальдегід глутарової кислоти, на зовнішній вигляд безбарвна масляниста рідина з різким характерним запахом. Його структурна формула (CHO)CH2CH2CH2(CHO). Він добре розчинний у воді. Глутаральдегід є гідрофільним і поглинає вологу з повітря. Температура кипіння 189 °C (розкладається). Глутаральдегід має широку сферу застосування, в першу чергу завдяки своїм біоцидним властивостям. Він ефективний проти мікробів, грибків та водоростей.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності глутаральдегід. У нас можна купити глутаровий альдегід гуртом за доступною ціною. Глутаровий альдегід має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна глутаральдегіду Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку глутаральдегіду по всій території України. Ціна глутарового альдегіду також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі глутарового альдегіду гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Глутаровий альдегід (глутаральдегід, диальдегід глутарової кислоти, 1,5-пентадіал глутаровий) – прозора масляниста рідина з різко-насиченим фруктовим ароматом без кольору; складна органічна речовина з потужною стерилізуючою і дезінфікуючою дією. Належить до групи альдегідів – спиртів, позбавлених гідрогену. Діючої речовини містить не менше чверті загального складу, а то і 50 %. Добре розчиняється у воді. Змішується з такими реактивами, як спирти, хлороформ, толуол і бензол, поглинає вологу з повітря. Формула – C5H8O2.

глутаровий альдегід формула

Отримання цієї речовини відбувається шляхом відновлення глутарової кислоти.

Широта застосування глутарового альдегіду

Глутаральдегід, завдяки своїм біоцидним властивостям, ефективно знищує бактерії, мікроби, а також грибки і водорості. Це і обумовлює його широке застосування в різних сферах. З його допомогою обробляють і дезінфікують:

- будь-які поверхні в медичних, лікувально-профілактичних, лабораторних, харчових приміщеннях, дитячих установах, крім того, меблі, медичне обладнання, інструменти, предмети для догляду за пацієнтами, білизну, стоматологічні відсмоктувачі та плювальниці, іграшки, посуд тощо;

- технічний інвентар для наведення чистоти, зокрема, проводять генеральні прибирання;

- комунальні об’єкти (готелі, салони краси, гуртожитки, басейни, лазні, спортивні та розважальні комплекси);

- споживчі промислові ринки;

- транспортні засоби (санітарні, залізничні, метрополітен та ін.);

- приміщення сільгосппризначення, де утримується худоба, птиця та інші свійські тварини;

- воду в промислових масштабах.

глутаровий альдегід купитиКрім того, глутаровий альдегід фіксує біотканини при електронній мікроскопії, виступає дубильною речовиною при обробці шкіри, консервантом у косметичних препаратах, входить до складу бальзамувальних засобів. При виготовленні паперу його використовують для боротьби зі слизом. В акваріумах з його допомогою перешкоджають росту шкідливих водоростей, запобігаючи тим самим негативному впливу на розвиток рослин, нестачі світла і обмеженню огляду внутрішнього простору.

У галузі охорони здоров'я глутаральдегід найчастіше використовується для дезінфекції обладнання, яке не може піддаватися тепловій стерилізації, а саме інструменти для діалізу, хірургічні інструменти, бронхоскопи, ендоскопи та інші інструменти. Його застосовують при підготовці трансплантантів та біопротезів. У медицині 10 % розчин глутаральдегіду застосовується, щоб видалити загальні та підошовні бородавки.

Розчини глутарового альдегіду від 0,1 % до 1,0 % концентрації можуть бути використані для системи дезінфекції та як консервант для тривалого зберігання. У сільському господарстві його застосовують для дезинфекції приміщень, у яких утримується худоба.

Глутаральдегід використовується в біологічній електронній мікроскопії як фіксатор. Його використовують окремо або в суміші з формальдегідом для стабілізації зразків, таких як бактерії, рослинні матеріали і клітини людини.

Даний реактив часто використовується в біохімії в якості зшивача. Ця його властивість дає можливість проводити дослідження олігомерного стану білків. Його застосовують також при інших клінічних дослідженнях.

Глутаровий альдегід входить до складу біоцидовмісних та мастильно-охолоджуючих рідин, що використовуються в нафтовій і газовій промисловості, а також у системах очищення води.

Глутаральдегід застосовується при боротьбі з утворенням слизу при виробництві паперу.

Як консервант його застосовують у деяких косметичних засобах.

Упакування, транспортування, зберігання

Упакування цієї сполуки здійснюють, як правило, в пластмасові ємності. Тара повинна бути зручною і надійною при транспортуванні й подальшому зберіганні.

Перевезення допустиме будь-яким видом критого транспорту. При цьому необхідно дотримуватися правил транспортування на цьому виді ТЗ для корозійних і легкозаймистих рідин.

Приміщення, в якому зберігається глутаральдегід, має бути сухим і добре провітрюваним. Не можна допускати підвищених температурних показників (температура повітря не повинна перевищувати 25 °С), контакту з тепловими джерелами і джерелами займання, а також сусідства з амінами і аміаком, сильними кислотами і основами, з алюмінієм, вуглецевою та м’якою сталлю, міддю і залізом. Диальдегід глутарової кислоти має зберігатися в герметичному упакуванні і на палетах.

За умови дотримання цих нескладних правил гарантійний термін зберігання становить 1 рік.

Якщо Вам потрібно купити гуртом глутаровий альдегід, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на глутаровий альдегід, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва glutaraldehyde, glutardialdehyde, glutaric acid dialdehyde, glutaric aldehyde, glutaric dialdehyde,1,5-pentanedial
Хімічна формула (CHO) CH2 CH2 CH2 (CHO)
Назви-синоніми глутаровий альдегід, диальдегід глутарової кислоти, 1,5-пентадіал глутаровий

Вага

бочка 220 кг

каністра 10 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глутаровий альдегід (глутаральдегід) за вигідною ціною, також замовити Глутаровий альдегід (глутаральдегід) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.