Фумарова кислота

97.20 грн (ціна за 1 кг)

Фумарова кислота або транс-бутендіонова кислота – хімічна сполука з формулою HO2CCH=CHCO2H. Це кристалічна речовина білого кольору.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фумарова кислота. У нас можна купити фумарову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота фумарова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фумарової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фумарової кислоти по всій території України. Ціна кислоти фумарової також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти фумарової гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивість фумарової кислоти

Фумарова кислота або транс-бутендіонова кислота - хімічна сполука з формулою HO2CCH=CHCO2H. Це кристалічна речовина білого кольору. Вона є однією з двох ізомерних ненасичених дикарбонових кислот, друга малеїнова кислота. У фумарової кислоти карбоксильні групи знаходяться у транс (Е) положенні, а у малеїнової кислоти вони знаходяться в цис (Z) положенні. Фумарова кислота має фруктовий смак. Вона практично не поглинає атмосферну вологу — ця кислота залишається сухою і не тече. Її солі і складні ефіри відомі як фумарати.

фумарова кислота формула

Фумарова кислота (транс-бутендіонова кислота, E297) – тверда кристалічна хімічна сполука, транс-ізомер (цис-ізомером виступає малеїнова кислота). Кристали без кольору або білого забарвлення, з яскравим кисло-фруктовим смаком, без запаху, у воді майже не розчиняються (0,63 г/100 мл). Солі та ефіри цієї речовини називають фумаратами. Молярна маса – 116,07 г/моль, густина – 1,635 г/см3, t плавлення – 286 °C, t кипіння – 290 °C.

Фумарова кислота органічна, широко поширена в природі. Як важливий компонент входить у великих кількостях до складу деяких живих організмів, а саме, таких рослин: рутка лікарська, лишайники, цетрарія ісландська. Фумарат як інтермедіат бере участь у циклі Кребса, в клітинах шкірних покривів людини утворюється природно, під впливом сонячного світла, також він є побічною речовиною в сечовинному циклі.

Вступає в реакції за карбоксильною групою та подвійним зв’язком. На відміну від малеїнової кислоти, не утворює циклічного ангідриду.

Вперше цілеспрямоване отримання цієї сполуки було здійснене з бурштинової кислоти. На сьогодні синтез у промислових масштабах відбувається при безпосередній участі цис-бутендіонової кислоти і речовин-каталізаторів. Середовище для синтезу – водні розчини, показники рН – низькі.

Фумарова кислота - це органічна кислота, що широко поширена в природі. У людини та інших ссавців фумарова кислота є проміжним продуктом у циклі трикарбонових кислот (цикл Кребса).

Застосування фумарової кислоти

фумарова кислота купитиПередусім, ця сполука відома і активно застосовувана в харчопромі, де добавка до їжі Е297 служить регулятором кислотності. Її використовують при приготуванні напоїв (зокрема, розчинного чаю), твердих цукерок, випічки, жуйок, основ для створення фруктових десертів. У певних випадках нею замінюють винну кислоту, лимонну кислоту та деякі інші. У хлібобулочних виробах виступає ароматизатором, у здобі збільшує її пористість. Фруктові консерви, цитрусовий мармелад та інша різноманітна кондитерка не обходяться без її участі.

Ще одна царина, де ця речовина знаходить чимале застосування – аграрний комплекс, а саме, птахівництво. Тут її вводять до складу різних кормів, які, як наслідок, отримують поліпшені смакові характеристики, знижують рН вмісту шлунка, нормалізують мікрофлору шлунково-кишкового тракту, підвищують продуктивність птиці, примножують енергетичні можливості організму, антиоксидантний захист та імунологічну реактивність. Корм, до складу якого входить фумарова кислота – своєрідний антистресовий препарат, необхідний при вакцинації, пересадках й інших стресах для організму.

Транс-бутендіонову кислоту також застосовують в інших галузях у таких процесах:

- створення інших органічних кислот (бурштинова і яблучна);

- виробництво поліефірних смол, пластифікаторів й багатоатомних спиртів;

- протрава барвників;

- виготовлення косметичних препаратів та гігієнічних засобів (є складовою, наприклад, шампунів від лупи, де ціняться її антибактеріальні властивості й здатність контролювати десквамацію);

- лікування псоріазу.

У харчовій промисловості даний реактив використовується як регулятор кислотності і позначається E297. Фумарову кислоту зазвичай додають до напоїв та порошків для випічки. ЇЇ як правило, використовують як замінник винної або лимонної кислоти. Вона також діє як коагулянт у сумішах для пудингу. Фумарова кислота знижує рН у харчових продуктах і напоях - це підвищує ефективність антимікробних добавок. Вона діє як миттєвий ароматизатор для хліба. В англійських кексах дана кислота значно збільшує пористість.

Фумарова кислота застосовується у медицині. Диметилфумарат значно знижує прогресування інвалідності при розсіяному склерозі. Етери фумарової кислоти ефективні при лікуванні псоріазу. Крім того, цю кислоту використовують у виробництві поліефірних смол і багатоатомних спиртів, а також як протраву для барвників.

Фумарова кислота і безпека

 Ця речовина належить до безпечних для застосування, зокрема, і в харчовій промисловості, в багатьох країнах світу. В український список дозволених добавок не входить, але причин, що пояснюють це, немає.

Невелика кількість цієї кислоти, що не перевищує розумні дози, небезпеки для людського організму не становить. Якщо ж перевищувати дозування і вживати концентрований продукт регулярно, може проявитися негативний вплив на печінку.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фумарову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фумарову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва (E)-Butenedioic acid; fumaric acid;1,2-ethenedicarboxylic acid; TMEDA
Хімічна формула HO2CCH=CHCO2H
Назви-синоніми транс-бутендіонова кислота, E297, транс-бутенієва кислота

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фумарова кислота за вигідною ціною, також замовити Фумарова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.