Фуксин основний для МБЦ

3300.00 грн (ціна за 1 кг)

Фуксин основний – сполука органічної етимології, один з двох різновидів фуксину (анілінового трифенілметанового барвника, розаніліну), поряд з кислим; суміш соляно- та оцтовокислих солей (хлоргідратів) розаніліну та парарозаніліну. Один з перших синтетичних барвників (отриманий в 1856 р.). Основний Ф., наявний, здебільшого, у продажу в наші дні, складається переважно зі солянокислого розаніліну (різнооб’ємні зеленуваті кристали). Наявність оцтовокислої солі можна визначити за присутністю в структурі такого ж кольору шматків неправильної форми.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фуксин основний. У нас можна купити фуксин основний гуртом за доступною ціною. Фуксин основний має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна фуксину Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фуксину основного по всій території України. При купівлі фуксину гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Зовнішній вигляд основного фуксину – це темно-зелені кристалічні утворення з характерним металевим відблиском, що дають при розчиненні у воді пурпурове забарвлення (кольору фуксії, від якого, власне, речовина і отримала свою назву). Контакт зі соляною, нітратною, сірчаною кислотами та гідроксидом натрію приводить до знебарвлення. Притому, у випадку з кислотами спостерігається поява жовтизни. Фуксин мало розчинний у холодній воді (всього 0,2-0,3 %), в киплячій воді та метилкарбінолі розчинення спостерігається більше, ще більше – в пентанолі. Вплив світла призводить до руйнування. Цей реактив токсичний і канцерогенний, що обов’язково потрібно пам’ятати при роботі з ним.

Формула – C20H20N3Cl.

Застосування основного фуксину

Раніше цю речовину застосовували в текстильному виробництві, але через високу світлочутливість від цього відмовилися. Деякі похідні, як наприклад, хлоргідрит, виступають барвниками при виробництві чорнил, паст, олівців і копірки. Медицина використовує розанілін як протигрибковий засіб. Крім того, з урахуванням активності стосовно стафілококів, його вводять до низки антисептичних препаратів. Аналітична хімія за допомогою цієї речовини здійснює якісне виявлення альдегідів. Реакція виглядає так: Ф. у розчині H2O прикріплює сірчистий газ, при цьому формується позбавлений кольору реактив Шиффа, який, контактуючи з альдегідами, дає пурпурово-фіолетове забарвлення.

Чи не головні сфери застосування – мікробіологія, гістологія та ботаніка, де ця субстанція бере участь як у простих, так і в складних методах колоризації. За допомогою цієї фарби надають забарвлення бактеріям/структурним елементам клітин з метою виконання мікроскопних і гістологічних досліджень, а також знищують різні хвороботворні мікроби. Перед вивченням клітини, як правило, позбавляють життєдіяльності (фіксація). Препарати для мікроскопії на основі фуксину можуть виглядати як розведені сполуки (Циля) або фуксиновмісні поживні середовища (Ендо).

Якщо Вам потрібно купити гуртом фуксин основний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фуксин основний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фуксин основний для МБЦ за вигідною ціною, також замовити Фуксин основний для МБЦ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.