Фуксин кислий

1500.00 грн (ціна за 1 кг)

Пропонуємо купити фуксин кислий оптовим клієнтам з усіх регіонів України. Цей товар, як і інші барвники від «Системи Оптимум», завжди в наявності на складі компанії. Його висока якість і відповідність вимогам підтверджуються сертифікатом. Доставка – оперативна, способом, узгодженим з замовником. Ціна – в розумних межах, плюс можливі додаткові знижки при великих замовленнях. Деталі – нижче в описі товару і за контактними номерами.

Фуксин кислий: визначення та властивості

Кислий фуксин (Рубін/Фуксин S) – це яскраво-червоний барвник триарилметанового ряду, сукупність сульфонатних фуксинів. Зовні – тверда зелена/коричнева/червона/чорна кристалічна маса з металевим відблиском. Водні розчини з концентрацією 1 мг/мл – прозорі рубіново-червоні. Саме у зв’язку з подібністю кольору із забарвленням квітів фуксії речовина, що розглядається, і отримала свою назву.

Фуксин входить до числа перших штучних барвників. Його відкриття датується 1856 р. Сучасне приготування кислої форми виглядає як сульфонація основної.

Ця сполука погано розчиняється у воді і, навпаки, добре в спирті. У ксилені розчиненню не піддається. Характеризується малою стійкістю при дії світла (поганою світломіцністю), що обмежує її застосування у ролі барвника в деяких галузях, скажімо, в текстильній. Макс. поглинання світла в воді – 544-550 нм. Токсична, канцерогенна.

Молярна маса – 585,54 г/моль. Хім. формула: C20H17N3Na2O9S3.

Оптимальні умови зберігання: при кімнатній t.

Застосування фуксину

Основні сфери використання зазначеного матеріалу – мікроскопія, гістологічні дослідження. За допомогою фуксину S забарвлюють бактерії, щоб реалізувати можливість їх вивчення під мікроскопом. Для фарбування може застосовуватися, наприклад, метод Грама. Препарат вводять в поживні середовища. Він також є в складі індикаторів, зокрема Андраде.

Для цитологічної практики характерне залучення кислого фуксину за Альтманом (розчинення 20 г речовини в 100 мл анілінової води). Рекомендоване поєднання з гематоксиліном. Після закінчення фарбування зрізи поміщуються в канадський бальзам. Роль цитоплазматичного барвника полягає в наданні кольору елементам сполучних тканин (забарвлення за Ван Гізоном, Маллорі).

Аналітична хімія також має потребу в рубіні. Його водний р-чин поєднують зі сірчистим ангідридом, унаслідок чого утворюється безбарвна фуксинсірчана к-та (реактив Шиффа), яка, взаємодіючи з альдегідами, формує пурпурно-ліловий барвник. Ця реакція важлива для якісного встановлення альдегідів.

Фуксин – реактив-першоджерело для створення низки кислотних барвників.

Купити фуксин кислий у ПП «Система Оптимум»

Ви, звичайно, можете придбати розглянуту речовину й у інших постачальників. Але якщо зупините вибір на нашій пропозиції, 100 % не прогадаєте. Якість, доступність, комфорт, відкритість, достовірність, відсутність обмежень за обсягами – це лише мала частина переваг, за які нас цінують наші постійні клієнти. Приєднуйтеся! Замовляйте фуксин кислий за гарною ціною, а також інші барвники та індикатори у компанії «Система Оптимум»!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фуксин кислий за вигідною ціною, також замовити Фуксин кислий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.