Фенолфталеїн

870.00 грн (ціна за 1 кг)

Фенолфталеїн – це спеціальний кислотно-основний індикатор з хімічною формулою C20H14O.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фенолфталеїн. У нас можна купити фенолфталеїн за доступною ціною. Фенолфталеїн має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фенолфталеїну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фенолфталеїну по всій території України. Ціна фенолфталеїну також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі фенолфталеїну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Будучи відомим індикатором для визначення pH, трифенілметановий барвник змінює колір розчину від безбарвного до фіолетово-червоного. При наявності лугів робочий розчин забарвлюється у малиновий колір, однак у концентрованому лужному середовищі втрачає свою кольорову гаму та стає безбарвним. Фенолфталеїн у сірчаній кислоті підвищеної концентрації утворює катіон рожевого кольору.

Фізичні властивості фенолфталеїну

  • представлений у вигляді безбарвних кристалів, які відмінно розчиняються у диетиловому ефірі або спирті;
  • у воді розчиняється достатньо погано;
  • має молярну масу 318,31 г/моль;
  • має густину 1,3 г/см³
  • температура плавлення коливається від  261 до 263 °С;
  • синтезують шляхом конденсації фталевого ангідриду тафенолу при температурному діапазоні  105 – 110 °С.

Застосування фенолфталеїну

Фенолфталеїн широко використовується у лабораторних умовах у якості індикатора. Під час проведення хімічних реакцій фенолфталеїн змінює колір робочого розчину залежно від рівня pH. Крім того, даний трифенілметановий барвник може існувати в різних формах, які змінюються  залежно від рівня кислотності. Окрім основного застосування у якості індикатора для точного визначення pH середовища, ця хімічна сполука активно використовується, як проносний засіб. У медицині фенолфталеїн (пурген) застосовується у якості сильнодіючого проносного препарату. Однак, дана субстанція може викликати сильне подразнення нирок. Використання препарату у лікарських цілях варто здійснювати виключно згідно рекомендацій лікаря.

Якщо Вам потрібно купити оптом фенолфталеїн, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фенолфталеїн, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 1 кг

фасування 0,1 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фенолфталеїн за вигідною ціною, також замовити Фенолфталеїн з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.