Фенол

1500 грн
750.00 грн
(ціна за 1 кг)

Карболова кислота – це рожеві кристали з характерним запахом.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фенол. У нас можна купити фенол за доступною ціною. Фенол має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на фенол Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку фенол по всій території України.

Характеристика та використання фенолу

На відміну від кислот і лугів фенол діє на організм всі єю молекулою. Місцева дія проявляється спочатку у вигляді поверхневих хімічних опіків, надалі отрута роз'їдає слизову оболонку або шкіру, при цьому уражена поверхня набуває бур ого відтінк у. При попаданні на шкіру лізолу (40-60% фенол у в мильному розчині) опіки характеризуються більш вираженим бурим відтінком і слизькою «омиленою» поверхнею. В організм отрута може потрапити через рот, при вдиханні,даних реактивів також здатний добре всмоктуватися через шкіру.

Отруєння зустрічаються рідко, зазвичай внаслідок випадкового вживання. Фенол є вельми важливою промисловою органічною речовиною, обсяг виробництва якої в США становить близько 1,5 млн. т в рік. За звичайних умов це тверда речовина, але при 43 °С фенол стає рідким, що дає можливість транспортувати і переробляти його у вигляді рідини. Незважаючи на традиційну назву фенолу - карболова кислота, його важко віднести до категорії мінеральних кислот, хоча він взаємодіє з лугами з утворенням фенолятів.

Використання фенолу

Карболова кислота застосовується для дезінфекції заражених місць і матеріалів: житлових приміщень, вигрібних ям, лікарняного матеріалу і тощо. Будучи антисептиком, вона широко застосовувалася в європейській і американській медицині в період ІІ світової війни, але через високу токсичність в даний час використання сильно обмежене. Має широке використання в молекулярній біології та геннії інженерії для очищення ДНК. У суміші з хлороформом фенол раніше використовувався для виділення ДНК з клітини. На даний час цей метод не актуальний, через наявність великої кількості спеціалізованих засобів для виділення ДНК.

Якщо Вам потрібно купити оптом фенол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фенол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Фенол

    

Гарантійний термін зберігання 5 років
Виробник Індія
Формула C₆H₆O

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Характеристики Безбарвні гігроскопічні кристали з характерним запахом. На світлі повітря фенол стає рожевим Відповідає
2 Розчинність 5% розчин у воді прозорий і безбарвний Відповідає
3 Масова частка основної речовини, % 99,0 99,76
4 Температура замерзання, °С 39,5-41,0 40,5
5 Нелеткі речовини, % 0,05 0,008
6 Смола тест Нема реакції Нема реакції

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва phenol, benzenol, carbolic acid, hydroxybenzene, phenolic acid, phenyl alcohol
Хімічна формула C6H5OH
Назви-синоніми карболка, карболова кислота, гідроксибензен, гідроксибензол

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фенол за вигідною ціною, також замовити Фенол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.