Дитизон

7740 грн
7740.00 грн
(ціна за 1 кг)

Дитизон — дифенілтіокарбазон, 2-фенілгідразидфенілазотіомурашиної кислоти, скорочене позначення H2Dz.

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Дитизон – дифенілтіокарбазон, 2-фенілгідразид фенілазотіомурашиної кислоти, скорочена назва H2Dz.

На складах ПП «Система Оптимум» завжди в наявності дитизон. У нас можна купити дитизон оптом за доступною ціною. Якість, умови покупки і ціна дитизону вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку дитизону по всій території України. Ціна дитизону також залежить від обсягів закупівлі. При покупці дитизону оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Властивості дитизону

Дитизон має вигляд дрібнокристалічного порошку, чорних кристалів, які можуть мати пурпурно-чорний або синьо-чорний відтінок. Дитизон не розчиняється у воді, дуже малорозчинний в етиловому спирті та діетиловому ефірі, досить добре розчинний в хлороформі й тетрахлорметані. Легко піддається окисленню під дією кисню повітря (найбільшою мірою в розчинах). У Н2О р-чинах константа кислотної дисоціації 4,47 b 0,25, для його 1-зарядного аніону > 15. Знаходження в лужних р-чинах приводить до безперешкодного окислення до нестійкого дисульфіду. В різних умовах дитизон здатний утворювати з катіонами 1- або 2-заміщені комплексні сполуки (дитизонати).

Молярна маса – 256,33 г/моль. Т плавлення (з розкладанням) – 168 °C. Формула: C13H12N4S.

Отримання дитизону виглядає як окислення дифенілтіокарбазиду. Матеріал, який надходить у продаж, повинен відповідати технічним вимогам стандарту. Фізико-хімічні показники в обов’язковому порядку мають відповідати нормам, зокрема:

  • максимум кривої світлопоглинання р-чину 1:250000 – 605±5 нм;
  • оптикогустина аналогічного р-чину в максимумі – не менше 0,607 і 0,450 для ч.д.а. і чистого дитизону, відповідно;
  • відношення величин оптичних густин р-чину – як мінімум 1,55 для ч.д.а. (для ч. не нормується);
  • чутливість до іона Pb2+ – 1:20000000 і 1:5000000 (для відповідних форм);
  • масова частка залишку, що не піддається розчиненню в хлороформі, не повинна перевищувати 0,5 % для дитизону чистого для аналізу і 1,5 % для чистого;
  • максимально допустима масова частка залишку, якщо мало місце прожарювання у вигляді сульфатів – 0,2 % і 0,3 %, відповідно;
  • масова частка важких металів – 0,0005 % для ч.д.а. (для ч. не нормується).

Робота з цією речовиною при аналізі вимагає дотримання деяких умов. Основною з них є чистота всіх реактивів і води. Реагенти, як правило, очищають змішуванням їх з розчином дитизону. Дистильовану воду повторно відганяють і зберігають отриманий бідистилят у спеціальному посуді з хімічно стійкого скла.

Дитизон: упаковка, перевезення, зберігання

Перед тим, як відправитися замовнику, продукт упаковується і маркується, згідно з ДСТУ. Транспортування можливе будь-яким видом транспорту з дотриманням правил вантажоперевезення на кожному з них. Зберігання слід здійснювати в щільно закритій упаковці виробника в сухому критому складі з додержанням вказівок для комбінованого перебування. Рекомендований температурний режим – 15-25 °C.

Термін зберігання – 2-3 роки (залежно від виробника). Після закінчення зазначеного часу перед тим, як застосовувати реактив, його потрібно перевірити на відповідність якісного рівня вимогам стандарту.

Дитизон: техніка безпеки

Щоб запобігти негативним впливам зазначеної сполуки, необхідно враховувати таке:

  • речовина горюча, при пожежі може утворювати оксиди азоту та сірки, чадний і вуглекислий гази, тому гасити загоряння необхідно обережно, з достатньої відстані, з автономним дихальним апаратом. Для гасіння не можна використовувати струмінь води, підійдуть водорозбризкування, піна, спеціальний сухий порошок або діоксид вуглецю. У будь-якому випадку слід враховувати умови довкілля;
  • пил дитизону здатен подразнювати шкіру і слизові, тому не можна допускати його потрапляння всередину і контакт із зовнішніми ділянками тіла;
  • всі робочі процеси із залученням дифенілтіокарбазону мають передбачати застосування ЗІЗ (респіратора, захисних окулярів, гумових рукавиць) і дотримання правил особистої гігієни;
  • робоче приміщення повинне мати загальну припливно-витяжну механічну вентиляцію, а для аналітичних заходів необхідно користуватися лабораторною витяжною шафою.

Використання дитизону

Дитизон знаходить застосування в аналітичній практиці. Це важливий реагент для визначення дитизонатів металів і металоорганічних сполук шляхом фотометрії екстрактів (реагент для екстракційно-фотометричного встановлення і концентрування). 2-Фенілгідразид фенілазотіомурашиної к-ти - металоіндикатор класифікації ч.д.а. використовується для визначення катіонів багатьох металів (срібла, міді, ртуті, свинцю, цинку, вісмуту та інших), що здійснюється в процесі екстрагування. Хорошим прикладом застосування дитизону є визначення такого металу як свинець. При цьому можна наочно ознайомитися і навчитися практикувати у визначенні інших металів.

Р-чини H2Dz і дитизонатів у ході досліджень набувають інтенсивного забарвлення. З урахуванням цього, визначення за кольором можливо задіювати навіть для дуже малих кількостей металів. Найчастіше появу 1-заміщених дитизонатів у р-чинах супроводжує гіпсохромний ефект. Якщо в р-чині є не тільки дитизон, але й о-фенантролін, 2,2'біпіридил чи інші ліганди, проявляється фотохромізм. Взяти хоча б помаранчеві р-чини Hg(HDz)2 у феніловому водні, вони опромінюючись стають блакитними, а до початкового стану повертаються протягом 30-90 секунд.

Ще один момент: катіони різних металів вступають в реакції з дитизоном в середовищах з відмінною кислотністю. Завдяки цьому вдається встановлювати, які саме метали є в структурі сполук-комплексів. У найбільш кислих середовищах використовується похідне дитизону – 3,3',4,4'-тетрахлордифенілтіокарбазон.

На замітку: якщо використовувати сильно забруднений реактив, який має жовтий відтінок, то його забарвлення змішується із забарвленням дитизонатів різних металів. Тому стає неможливим точне визначення останніх.

Купити дитизон у ПП «Система Оптимум»

Якщо вам потрібно купити оптом дитизон, зверніться в компанію «Система Оптимум». Питання стосовно ціни на дитизон, а також умови оплати і доставки по Україні ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Наша пропозиція – це не тільки якісний реагент, який відповідає всім нормам (що підтверджує сертифікат якості), це також доступні оптові ціни, оперативна доставка в будь-який регіон країни і професійне консультування клієнтів. Звертайтеся!

Міжнародна назва dithizone; (1E)-3-anilino-1-phenylimino-thiourea; diphenylthiocarbazone
Хімічна формула C13H12N4S
Назви-синоніми дифенілтіокарбазон, 2-фенілгідразид фенілазотіомурашиної кислоти, H2Dz

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дитизон за вигідною ціною, також замовити Дитизон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.