Диметил-п-фенілендиамін солянокислий

25800.00 грн (ціна за 1 кг)

Знадобилося купити диметил-п-фенілендиамін солянокислий оптом? Скористайтеся вигідною пропозицією від ПП «Система Оптимум». Наше підприємство поставляє різні хімічні речовини, органічні реактиви на ринок України вже багато років. У нас – чимало постійних клієнтів, які цінують високі якісні параметри продукції, доступні ціни та оперативність поставок товару. Якщо і для вас це важливо, пропонуємо взаємовигідну співпрацю. Ви можете придбати все необхідне недорого, оформивши замовлення онлайн або в телефонному режимі просто зараз.

Визначення і характеристики

Диметил-п-фенілендиамін солянокислий (диметилпарафенілендиамін дигідрохлорид, ДМПФДА) – це органічна речовина, похідне п-фенілендиаміну, що застосовується передусім в аналітичній хімії для синтезу барвників. Виглядає як гігроскопічна порошкоподібна/дрібнокристалічна тверда маса білого кольору (іноді з жовтуватим, рожевим, зелено-сіруватим відтінками). Під впливом повітря темніє. Розчиненню піддається в таких середовищах, як вода, етиловий спирт, ефір, бензол та метилтрихлорид.

Молярна маса – 209,12 г/моль, густина – 0,94 г/см³. Термовластивості: t кипіння – 211,6 °C, t плавлення – 222 °C. Формула: C8H12N2•2HCl.

Масова частка основного компонента в товарній формі – не менше 99,0-99,5 %. Чутливість до сульфідів – відповідно до ТУ.

Матеріал, який ми з вами розглядаємо, вимагає дотримання техніки безпеки, суворої відповідності правилам фасування, транспортування, зберігання й застосування. Клас небезпеки – 6.1 (отруйна субстанція).

Зверніть увагу, що ДМПФДА – нестійкий реактив з обмеженим періодом збереження функціональності (шість місяців від дати виробництва). Після закінчення терміну придатності обсяги діючої речовини стрімко зменшуються.

Зберігати рекомендовано при кімнатній температурі, окремо від інших хімікатів і з запобіганням доступу для сторонніх.

Спектр застосування

Диметилпарафенілендиамін дигідрохлорид – один з популярних орган. реактивів. Властивості та спосіб експлуатації цієї речовини обумовлюються рівнем її чутливості (найменшою кількістю шуканої р-ни, яку можливо виявити за її допомогою) і селективністю (загальним числом сполук, з якими вона реагує).

ДМПФДА застосовується як індикатор в аналітичній хімії. Його задіюють для визначення таких реактивів, як тіоли, дисульфіди, сірчистий водень та озон, у повітряному просторі. У ТШХ з його участю встановлюють наявність/відсутність орган. пероксидів та хлорованих пестицидів. Цінність цього хім. продукту для мікроскопії – у відкритті оксидаз і виконанні ролі зовнішнього індикатора при титриметричному виявленні Ba із задіянням хромату.

«Система Оптимум» – надійний постачальник диметил-п-фенілендиаміну солянокислого в Україні

Якщо вам потрібна компанія, до якої завжди можна звернутися за придбанням широкого переліку хім. речовин, в т.ч. диметил-п-фенілендиаміну дигідрохлориду, при цьому будучи в повній упевненості в належній якості й невисокій вартості, звертайтеся! Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з вибором.

Доставляємо диметил-п-фенілендиамін солянокислий по всій території країни. Найбільш прийнятний варіант доставки, як і оплати, узгоджується з кожним замовником в індивідуальному порядку.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Диметил-п-фенілендиамін солянокислий за вигідною ціною, також замовити Диметил-п-фенілендиамін солянокислий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.