Дифеніламін

420 грн
420.00 грн
(ціна за 1 кг)

Дифеніламін ((N-феніл)-анілін) – хімічна речовина, утворена позбавленими кольору кристалами. Легке розчинення спостерігається в діетиловому етері, бензолі, ацетоні та тетрахлорметані; також вона розчинна в етиловому спирті (44 г/100 мл), метилгідраті (57,5 г/100 мл) і воді (0,03 г/100 мл). При перебуванні на світлі темніє. Взаємодіючи з концентрованими мінеральними кислотами, формує солі.

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Дифеніламін – це популярний товар з категорії «тверді органічні реактиви». Хімічна речовина з формулою С12H11N.

Купити дифеніламін оптом на постійній основі пропонує ПП «Система Оптимум». Продукт завжди є на складах в обсягах, достатніх для оптових поставок. Виготовляється відповідно до вимог стандарту. Високий якісний рівень підтверджується сертифікатом. У нас ви можете купити дифеніламін недорого, позаяк ціни на всі хімічні речовини пропонуємо одні з найкращих на хімічному ринку України. Доставка дифеніламіну – оперативна в усі регіони країни.

Властивості дифеніламіну

Дифеніламін ((N-феніл)-анілін, N-феніламінобензол) – тверда хімічна речовина, утворена безбарвними кристалами або гранулами (в масі – лусочки білого кольору). Має характерні ароматичні параметри. Масова частка основного компонента – не менше 98,5 %.

Легке розчинення цієї сполуки спостерігається в діетиловому ефірі, бензолі, ацетоні та тетрахлорметані; також вона розчиняється в етиловому спирті (44 г/100 мл), метилгідраті (57,5 г/100 мл) і воді (0,03 г/100 мл). При перебуванні на світлі темніє. Взаємодіючи з концентрованими мінеральними кислотами, формує солі, які піддаються гідролізу розведеними к-тами і водою. Атом Н, що має зв’язок з N, може заміщатися атомом лужного металу. Заміщення на алкільний, арильний або ацильний радикал здійснюється більш складно, в порівнянні з аніліном. Дифеніламін без проблем піддається нітрозуванню при поєднанні з азотистою к-тою з утворенням N-нітрозодифеніламіну. Нітрування відбувається набагато легше, ніж у бензолу, при цьому з’являються тринітропохідні. В результаті галогенування виходять тетра-і гексагалогенопохідні. Алкілування неважко здійснюється при наявності кислотних каталізувальних матеріалів (результат – пара-положення).

Молярна маса – 169,227 г/моль, густина – 1,0513 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 54-55 °C, t кипіння – 302 °C, t спалаху – 153 °C, t самозаймання – 634 °C. Формула – (С6H5)2NH.

Отримання дифеніламіну

Синтез (N-феніл)-аніліну в промислових масштабах виглядає як контакт аніліну і гідрохлориду аніліну, взятих у рівних обсягах, їх реакція в присутності каталізатора (хлористоводневої кислоти, хлориду алюмінію, тетрафторборату амонію або ін.). Синтез здійснюють шляхом автоклавування при t 300 °C або ж пропусканням пари амінобензолу при t 400 °C крізь окис алюмінію. Завершальний етап – дистиляція або перекристалізація з бутилового спирту. На виході отримується до 60 % необхідного продукту.

Загалом, дифеніламін можна синтезувати різними способами, зокрема, за допомогою аніліну й анілінової солі, нітробензолу і бромистого фенілмагнію, з дихлорбензолу, а також із суміші хлорбензол + анілін.

Дифеніламін та безпека

Дифеніламін належить до небезпечних речовин. Токсичний, отруйний. Здійснює токсичний вплив, потрапляючи всередину і контактуючи зі шкірою. Провокує серйозні шкірні алергії. Здатний серйозно нашкодити очам і дихальним шляхам. Викликає кашель, болі в горлі, головні, а також запаморочення, посиніння шкіри, губ і нігтьових пластин, нудоту, проблеми зі свідомістю й судоми. Якщо впливає на організм на регулярній основі або протягом тривалого періоду, може пошкодити органи і змінити кров. Смертельний при вдиханні. Середня смертельна доза – більше 100 грамів. З урахуванням сказаного, важливо уникати вдихання цього матеріалу, його контакту зі шкірою та слизовими. Всі роботи з реактивом, що розглядається, слід виконувати, використовуючи спецодяг, засоби індивідуального захисту рук і обличчя.

Дифеніламін горючий, небезпеки вибуху не несе, проте його пари можуть створювати вибухонебезпечні комплекси з повітрям. При пожежі можуть виникати оксиди азоту, оксид і діоксид вуглецю. Загоряння не можна гасити струменем води, оптимально – розбризкувати воду, використовувати піну, сухий порошок для гасіння або вуглекислий газ.

При зберіганні слід подбати, щоб речовина не нагрівалася, не знаходилася під прямим сонячним світлом і не контактувала з повітрям. Зберігати її потрібно щільно закритою в добре вентильованому приміщенні, запобігаючи контакту з вологою. Правильний температурний режим – 15-25 °C.

Щодо правил упаковки та транспортування... Їх також треба дотримуватися, щоб виключити будь-які ризики. Твердий технічний дифеніламін упаковується в картонні барабани з ПЕ мішками-вкладками і в багатошарові паперові мішки з поліетиленовими всередині. Транспортується залізницею повагонно в критих вагонах. Вимоги такі самі, як до дифенілгуанідину. Для розплавів використовують спец. цистерни, які можуть бути заповнені не більше ніж на 96 %.

Застосування дифеніламіну

Широта задіяння зазначеного хім. продукту досить велика. Застосовується він як сировина при створенні барвників (азо- і триарилметанових), протиокислювачів для полімерних продуктів, препаратів для винищення шкідників. З його допомогою запобігають корозії, стабілізують пластичні маси і піроксилінові порохи, виробляють прискорювачі вулканізації. Він – інгібітор (гальмуючий фактор) корозійних уражень м’яких сталей і стабілізатор-флегматизатор термо-атмосферостійкості нітратів у целюлозній галузі. З його задіянням створюють різні солі для хім. сфери і виробництв.

В аналітичній хімії ця сполука як окислювально-відновний індикатор виступає виявником іонів та інших окислювачів.

Медицина використовує дифеніламін як протипаразитарний агент при лікуванні педикульозу.

Купити N-феніламінобензол з доставкою по Україні

Якщо ви не просто підшукуєте хімічний реактив у високій якості, а хочете купити дифеніламін з вигодою і комфортом, тоді обов’язково скористайтеся пропозицією від компанії «Система Оптимум». У нас – доступні ціни на партії різних обсягів, швидка доставка кожного замовлення, причому можлива різними способами, щоб клієнт вибрав найбільш оптимальний. Ми завжди готові надати відсутню на сайті інформацію на пошту або в телефонному режимі, відповісти на усі супутні запитання. Інші аспекти співпраці – аналогічно на гідному рівні.

Замовляйте дифеніламін недорого й з оперативною доставкою на ваше підприємство у ПП «Система Оптимум».

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Дифеніламін чда

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Формула C12H11N

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка основної речовини, %, не менше 99,0 99,0
2 Розчинність в етиловому спирті Повинен витримувати випробування згідно п. 4.4 Витримує
3 Проба на відсутність нітратів та інших окислювачів Повинен витримувати випробування згідно п. 4.5 Витримує
4 Чутливість до нітрат-іона(NO3-) 1:100000 Відповідає
5 Масова частка залишку після прожарювання, %, не більше 0,01 0,01

 

 Лабораторний висновокякість товару відповідає технічній документації виробника.

Міжнародна назва diphenylamine; N-phenylaniline; diphenylazane; phenylbenzenamine
Хімічна формула 6H5)2NH
Назви-синоніми (N-феніл)-анілін, N-феніламінобензол; анілінобензен; фенілбензенамін

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дифеніламін за вигідною ціною, також замовити Дифеніламін з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.