Декстрин

90.00 грн (ціна за 1 кг)

Декстрин – це полісахарид, рослинний клей, видозмінений крохмаль, який синтезується з картопляного або кукурудзяного в процесі термообробки. Зовні – тверда порошкоподібна речовина жовтого/помаранчевого/світло-брунатного кольору.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності декстрин. У нас можна купити декстрин гуртом за доступною ціною. Декстрин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна декстрину Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі декстрину оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У людському організмі, а точніше в ротовій порожнині, формується під впливом α-амілаз при пережовуванні їжі.

Молярна маса – 162,141×n г/моль. Формула – (C6H10O5)n.

Отримання декстрину можливе кількома способами:

- шляхом фрагментарного розщеплення вологого крохмалю (кислоти можуть додаватися або ні);

- впливом на сухий крохмаль високої температури – 200 °C (можливе додавання кислот).

Види декстрину

Відповідно до каталізатора, декстрин буває кислотним, лужним, сольовим і галуновим. Існує також класифікація за кольором: білий та жовтий.

Застосування декстрину

Ця речовина – дуже популярна в піротехнічній галузі зв’язка. Популярність її пояснюється доступністю і невисокою ціною при високій ефективності та зручності застосування. Декстрин забезпечує чудове прилипання піротехніки до будь-яких поверхонь, виробів, приймаючи при цьому необхідну форму.

Також цей полісахарид застосовують у харчопромі у вигляді добавки до їжі Е1400 (загущувач, стабілізатор, сполучний елемент). Завдяки хорошій розчинності підходить для використання в ролі носія активних частин барвників і харчових порошків. Входить до різноманітної кондитерки: ірис, карамель, жуйки тощо. Може служити цукрозамінником у консервації, домашньому вині та випічці.

Крім того, як засіб для склеювання він використовується в легкій промисловості, кераміковиробництві, скляній та ливарній, текстильній та взуттєвій галузях.

Гарантійний термін придатності – до 12 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом декстрин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на декстрин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Декстрин за вигідною ціною, також замовити Декстрин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.