Бензидин (основа)

36000.00 грн (ціна за 1 кг)

ПП «Система Оптимум» пропонує купити бензидин недорого з доставкою по всій території України. Бензидин, як і інші речовини, наявні в асортименті, відрізняється високою якістю і відповідністю всім вимогам. Підтверджується це супровідною документацією до товару. Доставка здійснюється різними способами, узгоджується з кожним замовником індивідуально. Терміни – мінімальні, оскільки бензидин є в постійній наявності на складах компанії.

Основна інформація про бензидин

Бензидин (4,4'-діамінодіфеніл) – це органічна сполука, типовий ароматичний амін, історично надважливий напівпродукт для виробництва прямих азобарвників. Зовні – тверда кристалічна маса, що складається з дрібноголчастих кристалів. Має біле або злегка жовтувате, іноді сіро-червоне забарвлення. Під впливом світла й повітря темніє в результаті окислення. Насилу розчиняється в воді, проте легко піддається розчиненню в спирті та ефірі.

Хім. властивості бензидину розглядаються по типу ароматичних амінів. Взаємодія з мінеральними кислотами приводить до утворення солей. Для нього типові реакції електрофільного заміщення в ароматичному ядрі. Піддається алкілуванню за аміногрупами при впливі алкілгалогенідів та під дією спиртів під час каталізу нікелем Ренея.

Молярна маса – 184,24 г/моль, густина – 1,25 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 122-125 °C, t кипіння – 401 °C. Формула: C12H12N2.

Промислове отримання бензидину основане на обробці нітробензолу. Вперше ця речовина була синтезована шляхом ізомеризації гідразобензолу за участю мінеральних кислот у 1845 р.

Токсичність і запобіжні заходи. 4,4-діамінодіфеніл – сполука токсична й канцерогенна. Працюючи з цим реактивом, важливо ретельно захищати шкірні покриви і дихальні шляхи, використовувати ЗІЗ, суворо дотримуватись заходів особистої гігієни.

У повітряному просторі виробничих приміщень бензидин-основа присутній у вигляді пилу. Щоб його визначити, необхідно вдатися до колориметричного методу. Речовина, що розглядається, дає синій колір, змішуючись з р-чинами солянокислого аніліну і хлорного заліза. ГДК в робочій зоні – 1 мг/м³.

Бензидин (основа): застосування

Раніше цей реагент активно застосовувався у виготовленні азобарвників, однак через його канцерогенність багато країн поставили це під заборону. Сучасне застосування бензидинових барвників ґрунтується на їхній ролі індикаторів або забарвлювачів біопрепаратів.

Аналітична хімія використовує бензидин для якісного і кількісного аналізу при визначенні деяких окислювачів (катіонів та аніонів), що окислюють його до жовтих (у кислому середовищі) і синіх (у нейтральному) сполук хіноїдної структури.

Зазначена субстанція може застосовуватися і в медицині, при діагностичних процесах (бензидинова проба) для встановлення наявності крові. В основі проби – окислення 4,4'-діамінодіфенілу пероксидом водню. В результаті каталітичної пероксидазної активності крові проявляється зелене або ж синє забарвлення.

Купити бензидин (основу) у компанії «Система Оптимум»

Приймаємо заявки на бензидин від клієнтів з усієї України телефоном, через сайт і за допомогою електронної пошти. Кожне звернення обробляємо оперативно. Якість гарантуємо бездоганну, а ціни – одні з найкращих на ринку країни.

За детальною інформацією про бензидин і його придбання звертайтеся до наших менеджерів.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бензидин (основа) за вигідною ціною, також замовити Бензидин (основа) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.