Адипінова кислота

110.40 грн (ціна за 1 кг)

Адипінова кислота - це органічна сполука, що є однією з найбільш важливих синтетичних дикарбонових кислот.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності адипінова кислота. У нас можна купити адипінову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота адипінова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна адипінової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку адипінової кислоти по всій території України. Ціна кислоти адипінової також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти  адипінової  оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Кислота адипінова - властивості

Адипінову кислоту синтезують у великій кількості, в основному як мономер для виробництва нейлону. Її хімічна формула (СН2)4(СООН)2.

 Характеристики та властивості адипінової кислоти

Адипінова кислота - це органічна сполука, що є однією з найбільш важливих синтетичних дикарбонових кислот. Її синтезують у великій кількості, в основному як мономер для виробництва нейлону. Її хімічна формула (СН2)4(СООН)2. Вона є білим кристалічним порошком без запаху. Адипінова кислота добре розчинна в метанолі, етанолі, ацетоні, слабо розчинна в циклогексані, бензолі та петролейному ефірі, нерозчинна в оцтовій кислоті. Розчинність у воді 2,4 г/100 мл (25 °C).

Адипінова кислота має хімічні властивості, характерні для двоосновних кислот, за карбоксильними групами вона утворює розчинні у воді солі, при високих температурах (300°C) ця кислота декарбоксилюється. На підставі наявних досліджень виявлено, що чиста адипінова кислота викликає серйозні пошкодження очей. У промисловості здебільшого її отримують методом двостадійного окислення циклогексану.

Адипінова кислота (1,4-бутандікарбонова або гександіова кислота, Е355) – двоосновна насичена карбонова кислота, для якої характерні всі, без винятку, хімічні властивості карбонових кислот. Цей порошок складається з дрібних моноклінних кристалів, які не мають кольору і кислі на смак. Утворює солі – адипінати, переважна кількість яких добре розчиняється у воді. Просто піддається етерифікації, в результаті чого перетворюється у моно- і діефіри.

Сполучення з двоатомними спиртами приводить до утворення поліефірів, взаємодія з аміаком і амінами – амонійних солей, дегідратація – адипамідів. У воді різної температури розчиняється по-різному: при 15 °C – 1,44 г/100 г, при 40 °C – 5,12 г/100 г, при 70 °C – 34,1 г/100 г. Молярна маса – 146,14 г/моль, густина – 1,36 г/см³, t плавлення – 153 °C, t кипіння – 265 °C, t розкладання – 210-240 °C, ентальпія плавлення – 16,7 кДж/моль, ентальпія кипіння – 18,7 кДж/моль. Формула – C6H10O4.

У природних умовах адипінова кислота міститься в цукровій тростині й червоному буряку (кількість речовини там незначна). Для промислових цілей цього, звичайно, недостатньо, тому її синтезують різними способами:

 • двоетапне каталітичне окислення циклогексану;
 • взаємодія циклогексану з нітратною кислотою або озоном;
 • отримання з тетрагідрофурану;
 • карбонілювання ТГФ в ангідрид адипінової кислоти з подальшою дією на нього води.

Світове виробництво гександіової кислоти щорічно перевищує 2,6 млн тонн.

Застосування адипінової кислоти

Ця речовина активно застосовувана в таких процесах:

 • - виробництво безалкогольних напоїв, карамелі, сухих і желеподібних десертів, начинок для випічки і кондитерки (добавка до їжі E355 є регулятором кислотності, підтримує рівень рН, захищає харчові продукти від псування, гіркості й окислення);
 • - виготовлення засобів для усунення накипу;
 • - видалення надлишку матеріалу після зароблення швів, наприклад, між керамічним кахлем;
 • - створення синтетичних волокон (поліамідів і поліуретанів, зокрема, полігексаметиленадипінаміду);
 • - пластифікація пластмас;
 • - виробництво високоякісного паперу;
 • - отримання проміжних продуктів у процесі синтезу;
 • - виготовлення ефірів і різноманітних барвників;
 • - створення фарб і відтінювальних бальзамів для волосся (в цьому плані примітні її водовідштовхувальні й нейтралізуючі властивості);
 • - змащування різних матеріалів (використовуються ефіри 1,4-бутандікарбонової кислоти).

До найважливіших переваг, які виділяють гексадіонову кислоту з-поміж інших, можна зачислити дозвіл перевезення плаву в мішках на будь-якому виді транспорту. Інші кислоти транспортують, здебільшого, тільки наливом і винятково в спеціальних цистернах, що сильно впливає на оплату логістики та кінцеву вартість речовини.

Адипінова кислота, крім виробництва нейлону, також використовується в хімічній промисловості для виробництва багатьох полімерів, покриттів, пластифікаторів і мийних засобів.

Вона слугує мономером або проміжною сполукою для синтезу поліуретанів, складних поліефірів, присадок до мастил, шпаклівок, пін та матеріалів підошви туфель. Дана кислота застосовується як дубник для попередньої обробки шкіри, регулятор рН у деяких процесах, таких, як виробництво мийних і чистячих засобів. Адипінову кислоту додають у дезінфекційні таблетки для питної води. Вона використовується, як добавка в десульфуризації димових газів. Адипінова кислота застосовується для деяких конкретних споживчих товарів, таких як таблетки для посудомийних машин.

У харчовій промисловості вона зареєстрована як харчова добавка E355 для надання кислого смаку (зокрема, у виробництві безалкогольних напоїв).

Адипінова кислота належить до 3-го класу небезпеки. Малотоксична, горюча, пил вибухонебезпечний. Вживання її разом з їжею допустиме в нормальних дозах, що, власне, стосується будь-яких хімічних добавок до їжі. Надмірні дози можуть згубно впливати на людський організм.

Адипінову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом адипінову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на адипінову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва Adipic acid
Хімічна формула C6H10O4
Назви-синоніми гександіова кислота, 1,4-бутандікарбонова кислота

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Відгуки
 • user-avatar-placeholder
  Максим Іванович 25 Aug 2021

  Придбав у них гуртом по адекватній ціні, окремо дякую Андрій Володимирович за консультацію - спеціаліст своєї справи. Рекомендую

 • user-avatar-placeholder
  Lysyy Pavlo 04 Jan 2022

  Чудова фірма

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Адипінова кислота за вигідною ціною, також замовити Адипінова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.