Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.
Ацетон (прекурсор) – безбарвна летка рідина з характерним запахом. Повністю змішується з водою і більшістю органічних розчинників.
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.
Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.
Ацетон (прекурсор) – безбарвна летка рідина з характерним запахом. Повністю змішується з водою і більшістю органічних розчинників.
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ацетон. У нас можна купити ацетон оптом за доступною ціною. Ацетон має сертифікат якості. Якість, умови придбання ацетону Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ацетону по всій території України. Ціна ацетону також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ацетону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.
Також відомий як пропен або диметилкетон є найпростішим кетоном. Він представляє собою безбарвну рідину з солодкуватим запахом, яка використовується в якості органічного розчинника і як реагент в органічному синтезі. Він належить до групи кетонів, ацетон у своїй структурі має одну карбонільну і дві метильні групи.
Це запашна летка рідина, при високих концентраціях їдка, легко займається, в поєднанні з повітрям утворює вибухонебезпечну суміш. Навіть розбавлені у воді розчини ацетону спалахують. Може викликати дрімотний стан і запаморочення при вдиханні. Розчиняється в будь-якій пропорції з водою і більшістю розчинників. Хімічна формула C3H6O. Молярна маса 58,08 г/моль. Густина 0,7899 г/см3. Температура плавлення -95 °C. Точка кипіння 56 °C. Це полярний, апротонний розчинник.
Зазвичай, ацетон отримують як побічний продукт при виробництві фенолу. Інший спосіб отримання ацетону полягає в окисленні ізопропилового спирту. C3H8О. Третій альтернативний спосіб - синтез ацетону з ацетату кальцію або інших ацетатів.
Ацетон є чудовим розчинником для багатьох пластиків і деяких синтетичних волокон. Він використовується в якості одного з летких компонентів різних фарб і лаків. Цей реактив застосовується для знежирення, що корисно при підготовці металу перед фарбуванням. Ацетон використовують для екстракції смол, жирів, олій. Він розчиняє каніфоль, ацетат целюлози, застосовується в косметиці для зняття лаку для нігтів. Ацетон необхідний для безпечного транспортування та зберігання ацетилену. Як проміжний хімічний продукт він також використовується у виробництві метилметакрилату, бісфенолу, метилізобутилового спирту і метилізобутилкетону. За допомогою ацетону та перекису водню одержують ряд вибухових речовин. Примітка. Ацетон є прекурсором – речовиною, яка використовується при виготовленні та переробці наркотичних засобів і психотропних речовин. Операції, пов'язані з обігом прекурсорів, підлягають ліцензуванню. Здійснення господарських операцій без ліцензії тягне за собою кримінальну відповідальність згідно Закону. У промисловості отримується безпосередньо або побічно з пропілену, а також, поряд з іншими продуктами, при сухій перегонці дерева та багатьох інших органічних речовин. Ацетон є розчинником для багатьох органічних речовин, смоли, целюлози. Входить до складу рідин для розчинення фарб, лаків (властивості розчинника). Знежирює різноманітні поверхні. Ацетон застосовується як субстанція для синтезу хімічних речовин, таких як: диацетоновий спирт, ізофорон, метилметакрилат, дифенілпропан, оцтовий ангідрид тощо. Ацетон застосовується для виробництва:
бездимного пороху;
небиткого скла;
нітроцелюлози;
кіноплівки;
штучного шовку;
штучної шкіри.
Ацетон, або пропанон – рідкий органічний реактив, найпростіший насичений кетон, один з найбільш реакційноздатних, що бездоганно розчиняє безліч речовин. Утворюється в результаті ацетонового (ацетон-бутилового) бродіння вуглеводів, з ізопропилового спирту, шляхом застосування кумольного способу або методу окислення пропену. Щорічно в світі виробляють мільйони тонн ацетону, і з кожним роком його кількість зростає. А обумовлюються такі тенденції найширшим і активним застосуванням цієї речовини в різних сферах промисловості та життєдіяльності.
За допомогою пропанону виконують синтез різних хімічних продуктів і екстракцію речовин рослинного походження. Якщо не застосувати ацетон, буде неможливо компактно зберігати ацетилен. Також ця речовина добре відома всім і кожному в якості розчинника. За її допомогою на різних виробничих етапах очищають інструменти, поверхні тощо. Ось найважливіші галузі, де активно використовується ацетон: - лакофарбова промисловість (як розчинник нітроемалей і нітролаків); - фармацевтика (екстрагування ліків); - харчова промисловість (екстрагування їжі, жирів, вітамінів); - текстильна промисловість (фарбування і друк тканин); - виробництво штучної шкіри (знезараження хутра і вовни); - лабораторії, науково-дослідні інститути (проведення різноманітних досліджень, миття і швидке висушування хімічного посуду). Також без ацетону не обходяться виробництво вибухових речовин, органічного небиткого скла, синтетичного каучуку, штучного шовку, індиго, парфумів, кіноплівок. Важливо! При роботі з ацетоном особливе значення мають два моменти: 1. Пожежонебезпека. Оскільки ацетон легкозаймистий, то може стати причиною пожеж і опіків. Самозаймання відбувається при температурі +465 °C, спалах при -20 °C. Усіляких проблем можна уникнути, якщо тільки унеможливити підпал і проводити роботи далеко від відкритого вогню. Але варто також пам'ятати, що вибухонебезпечні й ацетоновмісні повітряні суміші можуть поширюватися на відстані і ставати причиною пожежі далеко від основного місця роботи з ацетоном. 2. Вплив на організм людини. У цьому плані ацетон, пари якого важчі за повітря, належить до 4-го класу небезпеки. Ефект не надто сильний, якщо концентрація в повітрі не перевищує 500/млн. При низьких концентраціях взагалі ніякого ефекту немає. Серед ризиків, які можливі при неправильному використанні ацетону (збільшена концентрація, порушення техніки безпеки): першіння в горлі, запаморочення, нудота, шкірні ушкодження і респіраторні захворювання. Через неправильну експлуатацію протягом тривалого періоду можливе загальне зниження самопочуття і виникнення слабкості. Щоб уникнути отруєння ацетоном, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки, зокрема, добре провітрювати приміщення, де виконуються роботи з цією речовиною.
Міжнародна назва | acetone, propan-2-one, 2-propanone |
Хімічна формула | (CH3)2CO |
Назви-синоніми | пропанон, 2-пропанон, диметилкетон, пропан-2-он |
Поки немає жодного відгуку.
Поки немає жодного коментаря.
Шукаєте, де купити Рідкі органічні речовини за найкращою ціною та отримати оперативну доставку в Україні? Система Оптимум пропонує вигідні умови для оптових та роздрібних покупців. Власний автопарк дозволяє здійснити доставку товару згідно вимог транспортування, швидко та якісно.
Ацетон в інтернет-магазині www.systopt.com.ua доставляється у наступні міста: Львів, Чернівці, Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон, Кропивницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород.
Якщо після вибору у Вас все ще залишаються сумніви – сконтактуйтеся з фахівцями нашої компанії для відповідей на Ваші запитання.
Дякуємо за Ваш відгук.
Дякуємо за Ваш коментар.