Дифенілкарбазид-1,5

4800.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити дифенілкарбазид оптом на вигідних умовах. Будь-які обсяги речовини (від 1 кг) – за доступними цінами, з індивідуальними знижками при великих замовленнях. Відправка можлива в зручний час, позаяк продукт завжди в наявності на складі компанії. Доставку здійснюємо способом і в терміни, узгоджені з замовником. Якість підтверджується відповідним сертифікатом.

Коротка інформація про дифенілкарбазид

Дифенілкарбазид, він же 1,5-дифенілкарбогідразид, діанілінсечовина і H4R – це хім. сполука, що представляє клас карбазидів, індикатор. Структурна формула (С13Н14N4О) близька до формули дифенілкарбазону, окислення до зазначеної речовини здійснюється з легкістю.

Виглядає дифенілкарбазид як тверда кристалічна маса білого, жовтуватого або бежевого забарвлення, яка не має запаху. При трансформації в дифенілкарбазон, шляхом окислення під впливом світла і повітря (не відрізняється стійкістю в таких умовах), дає рожевий відтінок.

Сполука погано піддається розчиненню у воді, проте добре – в органічних розчинниках (гарячому етиловому спирті, диметилкетоні, крижаній оцтовій к-ті).

Молярна маса – 242,28 г/моль. Густина – 1,31 г/см3 (при 20 °C.). Т плавлення – 170-175 °C.

Способи отримання:

  • взаємодія діарилкарбонатів з фенілгідразином;
  • реакція між карбамідом та фенілгідразином + подальше спеціальне очищення від 1-фенілсемікарбазиду.

Умови зберігання. Дифенілкарбазид рекомендовано зберігати при кімнатній t (15-25 °C), в сухому приміщенні з місцевою і загальною вентиляцією, запобігаючи сусідству з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.

Термін придатності – 2 роки з дня виготовлення.

Дифенілкарбазид: застосування

Потреба купити діанілінсечовину зосереджується на аналітичній хімії, у зв’язку з її унікальними властивостями. За допомогою цієї речовини здійснюють фотометричне встановлення сполук, які містять хром (VI), ртуть (II), кадмій, осмій, рутеній, технецій та інші хім. елементи. Також вона є важливим індикатором при меркурометричному титриметричному аналізі галоїдів і ціанідів. Індикатор як ефективний інструмент, що дозволяє контролювати і аналізувати параметри технопроцесу, задіюється в різних промислових галузях, зокрема:

  • на хімічних виробництвах;
  • у текстильній галузі;
  • в металургійному секторі;
  • в харчопромі;
  • в сільськогосподарському комплексі.

Застосування дифенілкарбазиду актуальне й при вивченні процесів фотосинтезу: він виступає донором електронів при дослідженні першої та другої фотосистем.

Купити дифенілкарбазид у ПП «Система Оптимум»

Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Заявку можна подати через сайт, за допомогою електронної пошти або зв’язавшись з нами в телефонному режимі. Кожне звернення, незалежно від каналу зв’язку, опрацьовуємо оперативно. За необхідності консультуємо і підбираємо індивідуальну схему співпраці.

Замовляйте дифенілкарбазид за хорошою ціною і з оперативною доставкою у компанії «Система Оптимум»!

Міжнародна назва diphenylcarbazide; N′,2-diphenylhydrazine-1-carbohydrazide; 1,5-diphenylcarbazide; sym-diphenylcarbazide
Хімічна формула C6H5(NH)2CO(NH)2C6H5
Назви-синоніми 1,5-дифенілкарбогідразид, діанілінсечовина, H4R

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дифенілкарбазид-1,5 за вигідною ціною, також замовити Дифенілкарбазид-1,5 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.