Пошук
Дитизон

-

Дитизон

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Дитизон — дифенілтіокарбазон, 2-фенілгідразидфенілазотіомурашиної кислоти, скорочене позначення H2Dz.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності дитизон. У нас можна купити дитизон оптом за доступною ціною. Дитизон має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна дитизону Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку дитизону по всій території України. Ціна дитизону також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі дитизону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивість дитизону

Дитизон — дифенілтіокарбазон, 2-фенілгідразидфенілазотіомурашиної кислоти, скорочене позначення H2Dz. Має вигляд чорних, пурпурно-чорних або синьо-чорних кристалів, що нерозчинні у воді, дуже малорозчинні в етанолі, диетиловому ефірі, розчинні у хлороформі.

Дитизон формулаРобота з цією речовиною під час аналізу вимагає певних умов. Головними з них є чистота всіх реактивів і води. Реагенти, зазвичай, очищають змішуванням з розчином дитизону. Дистильовану воду повторно відганяють і зберігають отриманий бідистилят в  посуді з хімічно стійкого скла.

Дитизон – застосування

ДитизонЗастосування дитизону для визначення багатьох металів (срібло, ртуть, мідь, цинк, свинець тощо) здійснюється в процесі екстрагування.

Хорошим прикладом застосування дитизону є визначення свинцю. В цьому випадку можна наочно ознайомитись і навчитися практикувати у визначенні інших металів.

У разі застосування сильно забрудненого дитизону жовте забарвлення його змішується з забарвленням дитизонатів різних металів. Тому точне визначення останніх стає неможливим.

Якщо Вам потрібно купити оптом дитизон, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на дитизон, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Дитизон

Залишіть відгук до товару “Дитизон”