Пошук
Ацетонітрил

-

Ацетонітрил

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Ацетонітрил – це безбарвна рідина, що є найпростішою органічною сполукою нітрилу.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ацетононітрил. У нас можна купити ацетононітрил оптом за доступною ціною. Ацетононітрил має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ацетононітрилу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ацетононітрилу по всій території України. Ціна ацетононітрилу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ацетононітрилу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування ацетонітрилу

У лабораторії він використовується в якості середньо-полярного розчинника, який змішується з водою і широким діапазоном органічних розчинників, але не насичених вуглеводнів.
У промисловості ацетонітрил застосовується, головним чином, в якості розчинника для очищення бутадієну на нафтопереробних заводах.
Даний реактив широко використовується в акумуляторах через його відносно високу діелектричну проникність і здатність розчиняти електроліти. З тих же причин це популярний розчинник в циклічній вольтамперометрії.Ацетононітрил купити в Україні. Ацетононітрил ціна. Система Оптимум
Ультрафіолетова прозорість, низька в’язкість і низька хімічна активність зробили цю речовину незамінним розчинником для рідинної хроматографії високої продуктивності.
Ацетонітрил відіграє важливу роль як домінуючий розчинник, що задіяний у виробництві ДНК-олігонуклеотидів.
У промисловості використовують його спроможність розчиняти різноманітні матеріали для виготовлення фармацевтичних препаратів і фотоплівки. Ацетонітрил є цінним реагентом в органічному синтезі, на його основі синтезують безліч корисних хімічних речовин, у тому числі ацетаміду гідрохлорид, тіамін тощо.
Дана сполука може бути лігандом у координаційній хімії.
Якщо Вам потрібно купити оптом ацетононітрил, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ацетононітрил, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Ацетононитрил

Залишіть відгук до товару “Ацетонітрил”