Ацетонітрил

579.00 грн (ціна за 1 л)

Ацетонітрил – це безбарвна рідина, що є найпростішою органічною сполукою нітрилу.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ацетононітрил. У нас можна купити ацетононітрил оптом за доступною ціною. Ацетононітрил має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ацетононітрилу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ацетононітрилу по всій території України. Ціна ацетононітрилу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ацетононітрилу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування ацетонітрилу

У лабораторії він використовується в якості середньо-полярного розчинника, який змішується з водою і широким діапазоном органічних розчинників, але не насичених вуглеводнів. У промисловості ацетонітрил застосовується, головним чином, в якості розчинника для очищення бутадієну на нафтопереробних заводах. Даний реактив широко використовується в акумуляторах через його відносно високу діелектричну проникність і здатність розчиняти електроліти. З тих же причин це популярний розчинник в циклічній вольтамперометрії. Ультрафіолетова прозорість, низька в'язкість і низька хімічна активність зробили цю речовину незамінним розчинником для рідинної хроматографії високої продуктивності. Ацетонітрил відіграє важливу роль як домінуючий розчинник, що задіяний у виробництві ДНК-олігонуклеотидів. У промисловості використовують його спроможність розчиняти різноманітні матеріали для виготовлення фармацевтичних препаратів і фотоплівки. Ацетонітрил є цінним реагентом в органічному синтезі, на його основі синтезують безліч корисних хімічних речовин, у тому числі ацетаміду гідрохлорид, тіамін тощо. Дана сполука може бути лігандом у координаційній хімії. Якщо Вам потрібно купити оптом ацетононітрил, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ацетононітрил, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва acetonitrile
Хімічна формула CH3CN
Назви-синоніми метилціанід

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ацетонітрил за вигідною ціною, також замовити Ацетонітрил з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.