Вітаміни А, В, С, Е, Н, РР - купити оптом і в роздріб

Вітаміни А, В, С, Е, Н, РР - купити оптом і в роздріб

Вітаміни – це низькомолекулярні органічні сполуки, які є невід’ємною складовою збереження життєдіяльності людини.

Вітамін А – це речовина, яка складається з ретинолу (вітамін A1, аксерофтол), дегідроретинолу (вітамін А2), ретиналю (ретинен, альдегід вітаміну A1), а також має ретиноєву кислоту і кілька таких провітамінів, як β-каротин. Ці речовини активно розчиняються у неполярних органічних розчинниках та містяться як у продуктах тваринного, так і рослинного походження. Вітамін А було відкрито у 1913 році, а вже у 1937 дана речовина була кристалізована. Завдяки унікальним властивостям вітаміну А покращується зір, стимулюється ріст та розвиток, а також забезпечується антиоксидантний захист організму.

вітаміни купити оптом

Вітаміни групи В відіграють важливу роль у підтримці емоційного здоров’я людини та чудово розчиняються у воді. Крім того, вітамін В бере активну участь у тканинному диханні та забезпечує отримання необхідної кількості енергії.

Вітамін С (C6H8O6 гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти) – це проста органічна кислота, яка міститься у необхідній кількості у овочах та таких свіжих фруктах, як яблуко, слива та персик.

Вітаміни E — це група жиророзчинних біологічно активних сполук, які відзначаються антиоксидантними властивостями.

Вітамін Н (біотин) С10Н16О3N2S – це вітамін водорозчинний категорії В. Вітамін Н виконує функцію регулювання обміну цукрів, а також активно регулює жировий та білковий обмін. Крім того, вітамін Н є джерелом сірки, яка бере участь у проходженні етапів синтезу колагену.

Вітамін РР – це вітамін, який розчиняється у воді та використовується для проведення багатьох спеціальних реакцій окислення у живих клітинах.

Компанія Система Оптимум пропонує якісні вітаміни А, В, С, Е, Н, РР за доступною ціною.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.