Розчинник 646 для фарб

Розчинник 646 для фарб

Різні розчинники широко застосовують як у побуті, так і в промислових масштабах. Серед головних матеріалів, які потребують доповнення ними – ЛФ-продукція (фарби, лаки, емалі). Причому розчинники необхідні і при виробництві, і при використанні для досягнення робочої в’язкості. До того ж, кожен вид лакофарбових продуктів вимагає розведення певним типом розчинника, щоб зчеплення з поверхнею, яка фарбується, було максимально добрим.

Розчинник 646 – один з найпопулярніших у наш час варіантів для фарб, що пояснюється його високими експлуатаційними якостями. Його використовують як знежирювач, ним розчиняють різні фарби, зокрема й автомобільні. Спочатку його використовували винятково для розведення нітролаків та нітроемалей. Пізніше, коли зрозуміли, що він є універсальним засобом, який ефективно розчиняє нітрофарбові, нітроемалеві, нітролакові, епоксидні, акрилові, гліфталеві, меланіноамідні та інші матеріали, спектр застосування значно розширився і в виробничому плані, і в плані досягнення необхідної в’язкості. Сьогодні ним не тільки розбавляють різноманітні фарби та шпаклівки, а й результативно очищають малярський інструмент.

Виглядає цей розчинник як безбарвна або дещо жовтувата рідка речовина. Запах – різкий характерний. Хімічний склад передбачає наявність таких летких органічних компонентів: ароматичні вуглеводні, кетони, спирти та ефіри. Половину від загального обсягу займає толуол, етилового спирту в складі – 15 %, бутанолу та бутилацетату – по 10 %. Також є 2-етоксиетанол (8 %) і ацетон (7 %). Саме велика кількість складових і визначає широту спеціалізації 646, розчинення ним безлічі органічних речовин.

При роботі з цим розчинником врахуйте, що він один з найактивніших. Тому не зайвою буде акуратність використання, так вдасться не нашкодити нижньому шару фарби. У випадку, якщо в дуже сильному впливі потреби немає або він може призвести до небажаних наслідків, краще використовувати більш слабкі розчинники.

Переваги застосування розчинника 646 для фарб:

- набуття висохлим шаром фарби глянсовості;

- краще і оперативне плівкоутворення на оброблюваній поверхні;

- легке випаровування після виконання основних функцій, без збереження неприємного запаху.

Як вводити розчинник у фарбу? Повільно і невеликими обсягами з постійним перемішуванням, аж до того часу, поки в’язкість не стане такою, як потрібно. Орієнтиром можуть служити рекомендації, зазначені в інструкції до фарби.

Як зрозуміти, що фарба досягла потрібного стану? Зазвичай, це роблять на око: густота повинна бути оптимальною, такою, при якій фарбувальний матеріал не ллється, а капає. Якщо сумніваєтеся, попередньо нанесіть робочий розчин на незначну ділянку.

Щоб очистити поверхню, необхідно використовувати тканину, змочену в цьому засобі.

Розчинник 646 – чудовий варіант для виробництва і розведення фарб. Однак використовуючи його з тим чи іншим лакофарбовим матеріалом, необхідно врахувати їх сумісність. Пам’ятайте про це щоразу, коли будете брати в роботу фарбу, яку раніше з цією розчинною речовиною не компонували – і результат виправдає застосування 646 на 100 %!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.