Бутанол (бутиловий спирт)

139.20 грн (ціна за 1 кг)

Бутанол (бутиловий спирт) – ледь відчутно масляниста рідина. Без кольору і з яскравим добре вираженим запахом сивушної олії. На відміну від інших спиртів, помірно розчиняється у воді.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити бутанол – рідку речовину злегка маслянистої консистенції, що не має забарвлення, але володіє специфічними ароматичними характеристиками – на вигідних умовах? В Україні це можна зробити, звернувшись до ПП «Система Оптимум». Найкращі умови при будь-яких обсягах замовлення гарантовані!

Купити бутанол оптом в Україні

Ми реалізуємо бутиловий спирт (ще одна традиційна назва речовини) дрібним і великим оптом.  Приймаємо замовлення з усіх регіонів країни і в будь-яке місто доставляємо їх у найкоротші терміни, за погодженням з клієнтами. У нас – тільки бездоганний у плані якості продукт (відповідна інформація – в сертифікаті). Завдяки власним складським приміщенням і наявності у них чималих обсягів продукції, а також у зв’язку із власним парком автомобілів, доставка по всій країні здійснюється оперативно.

Ціни на бутиловий спирт в інтернет-магазині

Ціни на будь-які кількості продукту – в доступних межах. Але найбільш вигідне придбання великих оптових партій, оскільки вартість безпосередньо залежить від обсягів купівлі. У скільки саме обійдеться та чи інша кількість речовини, уточнюйте у наших менеджерів за контактним номером. Телефонуйте – і, можливо, вам навіть буде надана знижка в індивідуальному порядку.

Характеристика бутанолу

Купити бутанол (скорочено BuOH) у компанії «Система Оптимум» – значить отримати в своє розпорядження хім. матеріал, що повністю відповідає необхідним якостям й має потрібні фізичні та хімічні властивості. Наш продукт маслянистий, безбарвний, з добре відчутним запахом сивушної олії. Якщо порівняти його з іншими спиртами (метиловим, етиловим або пропіловим), то йому характерна деяка розчинність у водному середовищі (7,6 г/100 г). При цьому формує азеотроп, який на 55,5 % складається із бутанолу і кипить при 92,4 °C. Взаємодія з орган. розчинниками приводить до змішування. Основні фізичні властивості: молярна маса – 74,12 г/моль, густина – 0,81 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -90,2 °C, t кипіння – 117,4 °C, t спалаху – 34 °C, t самозаймання – 345 °C, температура замерзання – -115,67 °C. Хімічна формула: С4H9OH.

бутанол формула

Пром. виробництво спирту, що розглядається, здійснюється декількома способами:

  • гідроформілювання з пропену із застосуванням Ni-Co каталізаторів при 1-1,5 МПа;
  • гідрогенізація кротонового альдегіду, утвореного разом з ацетальдолем із метилформальдегіду, на Cu, Cu-Cr і Ni каталізаторах;
  • ацетоно-бутилове бродіння харчової сировини.

При цьому актуальні такі процеси, як очищення і висушування. Виконуються вони в умовах лабораторії так:

  • стандартна фракційна дистиляція з відокремленням азеотропа;
  • чотирьохгодинне кип’ятіння над паленим вапном свіжого розжарювання із запобіганням попаданню вологи (30 г/л) + кип’ятіння над магнієвої стружкою + відгін і збір фракції;
  • промивка розчином гідросульфіту натрію + кип’ятіння над десятивідсотковим водним Na лугом + потрійне кип’ятіння протягом 3-х годин над паленим вапном і фракційний відгін.

Де застосовується?

Унікальна молекулярна формула, фізичні властивості, а також хімічні властивості цієї сполуки визначають широту її використання при виконанні різних завдань у фармацевтиці, легкій, хімічній та інших галузях промисловості. При цьому в різних напрямках задіюються різні його ізомери (н-бутанол (первинний), нормальний ізобутанол, вторинний і трет-бутиловий (третинний) спирти). Так, купити бутанол первинний в більшості випадків необхідно для розчинення ЛФ виробів (лаків, фарб, оліфи), алкалоїдів, смол, пластифікаторів, каучуків і рослинних олій. З його участю створюють дібутилбензол-1,2-дікарбонат, трибутиловий ефір фосфорної кислоти, бутилацетат і бутиловий ефір акрилової кислоти. Також його застосування доцільне у створенні фармацевтичних препаратів, штучної шкіри, текстилю, міцного скла, стійкого до ударів, фотоплівок і парфумерії. Якщо розглядати вторинний бутиловий спирт, то він аналогічно може бути задіяний в ролі розчинника і служити проміжним хім. продуктом. Але у нього є й інший сегмент використання, а саме: виготовлення тех. гальмівних рідин, мийних композицій, барвників, засобів для видалення фарб, фруктової ефірної олії і парфумерної продукції. У спектрі функціональних здатностей нормального ізобутилового спирту – розчинення поверхневих покриттів та клеїв. Його вводять в лаки, хім. продукти для виведення фарб і чищення, парфуми та гідравлічні рідини.

Застосування третинного бутанолу спрямоване на вилучення води з різних речовин. Крім того, він задіюється у виготовленні ЛФ матеріалів, парфумів і аромаречовин, слугує проміжним хімпродуктом, входить до складу мийної хімії, бере участь в денатурації етилового спирту, а при поєднанні з бензином збільшує його октанове число. Де застосовується продукт, що розглядається, ще? У невеликих обсягах його додають до алкогольних напоїв, іноді присутній в складі сурогатного алкоголю. Часто без нього не обходиться синтез органічних сполук. Є популярним компонентом агентів для флотації руди, бездоганно справляється з розчиненням смол та жирів, залучається до виготовлення текстилю, дермантину і т.д.

Характеристика цього реактиву, доступність його ціни, а також структурна формула – передумови застосування в якості біопального. На сьогодні не є рідкістю введення цього матеріалу в частину видів пального, зокрема в бензин. Як автопальне зазначений продукт можна змішувати з класичним пальним, але робити це не обов’язково. Його енергія близька до енергії бензину. У паливних елементах він може служити сировиною для утворення водню. Десять років тому у Великій Британії почали продавати біобутанол-добавку до бензину.

Вплив бутанолу на організм людини

Як і будь-який інший розчинник, цей вимагає дбайливого поводження. Перед використанням важливо ознайомитися з такими моментами, як фізіологічна дія, вплив на організм, небезпека/безпека. Надтоксичним бутанол не назвеш (3-й клас небезпеки за впливом на людину), але, все-таки, з усіх нижчих спиртів він має найвищі показники токсичності. Потрапляючи до організму, здійснює ефект, схожий з дією етилового спирту. Наскільки велика небезпека, залежить від його концентрації в повітряному просторі. Якщо 0,01 % ніяк на організмі не позначається, то 0,02 % цієї речовини здатні подразнювати органи системи дихання і провокувати запалення очей. Також можливі запаморочення і згубний вплив на функціонування центральної нервової системи. Якщо говорити про вплив на шкірні покриви, то разово він жодними ризиками не супроводжується. Однак тривалі і часті контакти небезпечні знежиренням та висушуванням шкіри, що, в свою чергу, призводить до подразнень. Також хотілося б зазначити, що цей продукт несе небезпеку загоряння і вибуху. Не можна допускати, щоб ємності з ним були розгерметизовані, щоб на спирт потрапляло пряме сонячне випромінювання або поблизу з’явилася іскра. Фасується ця сполука, як правило, в бочки (рідше – в каністри) з пластику або металу. Такі ємності застосовуються і для перевезення (може здійснюватися авто і залізничним транспортом), і для зберігання. Тепер ви знаєте, що таке бутанол, якими властивостями і характеристиками володіє, де застосовується, які його молекулярна формула, фізіологічна дія тощо.

Якщо хочете замовити цей хім. продукт в Україні і вас цікавить оптова партія високоякісного матеріалу, виробленого, згідно з вимогами ДСТУ, оформляйте замовлення на сайті компанії «Система Оптимум». Гарантуємо, що вас порадують всі аспекти співпраці, зокрема вартість, оперативна доставка, консультативний супровід та інші. За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами або пишіть нам на e-mail.

Міжнародна назва butanol, butyl alcohol
Хімічна формула C4H9OH
Назви-синоніми бутиловий спирт

Вага

куб 1000 кг

бочка 160 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бутанол (бутиловий спирт) за вигідною ціною, також замовити Бутанол (бутиловий спирт) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.