Розчинник 646

34.80 грн (ціна за 1 кг)

Розчинник 646 – багатокомпонентний розчинник, тобто розчинник, до складу якого входять два або більше компоненти, саме таке поєднання речовин обумовлює великі функціональні можливості цього розчинника і його споживчі властивості.

SKU: .

Купити розчинник 646 – мультикомпонентний розчинювальний матеріал, який користується незмінним попитом у споживачів – пропонує компанія «Система Оптимум». Цей продукт має значно кращі функціональні якості та споживчі можливості, порівняно із більшістю інших розчинників. Мабуть, в цьому і полягає його популярність. Найчастіше використовується як розчинник для фарби, лаку, нітроемалі, нітролаку та інших матеріалів. Без нього не обходяться у різноманітних сферах життєдіяльності, в хім. синтезі, машинобудуванні, хімічній та легкій промисловості, при виготовленні різних будматеріалів тощо. Притому широта задіяння збільшується з кожним роком. А вибір на ньому зупиняють, у зв’язку із масою незаперечних переваг. Для якої роботи вам би не знадобився 646, купити його в будь-яких обсягах можете просто зараз!

Купити розчинник на «Система Оптимум»

У нас на складах розчинник 646 завжди в наявності в достатніх кількостях. Це означає, що кожну заявку, навіть незважаючи на великі кількісні запити, ми здатні виконати максимально швидко.

Замовити 646 у нас – значить отримати в своє розпорядження високоякісний продукт, який має сертифікат якості, в необхідних обсягах за доступною ціною. Ми не завищуємо ціни на наші товари, оскільки вважаємо, що це не вигідно ні для нас, ні для замовників. Співпраця повинна бути взаємовигідною, тільки так обидві сторони залишаться задоволені нею. Додатково в індивідуальному порядку надаємо знижки при великих замовленнях на опт. Щоб дізнатися вартість розчинника 646, згідно з необхідними вам обсягами, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Якщо зупините вибір на нашому підприємстві, порадуємо не тільки самим товаром і його доступністю, але й швидкою доставкою в будь-який регіон України. Спосіб доставки узгоджується окремо в кожному конкретному випадку. Звертайтеся!

Характеристики розчинника 646

646 – це розчинник на спиртовій основі з категорії високолетких, продукт органічного синтезу і нафтопереробки. Виступає сукупністю орган. компонентів, зокрема складається з кетонів, ефірів, аренів та спиртів (етилового, бутилового), метилбензолу, етилового ефіру целюлози, бутилацетату, ацетону. Масова частка води – не більше 2 %. Позаяк диметилкетон і толуол становлять менше половини речовини, вона не належить до прекурсорів і не потребує ліцензування. Застосування при виготовленні прихованих розчинювальних компонентів (зокрема спиртів), плюс розріджувачів – запорука доступної ціни і можливості використання в якості плівкоутворювача для декількох полімерів різної природи.

Це високоякісний і універсальний розчинник фарби, лаків, емалей, ґрунтових сумішей та інших матеріалів з високою розчинною здатністю, що забезпечується саме багатокомпонентністю складу. Хоча початкове застосування зосереджувалось в сегменті впливу лише на нітролакофарбові продукти.

Виглядає цей розчинник на основі етанолу як рідкий матеріал однорідної структури (механічних домішок і суспензій не має). Є або прозорим, або дещо жовтуватим за кольором. Запах має специфічний. Але випаровуючись, ароматичних слідів не залишає.

Переваги розчинника 646:

  • різнобічне застосування, можливість використовувати в різних галузях. Зазначений матеріал чудово справляється з розведенням лаків, емалей, ґрунтівок і шпаклівок. Він незамінний при ремонті та будівництві різних споруд і приміщень. Нерідко використовується як розчинник автомобільної фарби, очищувач інструментів і знежирювач поверхонь;
  • легкість і простота роботи, відповідно до нескладних вказівок в інструкції. Щоб використовувати 646 з тією чи іншою метою, не потрібно мати особливі знання і вміння. Завдяки складній структурі також мінімізується ризик хім. опіків і жирних слідів;
  • забезпечення оперативного висихання покриття;
  • доступність. Реалізується в двох аспектах. Мається на увазі, по-перше, невисокий ціновий фактор при всіх позитивних тех. характеристиках. А по-друге, купити його сьогодні не складно. Невеликі обсяги є в продажу в різних магазинах будматеріалів, а великі партії можна без проблем замовити у надійних оптових постачальників, зокрема у компанії «Система Оптимум».

Щоб опис був повним, не можна залишити без уваги недоліки продукту, що розглядається. Так, вони сповна перекриваються плюсами, але, все ж, існують. Це різкий специфічний запах, яким наділяється розчинена речовина. Це також певний ступінь токсичності й легке займання. Втім, знайти розчинник, якому вказане невластиве, не вдасться. У будь-яких матеріалах цієї групи перелічені негативи проявляються тією чи іншою мірою. У випадку з 646, вони не такі вже й великі, порівняно з продуктами аналогічної або подібної дії.

З фізичних, хімічних і термовластивостей цього розчинника слід зазначити такі:

  • леткість – 12;
  • густина – 0,87 г/см3;
  • t спалаху – 7 °С;
  • t кипіння – 59 °С;
  • t самозаймання – 428 °С.

Цей матеріал не стає в’язким і не замерзає. Його розчинна дія не супроводжується наявністю плям, чи то білих, чи матових.

Перед використанням рекомендовано ознайомитися з його технічними характеристиками детальніше. Більшості споживачів вони особливо нічого не розкажуть. Але якщо мова йде про промислове застосування, для технологів виробництв ця інформація важлива. Вони можуть або заборонити залучення цього продукту, або дати рекомендації по застосуванню на основі наявних параметрів.

Застосування розчинника 646

Якщо описати використання цієї речовини коротко, в двох словах, то вона призначена для побутового та промислового розведення ЛФМ і знежирення, а також для виробництва великого переліку матеріалів. Це їдкий розчинник фарб, який дозволяє створювати необхідну консистенцію, в’язкість. Крім того, з його допомогою можна видаляти плями органічної природи і здійснювати промивку різного малярного інструменту і робочого обладнання. Але у випадку з плямами робота повинна бути мега акуратною, щоб не було завдано шкоди нижньому шару.

А взагалі розчинник 646 отримав активне поширення у всіляких промислових напрямках. Ним знежирюють поверхні та елементи перед виконанням склеювальних і фарбувальних заходів, розводять лакофарбову продукцію, позбуваються старих засохлих фарбових покриттів і здійснюють деякі інші дії.

Чудові якості, характеристики, а відтак і широта задіяння матеріалу, пояснюються його відповідністю технічним умовам, значним рівнем кислотності, наявністю води в складі, а також коагуляцією, леткістю і повною відсутністю побіління.

Розчинник 646 використовують для олійних фарб, нітроцелюлозної групи, акрилових і меланіноамідних ЛФМ. З його допомогою можна здійснювати розведення алкідної фарби. У деяких випадках він може застосовуватися замість ацетону. До того ж, є найкращим матеріалом для силікону. Це один з найбільш ефективних розчинників для силіконових герметичних композицій. Розчинення ним силікону приводить до формування кульок, що легко видаляються з поверхні, на яку було нанесено матеріал.

Ще один напрямок, де цей хім. продукт користується незмінним попитом – фарбування кузовів автомобілів. Кузовні фарби розводяться ним просто, але варто враховувати в’язкість і низку інших характеристик. Якщо все зробити, як належить, з урахуванням особливостей і специфіки роботи, результат перевершить всі ваші очікування.

Для розбавлення, для досягнення належної в’язкості, розчинник формує своєрідний глянець і блиск + створює плівку-захист. Коли розбавлений ним матеріал висихає і твердне, запах розчинника зникає, а поверхня стає гладкою.

Щоб результат порадував по максимуму, працювати з 646 потрібно правильно. Жодних складнощів, але деякі моментів врахувати доведеться. У випадку з розведенням ЛФМ вливати розчинник необхідно в незначних обсягах і поступово до того моменту, коли в’язкість не стане такою, як треба. Не забувайте гарненько помішувати та дотримуватися рекомендацій виробника.

Розчинник 646 і запобіжні заходи при застосуванні, зберіганні й транспортуванні

Хочете купити розчинник 646? Особливого досвіду роботи з цією рідиною не маєте? Радимо детально ознайомитися із запобіжними заходами, щоб перестрахуватися, убезпечити себе та інших максимально надійно.

Отже, якщо будете використовувати цей матеріал в приміщенні, подбайте, щоб воно було обладнане вентиляцією або добре провітрювалося. Не допускайте попадання речовини в очі та на шкіру. Одягайте спец. окуляри, респіратор і захисні рукавиці. Важливо розуміти, що пари розчинника токсичні, тому захистити від їх згубного впливу очі, дихальні шляхи і шкірні покриви – завдання №1. Якщо з якихось причин контакту уникнути не вдалося, без зволікань змийте матеріал великою кількістю води (вона повинна бути теплою і мильною).

Дотримання норм безпеки актуальне не тільки при роботі, але й при транспортуванні, зберіганні. Врахуйте, що ця летка рідка речовина піддається легкому займанню (значний ступінь пожежонебезпеки). Транспортувати її необхідно в спец. залізничних або автомобільних цистернах. Зберігання повинне відбуватися в міцно закритій тарі. Найкраще місце для цього – темні сухі склади з добрим провітрюванням. Простежте, щоб поблизу не було теплових джерел, зокрема електричних приладів. Не допускайте нагрівання речовини, попадання на неї прямих сонячних променів і вологи.

Доступні ціни для оптових покупців

Якщо вам знадобився найкращий розчинник для фарби... Якщо цікавлять великі обсяги продукту... Якщо без шкоди якісній стороні повинна задовольняти запити сторона фінансова... Звертайтеся до ПП «Система Оптимум» і замовляйте розчинник 646!

Пропонуємо доступну вартість товару, незалежно від придбаних вами обсягів. Якщо ви порівняєте нашу ціну з пропозиціями інших компаній, то відразу зрозумієте, де купувати вигідніше за все. Більш того, великі оптові замовлення – запорука додаткової вигоди придбання. Уточнити кінцеву цифру просто зараз, згідно з необхідними обсягами речовини, можете у менеджера телефоном або через е-мейл.

Замовити в інтернет-магазині

Чому розчинник для олійних фарб та інших ЛФМ найкраще купувати через інтернет? У випадку з нашою компанією забезпечуються всі вигоди онлайн-покупок: легкість, оперативність, комфорт, доступність та ін. А додайте до цього переліку плюсів переваги самого товару від надійного виробника (ефективність, простота застосування, найкращі характеристики, яких набуває розчинена речовина, та ін.) – і доцільність придбання не викликатиме жодних сумнівів.

За детальною інформацією про товар та умови його придбання телефонуйте за контактними номерами, запитуйте і оформляйте замовлення!

Вага

фасування 1000 кг

бочка 176 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Розчинник 646 за вигідною ціною, також замовити Розчинник 646 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.