Бутилацетат

87.60 грн (ціна за 1 кг)

Бутилацетат (бутиловий ефір оцтової кислоти) – органічна речовина, складний ефір у формі прозорої рідини (без кольору або з жовтуватим відтінком, механічні домішки відсутні). Характерний солодкий фруктовий запах. У воді слаборозчинний, з рослинними оліями та органічними розчинниками і барвниками змішується.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності бутилацетат. У нас можна купити бутилацетат оптом за доступною ціною. Бутилацетат має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна бутилацетату Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бутилацетату по всій території України. Ціна бутилацетату також залежить від обсягів закупівлі. При покупці бутилацетату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Бутилацетат характеристики

бутилацетатЦе бездоганний розчинник таких речовин, як: нітроцелюлоза, хлоркаучук, гліфталеві смоли та інші плівкоутворювальні сполуки лакофарбової промисловості. Також він є компонентом безлічі популярних розчинників. Отримання цього ефіру відбувається шляхом етерифікації бутилового спирту оцтовою кислотою.

Бутилацетат (C6H12O2), також відомий як н-бутилацетат - це органічна сполука (бутиловий естер оцтової кислоти), яка зазвичай використовується як розчинник у виробництві лаків та інших продуктів. Це безбарвна легкозаймиста рідина. Густина бутилацетату 880 кг/м³, молярна масса 116,16 г/моль, температура кипіння 126°C, він характеризується низькою в'язкістю.

Застосування бутилацетату

У промисловості знаходять застосування дві марки цієї речовини: А і Б. Якщо друга – це винятково сировина для розчинників, то перша підходить і для синтезу хімічних продуктів. До речі, ці два напрямки і є основними сферами використання бутилацетату. Ще одна властивість, цінна для промисловості – запобігання білінню лакових плівок (у поєднанні з бутанолом). Як дубильна речовина, бутилацетат знаходить застосування в шкіряному виготовленні. Крім того, він – активний учасник парфумерного виробництва. За його допомогою легко екструдувати з рослин запашні складові для подальшого створення різноманітної парфумерії та фруктових есенцій. Бутилацетат чудово розчиняє смоли, полімери і мастила. Він змішується з усіма звичайними органічними розчинниками (спирти, кетони, альдегіди, гліколі, етери гліколів, прості ефіри і ароматичні та аліфатичні вуглеводні), у воді практично не розчиняється. Існують такі ізомери н-бутилацетату: ізобутилацетат, трет-бутилацетат і втор-бутилацетат.

Бутилацетат, як правило, виробляється з бутанолу(або його ізомеру, щоб зробити ізомери бутилацетату) і оцтової кислоти при наявності каталітичної кількості сірчаної кислоти. Бутилацетат - це безбарвна рідина з фруктовим запахом Він міститься в багатьох видах фруктів, де, поряд з іншими хімічними речовинами, надає характерні аромати, наприклад, солодкий запах банана або яблука. Ця речовина використовується як синтетичний фруктовий ароматизатор у харчових продуктах, таких як цукерки, морозиво, сири і хлібобулочні вироби. Бутилацетат є активним розчинником для плівкоутворювачів, серед яких ацетат і бутират целюлози, нітроцелюлози, поліестери, епоксидні і алкідні смоли, вінілові сополімери і акрилові смоли. Він широко використовується в нітроцелюлозних лаках, легко розчиняє смоли і має гарну плинність. Швидкість випаровування бутилацетату становить 1,0, що забезпечує швидке висушування лаку, за нормальних умов не викликаючи почервоніння.

Даний реактив застосовується також при виробництві покриттів для пластику, різноманітних очисників та в шкіряній промисловості. Бутилацетат використовують у фармацевтиці та косметології, при виготовленні деяких засобів особистої гігієни та засобів з догляду за нігтями.

Бутилацетат, запобіжні заходи

Бутилацетат – доволі безпечна за ступенем впливу на людський організм речовина. За умови правильної поведінки з нею, не становить жодної небезпеки для здоров'я і життя людини. Тим не менш, ця рідина легко піддається загорянню, а при змішуванні з повітрям може бути вибухонебезпечною. Тому, маючи постійну справу з бутилацетатом, обов'язково використовуйте спеціальне обладнання і надягайте захисний спецодяг. Промисловий протигаз, робочі рукавички і окуляри – ці нехитрі предмети дозволять вам убезпечитися і набути впевненості, що вам нічого не загрожує.

Також варто добряче провітрювати приміщення, в якому ведуться роботи з цією речовиною (заздалегідь необхідно передбачити надійну вентиляцію). Остерігайтеся потрапляння цього розчинника в очі та на шкірні покриви. Якщо, все ж, таке трапиться, негайно промийте уражені ділянки тіла теплою мильною водою.

Упакування, транспортування, зберігання

Упакування бутилацетату здійснюється шляхом відливу в спеціально підготовлену тару – бочки різного об'єму з оцинкованої сталі або алюмінію, залізничні або автомобільні цистерни. Найчастіше транспортування відбувається залізницею, але можна перевозити цей реактив і в критому автотранспорті. При будь-якому способі обов'язковим є дотримання правил для перевезення небезпечних вантажів. Що стосується умов зберігання, то складські приміщення повинні бути обладнані спеціальними ємностями. Як і у випадку з перевезенням, необхідно дотримуватися правил зберігання речовин, що піддаються займанню.

Якщо Вам потрібно купити оптом бутилацетат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бутилацетат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва butyl acetate, butyl ethanoate, acetic acid n-butyl ester
Хімічна формула CH3COO(C4H9)
Назви-синоніми бутиловий ефір оцтової кислоти, н-бутилацетат

Вага

куб 1000 кг

бочка 180 кг

каністра 9 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бутилацетат за вигідною ціною, також замовити Бутилацетат з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.