Підприємствам виноробної галузі

Підприємствам виноробної галузі

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Сорбінова кислота, харч 25 кг
2 Аскорбінова кислота, фарм 25 кг
3 Лимонна кислота, харч 25 кг
4 Винна кислота, харч 25 кг
5 Фумарова кислота 25 кг
6 Сірка мелена / гранульована(Україна) 30 кг
7 Натрій піросульфіт (метабісульфіт), харч (Туреччина / Китай) 25 кг
8 Калій сорбіновокислий (сорбат), харч 25 кг
9 Желатин, харч (Україна) 25 кг
10 Жовта кров'яна сіль (калій залiзистосинеродистий), ч (Китай) 25 кг
11 Харчові барвники: тартразин, азорубін, понсо 4R, хіноліновий
жовтий, індигокармін та ін.
12 Танін (Китай) 25 кг

Шановні партнери!

Сучасне виноробство, як і будь-яку іншу виробничу галузь, складно уявити без використання різних хімічних матеріалів. Вони необхідні для реалізації технологічних процесів, забезпечення санітарних робочих норм і низки інших цілей. Та Вам і так це відомо, якщо Ваша діяльність пов’язана з виноробною галуззю. Відомо й нам, тому пропонуємо широкий асортимент хімічних речовин, які можуть знадобитися при виготовленні вина. Це передусім кислоти: сорбінова, аскорбінова, лимонна, винна, фумарова. Це також мелена сірка, натрій піросульфіт, желатин, сорбіновокислий калій, танін, харчові барвники та інше. Є продукція українського і закордонного виробництва (зокрема, китайського й турецького). Висока якість – спільна риса всього асортименту. З повним каталогом пропозицій можете ознайомитися на нашому сайті. Уточнити будь-які питання стосовно товарів та їхнього придбання можете за контактними номерами або через електронну пошту.

Приймаємо замовлення на оптові партії хімічних продуктів різних обсягів. Дрібний і великий опт поставляється клієнтам за вигідними цінами. При налагодженні постійної співпраці надаються додаткові вигоди в індивідуальному порядку.

Доставка по Україні – перевізниками: Укрпошта, Нова Пошта, Делівері, Міст Експрес, САТ. Для тоннажних партій використовуємо автотранспорт. Оплата транспортних послуг – відповідно до тарифів логістичного підприємства. Доставка замовлень на суму від 3000 грн по Львову здійснюється безкоштовно.

Шукаєте надійного постачальника хімічних речовин, субстанцій тощо для підприємства виноробної галузі? Компанія «Система Оптимум» – до Ваших послуг!

Нумо разом максимізувати Ваш успіх!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.