Жовта кров'яна сіль (калій залізистосинеродистий)

234.00 грн (ціна за 1 кг)

Жовта кров’яна сіль (ЖКС, калій залiзистосинеродистий, фероціанід калію, гексаціаноферат (II) калію, Е536) – комплексна сполука двовалентного заліза, штучний аналог кафегідроціаніту, кристалічний порошок.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності калій залізистосинеродистий. У нас можна купити калій залізистосинеродистий оптом за доступною ціною. Жовта кров'яна сіль має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна жовтої кров'яної солі Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку жовтої кров'яної солі по всій території України. Ціна жовтої кров'яної солі також залежить від обсягів закупівлі. При покупці жовтої кров'яної солі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики калію залізистосинеродистого

Жовта кров’яна сіль (ЖКС, калій залiзистосинеродистий, фероціанід калію, гексаціаноферат (II) калію, Е536) – комплексна сполука двовалентного заліза, штучний аналог кафегідроціаніту, кристалічний порошок. У безводному стані блискучі кристали тетрагональної сингонії не мають кольору, у вигляді тригідрату вони блідо- або яскраво-жовті. Ця речовина добре розчиняється у воді (36,0 г/100 г при 25 °C), вкрай слабо – в етанолі, ефірі та аніліні. Під впливом високих температур руйнується. На повітрі поступово вивітрюється, втрачаючи жовтизну. Активно взаємодіє з різними кислотами, набуваючи отруйних властивостей. Вступаючи в реакцію з окисниками, перетворюється на червону кров’яну сіль. Молярна маса – 368,35 г/моль, густина тригідрату – 1,85 г/см³, t плавлення – 69-71 °C, t розкладання – ~400 °C. Формула – C6N6FeK4.

Отримання залiзистосинеродистого калію відбувається в процесі переробки ціановмісних сполук – залишків газоочищення на газових підприємствах. Також можливий його синтез при взаємодії сульфату заліза і ціаніду калію. В результаті цієї реакції вміст основної речовини в сполуці становить від 99 %.

Застосування жовтої кров’яної солі

Фероціанід калію активно застосовується в різних галузях промисловості з найрізноманітнішою метою.

калій залiзистосинеродистий купитиОсновні сфери використання:

- харчопром. Виступає емульгатором ковбасних виробів. Як добавка до кухонної солі Е536, гексаціаноферат (ІІ) калію перешкоджає злежуванню, до вин – металізації. Обробка вин спрямована, передусім, на позбуття зайвих катіонів важких металів, що псують смак і стабільність. Тому напої, що містять їх (КВМ) менше, ніж 3 мг/дм3, обробці жовтою кров`яною сіллю не підлягають;

- текстильна галузь. Застосовується для забарвлення тканин, найчастіше – шовку;

- фарбувальна промисловість (створення пігментів);

- паперове виробництво (виготовлення кольорового паперу);

- машинобудування (боротьба з корозією);

- хімія (синтез феритів, ціанідів, ціанистоводневої кислоти, ЧКС);

- лабораторна практика (виявлення іонів заліза, цинку, міді, кадмію і кобальту; отримання чадного газу).

- захист довкілля (переробка і руйнування радіоактивного цезію).

Жовта кров’яна сіль гуртЖКС та безпека, умови зберігання. Цей продукт вимагає до себе обережного ставлення. Перш за все, його варто оберігати від сонячного випромінювання і нагрівання, оскільки це призводить до розкладання. Також не можна допускати до нього води, парів, кислот та кислих солей. Для тривалого зберігання калій залізистосинеродистий покривають прозорим лаком або поміщають у безповітряний простір.

Зберігати цей реактив необхідно в спеціальних темних скляних флаконах, при температурі до 40 °С.

Фероціанід калію належить до 3-го класу небезпеки. Попадання в організм і взаємодія зі шлунковим соком сприяє утворенню токсичної синильної кислоти, що призводить до важких отруєнь.

Якщо Вам потрібно купити оптом калій залізистосинеродистий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій залізистосинеродистий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Жовта кров'яна сіль (калій залізистосинеродистий) за вигідною ціною, також замовити Жовта кров'яна сіль (калій залізистосинеродистий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.