Пошук
Вітамін D3 (холекальциферол)

-

холекальциферол(витамин D3)
вітаміни

Вітамін D3 (холекальциферол)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Вітамін D3 (холекальциферол) – жиророзчинний вітамін у вигляді білого кристалічного порошку. У воді не розчиняється, тоді як у хлороформі, олії, спирті та диетиловому ефірі -навпаки.

Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності холекальциферол. У нас можна купити холекальциферол за доступною ціною. Холекальциферол має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на холекальциферол Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку холекальциферолу по всій території України.

Характеристики холекальциферолу

Окисленню і дії світла піддається легко. Це природна форма вітаміну D, що утворюється в організмах людей і тварин під впливом ультрафіолету. Якщо порівнювати його з іншими вітамінами D, то він має характерні особливості. Наприклад, у порівнянні з вітаміном D2 він активніший (на цілих 25 %).
Потребу у вітаміні D3 організм відчуває регулярно. У теплу пору року проблем із його надходженням практично немає, шкіра насичується цією речовиною природним шляхом – завдяки впливу УФ-променів. І цього найчастіше буває достатньо. Інша річ – зима, з короткими сонячними днями і мінімальною силою випромінювань. Тоді тіло потрібно насичувати відомими і нескладними способами: приймаючи вітамін D3 разом з рослинною і тваринною їжею або ж вітаміновмісними препаратами.
Нормальний вміст цього вітаміну в організмі дозволяє регулювати обмін речовин і підтримувати в потрібній формі різні системи і органи.

Головні функції вітаміну D3

1. Сприяння формуванню кісткової та зубної тканин. Цей вітамін допомагає в засвоєнні мінералів кальцію і магнію. Бере участь, регулюючи концентрацію, в обмінному процесі фосфору і кальцію. Завдяки йому, також підвищується приплив мінералів до згаданих тканин, за рахунок чого ті зміцнюються.
2. Активна участь у процесах росту і регенерації клітин. Як наслідок – захист організму від розвитку ракових клітин. Те, що холекальциферол уповільнює ріст онкоутворень молочних залоз і кишківника, доведено. До того ж, він позитивно впливає при лікуванні простати і головного мозку, а при місцевому застосуванні – при псоріазі.
3. Підтримка імунної системи. Вітамін D3 є компонентом кісткового мозку, тому від його вмісту і концентрації залежить вироблення імунних клітин.
4. Нормалізація рівня глюкози в крові. Робота залоз внутрішньої секреції безпосередньо залежить від цього вітаміну, що приводить до норми інсуліновий синтез.
5. Позитивний вплив на нервову систему. Ця субстанція підтримує необхідний вміст у крові кальцію, який, в свою чергу, відповідальний за трансляцію нервових імпульсів. Бере участь у відновленні захисних оболонок нерва, через що цю речовину активно використовують як лікувальний засіб при розсіяному склерозі.
Нестача холекальциферолу призводить до хвороб печінки та нирок, дитячого рахіту, розм’якшення кісткових тканин у дорослих (остеопороз), артеріальної гіпертензії, метаболічного синдрому, запальних процесів у кишківнику, розсіяного склерозу тощо.
Необхідна добова доза в цій сполуці становить: 600 МО для дорослих, 400-500 МО для дітей та 1500 МО для вагітних.

Якщо Вам потрібно купити оптом холекальциферол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вітамін D3, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

холекальциферол(витамин D3)

Залишіть відгук до товару “Вітамін D3 (холекальциферол)”