Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Синтанол ДС-10

84,00 грн

Синтанол ДС-10

84,00 грн (ціна за 1 кг)

Синтаноли – неіоногенні ПАР, поліоксиетилен-алкілові ефіри, суміш первинних компонентів, що відрізняються числом оксиетильних груп і величиною радикала R. У промисловості затребувані різні марки синтанолів: АЛМ, ОС, ДС. Особливою популярністю користується синтанол ДС-10.

SKU: 04994. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності синтанол ДС-10. У нас можна купити синтанол ДС-10 гуртом за доступною ціною. Синтанол ДС-10 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна синтанолу ДС-10 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку синтанолу ДС-10 по всій території України. Ціна синтанолу ДС-10 також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі синтанолу ДС-10 гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Синтанол ДС-10 – це пастоподібна речовина. Колір – білий/світло-жовтий. Ступінь етоксилювання – 10. Дуже добре розчиняється у воді. Формула – RO(СН2СН2О)10Н.

Отримання його відбувається в результаті дії окису етилену на ациклічні спирти, їх ретельного перемішування при температурних показниках 140-160 °С. Також у процесі беруть участь 5 %-й лужний розчин, алкоголяти лужних металів, трифторид бору або ж тетрахлорстаннан. На виході продукт містить 98-99 % основного компоненту.

Синтанол ДС-10 і його застосування

Синтанол ДС-10 як поверхнево-активна речовина часто використовується на підприємствах, що виробляють мийні засоби на синтетичній основі. Активне застосування продукту в цій галузі зумовлене його здатністю добре відмивати, емульгувати (середня ступінь емульгування), стабілізувати і диспергувати.

До важливих властивостей синтанолу ДС-10 як неіоногенної ПАР належать такі:

– підвищений ступінь відмивання і утримування вилученого бруду в розчині (в додаткових добавках немає необхідності);

– хімічна стійкість у твердій воді;

– хороша взаємодія з додатковими елементами мийної суміші;

– швидке біологічне розкладання в стоках.

Також цю речовину використовують у текстильному виробництві, де вона бере участь у процесах варіння, відбілювання і фарбування тканин. Нею як антистатиком обробляють синтетичні волокна, зменшуючи їх статичну електризацію. При фарбуванні кубовими барвниками целюлозних волокон виступає вирівнювачем. Застосовують цю ПАР і в різних процесах обробки шкіри, хутра, вовни, зокрема, для знежирення, змочування тощо.

У гальванотехніці цей засіб використовується для утворення блискучих покриттів на металевих поверхнях.

Упакування, транспортування, зберігання

Для розміщення синтанолу-10 з метою перевезення і зберігання використовують діжки з металу на 100-250 л, що комплектуються подвійною ПЕ вкладкою. Також можуть використовуватися полімерні бочки різного об’єму. Можливе застосування й іншої тари за погодженням із замовником. Оскільки ця речовина небезпеки не становить, перевозити її можна різними видами ТЗ, але найчастіше транспортування здійснюється авто- і залізничним транспортом. Для зберігання підходять як криті склади, так і відкриті майданчики, оснащені навісами.

Гарантійний термін придатності – 12 місяців від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом синтанол ДС-10, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на синтанол ДС-10, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Залишіть відгук до товару “Синтанол ДС-10”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Синтанол ДС-10 за вигідною ціною, також замовити Синтанол ДС-10 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product