Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 %

25,50 грн

Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 %

25,50 грн (ціна за 1 кг)

Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 % – прозора рідка хімічна речовина з металевим присмаком, повністю розчинна у воді, а також розчинна в ефірі та спирті. Це сполука з формулою H2O2, з молярною масою 34,01 г/моль, густиною 1,25 г/см; t плавлення – 0,432 °C, t кипіння – 150,2 °C, ентальпія утворення – -136,11 кДж/моль.

Видалити
SKU: N/A. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 %. У нас можна купити пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 % за доступною ціною. Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пероксиду водню (перекис водню, пергідролю) 60 % по всій території України.

Це висококонцентрований розчин, технічний продукт, універсальний засіб, що використовується в різних промислових галузях і в побуті. Ним, передусім, освітлюють і дезінфікують воду в басейнах – наповнення після такої обробки може бути чистим і прозорим протягом цілого місяця.

Оскільки пероксид водню – ще й відбілювач, що містить кисень, його активно і повсюдно використовують у хімчистках і пральнях. А з урахуванням того, що він не містить компонентів, шкідливих для людей, абсолютно логічним став той факт, що за допомогою пергідролю замінили використання хлоровмісних дезінфектантів.

Зберігати перекис водню 60 % потрібно в темному і прохолодному місці, подалі від дітей і домашніх тварин, не переливаючи з тари виробника в інші ємності. При застосуванні необхідно використовувати гумові рукавички і захисні окуляри, щоб не нашкодити очам і шкірним покривам. Змішувати з іншими засобами для очищення і дезінфекції неприпустимо!

Якщо Вам потрібно купити гуртом перекис водню 60 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пероксид водню 60 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

каністра 20 кг, куб 1240 кг, налив

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

пероксид 60 %

Залишіть відгук до товару “Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 %”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 % за вигідною ціною, також замовити Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 60 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product