Пошук
Мурашина кислота 85%

42.00 грн

Муравьиная кислота опт
мураха
мурашина кислота
муравьиная кислота

Мурашина кислота 85%

42.00 грн (ціна за 1 кг)

Мурашина кислота – рідина без кольору і запаху. Вперше була виявлена в рудих лісових мурах, звідки і отримала свою назву. Крім цих комах, натуральна мурашина кислота міститься в деяких фруктах, у рослинах (хвої, пекучій кропиві), в їдких виділеннях бджіл. У промислових масштабах широко використовується штучно синтезована мурашина кислота.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота мурашина

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності мурашина кислота. У нас можна купити мурашину кислоту оптом за доступною ціною. Кислота мурашина має сертифікат якості. Якість, умови придбання і мурашиної кислоти ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку мурашиної кислоти по всій території України. Ціна кислоти мурашиної також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти мурашиної оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Мурашина кислота – рідина без кольору і запаху. Вперше була виявлена в рудих лісових мурах, звідки і отримала Купити мурашину кислотусвою назву. Крім цих комах, натуральна мурашина кислота міститься в деяких фруктах, у рослинах (хвої, пекучій кропиві), в їдких виділеннях бджіл. У промислових масштабах широко використовується штучно синтезована мурашина кислота.

Мурашина кислота (метанова кислота, E236) – насичена одноосновна карбонова кислота, перша в своєму ряді. На вигляд ця речовина рідка, має характерний запах. Нормальні умови перебування передбачають відсутність будь-якого забарвлення. Крім кислотних властивостей, ця сполука має частину альдегідних. Розчинність її спостерігається в ацетоні, бензені, метилбензолі та гліцерині. Змішування відбувається з водою, сірчаним ефіром і етиловим спиртом. Солі та етери метанової кислоти називають форміатами. Густина – 1,2196 г/см, молярна маса – приблизно 46 г/моль, t плавлення – 8,25 °C, t кипіння – 100,7 °C, t спалаху – 60 °C, t самозаймання – 520 °C. Формула – HCOOH (CH2O2).

У природних умовах ця кислота входить до складу хвої, кропиви і деяких фруктів, а також виявлена в їдких виділеннях живих організмів (бджіл, мурах і медуз). Вперше синтезована була 1671 року з коричневих лісових мурах, через що і отримала свою назву. На сьогодні існують різні способи отримання цієї сполуки:

  • окислення метанолу;
  • взаємодія чадного газу і гідроксиду натрію, що відбувається в два етапи (пропускання чадного газу під тиском 0,6-0,8 МПа через гідроокис натрію з температурою 120-130 °C + обробка мурашинокислого натрію за допомогою сульфатної кислоти і вакуум-відгін отриманого продукту) . Це головний промисловий спосіб отримання;
  • сприяння розпаду гліцеринових ефірів етандіової кислоти. Процес виглядає так: безводний гліцерин і оксалатну кислоту підігрівають до необхідної температури, відганяють воду і вилучають щавлеві ефіри. Після чого нагрівання триває і ефіри розпадаються, виділяючи вуглекислий газ. В результаті цієї реакції з’являються мурашині ефіри, розкладання яких відбувається під дією води, і, власне, мурашина кислота плюс гліцерин;
  • вилучення метанової кислоти як побічного продукту при виготовленні етанової рідкофазним окисленням бутану.

Властивості мурашиної кислоти

Мурашина кислота має дезінфікуючу дію. При використанні цієї речовини звертають увагу на її концентрацію. Найчастіше використовується розчин мурашиної кислоти, оскільки при великій концентрації ця сполука має роз’їдаючий ефект. Цю кислоту використовують обережно, через те, що при попаданні на шкіру вона здатна викликати сильні опіки. Безпечною вважають дану кислоту в концентрації до 10 %.

Використання мурашиної кислоти

Кислота мурашина гурт

Один з основних напрямків, де активно використовується ця сполука – заготівля сільгоспкормів, наприклад, сіна та силосу. Тут вартісні її властивості консерванту і антимікробного агента, завдяки яким вдається уповільнювати гниття і розкладання корму для тварин і, як наслідок, продовжувати термін його зберігання.

У бджільництві її використовують для знищення різноманітних паразитів.

У хімічних лабораторіях мурашина кислота виступає розчинником, застосовується для синтезу чадного газу (розкладання розчиненої метанової кислоти за допомогою нагрітої концентрованої сірчаної або дія фосфорного ангідриду).

Медицині необхідна ця субстанція для створення пермурашиної кислоти, яка використовується в подальшому як антисептик з хірургічною метою або дезінфектант техніки – з фармацевтичною.

У текстильному виробництві її застосовують при фарбуванні вовни і відбілюванні шкір у процесі дублення.

І, звичайно ж, харчопром. Ця сфера знає мурашину кислоту як добавку до їжі E236 – промисловий консервант для приготування безалкогольних напоїв і консервації овочів. Рідше Е236 застосовується у виготовленні кондитерки.

У харчовій промисловості мурашина кислота відома як харчова добавка Е236. Ця кислота має властивість уповільнювати розвиток цвілі і патогенних мікроорганізмів, тому вона незамінна при консервуванні продуктів (виготовленні овочевих, рибних консервів, безалкогольних напоїв). Завдяки знезаражувальним властивостям, її використовують для дезінфекції бочок для вина та пива.

Мурашину кислоту широко застосовують у медицині. Зараз на ринку представлено багато препаратів, до складу яких входить ця субстанція. Вона має антисептичні, болезаспокійливі, протизапальні, очисні властивості. Завдяки своїм властивостям, мурашина кислота входить до складу багатьох косметичних засобів, які застосовуються для лікування та профілактики шкірних захворювань.

Мурашину кислоту використовують у сільському господарстві при силосуванні (заготівлі кормів). Ця речовина є одним з найефективніших консервантів, який сприяє більш тривалому зберіганню силосної маси.

Мурашина кислота служить у бджільництві якісним засобом для боротьби з кліщами варроа – паразитами, що викликають захворювання комах і можуть призвести до загибелі бджолиної сім’ї.

Без мурашиної кислоти не обходиться процес обробки шкір тварин. При вичинці шкір кислота пом’якшує шкіру, робить її еластичною. На етапі фарбування шкіри розчин мурашиної кислоти забезпечує хорошу рівномірну фіксацію барвників.

Чи безпечна мурашина кислота?

Безпечна чи ні – залежить від концентрації. Перевищені її показники спричиняють обпалювання шкіри з характерними при цьому больовими відчуттями. Є ймовірність, що при контакті метанової кислоти зі слизовими оболонками і дихальними шляхами, останні можуть пошкодитися. Застосування всередину також може викликати негативні наслідки.

Де купити мурашину кислоту, ціна мурашиної кислоти

Якщо Вам потрібно купити  мурашину кислоту гуртом, зверніться до компанії Система Оптимум. Мурашиної кислоти ціну, а також умови оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

каністра 25 кг, фасування 1250 кг, фасування 250 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Муравьиная кислота опт

Залишіть відгук до товару “Мурашина кислота 85%”