Пошук
Метилацетат

-

Метилацетат

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Метилацетат – це метиловий ефір оцтової кислоти з хімічною формулою СН3СООСН3. Даний ефір має вигляд прозорої рідини без кольору. Метилацетату притаманний легкий фруктовий аромат.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метилацетат. У нас можна купити метилацетат гуртом за доступною ціною. Метилацетат має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна метилацетату Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метилацетату по всій території України. Ціна метилацетату також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі метилацетату гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Фізичні властивості метилацетату

Метилацетат є типовим ефіром аліфатичної монокарбонової кислоти, який відмінно розчиняється в ефірі або етанолі. Однак, у воді метилацетат розчиняється досить погано.
Метиловий ефір оцтової кислоти бере участь у ряді хімічних реакцій та добре змішується з різними органічними розчинниками. Метилацетат має молекулярну масу 74.08, температуру кипіння 56,5 °С та температуру замерзання -98,0 °С. При температурі кипіння дана сполука утворює азеотропну суміш з водою.

Отримання метилацетату

У лабораторних умовах метилацетат можна отримати методом етерифікації оцтової кислоти у присутності.

Практичне застосування метилацетату

Метилацетат має ряд унікальних властивостей, завдяки яким цей ефір використовується у різноманітних сферах виробництва. Саме метилацетат застосовують в якості ефективного розчинника при виробництві клеїв, поліметилметакрилату, синтетичних смол, а також при виготовленні лакофарбових матеріалів. Крім того, метилацетат застосовується як розчинник рослинних або тваринних жирів та ефірів целюлози.
У сучасній аналітичній хімії метилацетат виступає у ролі екстрагента та компонента для безлічі розчинників. Крім того, метилацетат є головним реагентом для відокремлення хлориду літію від хлоридів інших лужних металів.
Метилацетат широко використовується у сучасній харчовій галузі. Дану субстанцію обирають в якості ароматичної добавки для різних продуктів харчування.
Зберігати метилацетат рекомендовано при кімнатній температурі в закритих ємностях.

Якщо Вам потрібно купити гуртом метилацетат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метилацетат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

метилацетат

Залишіть відгук до товару “Метилацетат”