Змочувач ОП–10

42.00 грн (ціна за 1 кг)

Змочувач ОП–10 – це допоміжна речовина з хімічною формулою O(CH2-CH2-O)nCH2-CH2-OH. Зовні змочувач ОП–10 нагадує пасту або маслоподібну речовину світло-брунатного або жовтуватого кольору.

Отримання його здійснюють за допомогою обробки моно- та діалкілфенолів етиленоксидом.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності змочувач ОП–10. У нас можна купити змочувач ОП–10 оптом за доступною ціною. Змочувач ОП–10 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна змочувача ОП–10 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку змочувача ОП–10 по всій території України. Ціна змочувачу ОП–10 також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі змочувача ОП–10 оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Фізичні властивості змочувача ОП–10

Змочувач ОП-10 – допоміжна прозора рідка або у формі пасти маслоподібна речовина, неіоногенна ПАР із слаболужною/слабокислою реакцією. Колір – від жовтого до брунатного світлих тонів, запах – ледве відчутний. Добре розчиняється у воді.

Формула – O(CH2-CH2-O)nCH2-CH2-OH, де n = 10-12.

Якість змочувача визначають за такими показниками: масові частки головного компоненту і води, поверхневий натяг водного розчину і насиченість іонами водню.

Отримання змочувача ОП-10

Змочувач ОП-10 отримують шляхом обробки моноалкілфенолів окисом етилену.

Застосування змочувача ОП–10

Ця речовина застосовується в різних пром. галузях (нафтовидобування, нафтопереробка, текстильне виробництво тощо), але головний її споживач – це хімічна індустрія. Вона бере участь у різноманітних технологічних процесах у ролі поверхнево-активної речовини зі змочувальними і емульгувальними властивостями. Її вводять до складу гербіцидів і технічних чистильно-мийних засобів.

змочувач ОП–10  купитиТаке широке застосування обумовлене не тільки визначними властивостями змочувача, а й тим, що він легко піддається процесам біоочищення в стоках.

Отже основним призначенням змочувача ОП–10 є застосування його в якості основного компоненту для різних мийних засобів. Змочувач ОП–10 бере участь у різноманітних технологічних процесах як емульгатор або змочувач. Завдяки своїм високим функціональним можливостям речовина ОП–10 застосовується у сучасній нафтопереробній та нафтовидобувній галузі. Відмінна взаємодія з водою дозволяє такій допоміжній речовині брати участь у різноманітних хімічних реакціях. Змочувач ОП–10 широко використовується в хімічній галузі для отримання різних сполук.

Змочувач ОП–10 задіяний у виробництві спеціальних волокон та входить до складу сучасних побутових мийних засобів. Крім того, така речовина активно використовується у лакофарбовій сфері, як і у гірничорудній галузі. Головною перевагою змочувача ОП–10 є його швидке біологічне очищення в стічних водах.

Змочувач ОП-10 і безпека

Цей продукт належить до 3-го класу небезпеки. Особливо пожежонебезпечний, займання відбувається при нагріванні та контакті з відкритим вогнем.

Що стосується впливу на людський організм, то при неправильному поводженні з цією субстанцією він може бути вкрай негативним. Проковтування, як правило, стає причиною алергійних проявів і токсичного отруєння. Особливо часто страждають шкіра і слизові, отримуючи різного ступеню подразнення. Взаємодія зі слизовими очей призводить до кон’юнктивіту, зі шкірними покривами – до контактного дерматиту. Тому всі роботи з цією речовиною необхідно виконувати із застосуванням ЗІЗ: спецодягу (бавовняний костюм або халат), прогумованого фартуха, гумових чобіт і рукавиць (як варіант – брезентові рукавиці), захисних окулярів і фільтрувального протигазу.

Якщо ж впливу ОП-10 на організм уникнути не вдасться, слід постраждалим надати першу допомогу: забезпечити приплив свіжого повітря і спокій, слизові промити значною кількістю води, зі шкіри змивати безперервно водним струменем протягом чверті години.

Важливо також правильно поводитися в аварійних ситуаціях. Виникнення пожежі вимагає гасіння тонкорозпиленою водою, сухими порошкоподібними або газовими засобами. Кімнатна вода і піна не застосовуються, оскільки вони можуть спінити палаючу речовину, збільшити її кількість, посприяти виходу з ємності для зберігання і розширити площу горіння.

Змочувач ОП–10 - упакування, перевезення, зберігання

Щоб уникнути негативних наслідків, слід дотримуватися певних правил при виконанні цих процесів.

Упаковують змочувач ОП-10 у діжки зі сталі об’ємом 100-300 л. Також можливе розливання безпосередньо в сталеві залізничні цистерни. Транспортують, головним чином, автомобілями і залізницею, але допустиме застосування й інших видів ТЗ. Для зберігання підходять винятково криті комори. Зберігати цей засіб необхідно в герметично закритій тарі виробника з дотриманням протипожежних вимог.

За умови виконання перерахованих особливостей гарантійний термін придатності речовини становить 12 місяців.

Якщо Вам потрібно купити оптом змочувач ОП–10, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на змочувач ОП–10, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Змочувач ОП–10 за вигідною ціною, також замовити Змочувач ОП–10 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.