Хладон 114 В-2 (фреон 114 В-2)

2160.00 грн (ціна за 1 кг)

Хладон (фреон, холодоагент) – це особлива речовина, яка використовується в якості холодоагенту в промислових системах кондиціювання та холодопостачання.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити фреон (хладон) 114 В-2 (1,1,2,2-тетрафтордиброметан, R 114В2) – важку рідку речовину з характерним запахом, що не має забарвлення (як варіант – газ) – потреба, що виникає в деяких напрямках для виконання певного переліку завдань. Зокрема, купити хладон необхідно як матеріал для вогнегасіння (допомагає в боротьбі з пожежами різних класів, зокрема і в гасінні техніки, що перебуває під напругою), як холодоагент для систем кондиціонування, як приладову рідину і речовину для очищення вузлів радіоелектроніки після проходження такої технологічної операції, як пайка. Є й інші сфери застосування цього продукту. Про це, а також про характеристики, властивості, безпеку та інші аспекти піде мова далі.

Замовити хладон в Україні

Купити хладон в балонах пропонує компанія «Система Оптимум». Товар – у постійній наявності на нашому складі, тож у будь-який зручний момент може бути доставлений вам у потрібних обсягах.

Одна з беззаперечних переваг нашої пропозиції – доступна ціна. Скільки саме коштує газ фреон в балонах, можете подивитися на нашому сайті. Але пам’ятайте: кінцева вартість одиниці продукції може бути ще нижчою. Все залежить від обсягів закупівлі. Оптом купувати найвигідніше! Інформацію цінового плану, зокрема можливість отримання персональної знижки, ви завжди можете уточнити у менеджера за контактним номером телефону.

Також варто зазначити наявність сертифіката якості, комфортні умови покупки і оперативність виконання кожного замовлення. Власний автопарк підприємства – запорука швидкої доставки по всій Україні.

Вважаємо вирішеним питання, де купити R 114В2. Хочете замовити у ПП «Система Оптимум»? Звертайтеся!

Характеристики хладону (фреону) 114 В-2

Хладон в рідкому стані відомий як органічний реактив, потужний сповільнювач та інгібітор згоряння вуглеводневих середовищ, флегматизатор. Це вогнегасна суміш високої ефективності. Основні характеристики: збільшена вага, порівняно з водою, відсутність забарвлення, специфічні ароматичні параметри.

Реєстраційний номер: CAS 27336-23-8. Хім. формула: C2Br2F4. Молекулярний склад: F-CBr2-CF3.

Синтезують цей продукт із 1,2-дибром-1,1,2,2-тетрафторетану, застосовуючи в процесі бромистий алюміній. Сам же він може використовуватися для отримання 1,1,1,2-тетрафторетану.

Фізичні та хімічні властивості

Розглядаючи фіз. властивості, відразу ж варто зазначити зовнішній вигляд цього реактиву. У стандартних умовах це безбарвний газ. З легкістю піддається зрідженню навіть при незначному тиску. Знаходиться газ фреон в балонах як важка рідина. Обсяг основного компоненту – від 98,6 %.

Молекулярна маса – 259,82 г/моль, густина – 2,366 г/см3. Термовластивості: t кипіння – 47,5 °С, t замерзання – -110,5 °С.

Ця речовина не розчиняється у водних середовищах. Розчиненню ж піддається в вуглеводнях, ХОС, спиртах, кетонах та ефірах. Її пари, які важчі, ніж повітря, можуть зосереджуватися внизу приміщення.

R 114В2 не проводить електричний струм, не провокує корозійні прояви на металах і не є причиною руйнування орган. сполук. З низкою металів взаємодіє.

У зв’язку із зазначеними параметрами, часто необхідний фреон в холодильник, оскільки є популярним холодоагентом для всіляких холодильних установок. Якості, що роблять його ефективним інгібітором горіння, пояснюють його застосування в рідкому стані при пожежах. Примітно, що з його допомогою можна боротися із займаннями різних класів, а також гасити прилади, що знаходяться під напругою. Крім того, не можна залишити поза увагою дієвість цієї сполуки в ролі приладової рідини, матеріалу для очищення вузлів радіоелектроніки після пайки.

Для холодильників і кондиціонерів

хладон холодоагентХолодильні установки використовуються як у побуті, так і на виробництвах. Система охолодження сучасних моделей передбачає застосування різних газів у ролі холодоагентів. Одним з найбільш поширених у цьому сегменті є фреон. Перевага зазначеного матеріалу – беззаперечна: завдяки йому система кондиціонування (холодопостачання) компактна.

Фреон циркулює від компресора по трубках, охолоджуючи морозильну і холодильну камери. Якщо система справна, підзарядка не потрібна. Якщо ж є протікання, без поновлення холодоагенту не обійтися.

Як зрозуміти, що прийшла пора купити хладон? Про це сповіщають наступні «симптоми»:

  • поступове підвищення температури в холодильній камері;
  • невключення компресора;
  • холод або невелика теплота конденсатора;
  • наявність затхлого запаху.

Що може спровокувати витоки? По-перше, механічні пошкодження системи. По-друге, поява повітряних бульбашок, які тиснуть на внутрішні стінки холодильника. Якщо порушена герметичність системи охолодження, важливо негайно усунути дефект (так вдасться зберегти компресор), а потім замінити газ.

Нерідко необхідний фреон для кондиціонера, в тому числі для автокондиціонера. Під час випаровування матеріал, що розглядається, абсорбує тепло, а конденсація приводить до його звільнення. Ця здатність основоположна в функціонуванні кондиціонера. Дія спліт-системи супроводжується властивою втратою хладону. Пов’язано це з тим, що з’єднання трубопроводу, який об’єднує частини клімат-техніки, виготовляються способом розвальцьовування. Оптимальна кількість холодоагенту, який втрачається протягом року – приблизно 7 %. Це не дуже серйозно спочатку, але з плином часу компресор не охолоджується належним чином. Техніка не справляється зі своїм призначенням, компресор може перегрітися, заклинити, а то і взагалі вийти з ладу. В такому випадку на відновлення працездатності кондиціонера доведеться добряче витратитися. Як запобігти збільшеним витратам? Дотримуватися умов експлуатації та своєчасно дозаправляти хладоном в балончиках – приблизно раз в 1,5-2 роки.

Про дефіцит холодоагенту в спліт-системі сповіщають такі ознаки:

  • наявність інею або льоду на з’єднаннях зовнішнього блоку;
  • недостатнє охолодження повітря.

Якщо відбувається щось з цього, не зволікайте. Замовити R 114В2 в Україні не складно, тим паче що ціни на опт і роздріб – у доступних межах. А запобігання з його допомогою поломкам обладнання виправдає себе на 100 %.

Хладон 114В-2 і безпека

Перед тим, як купити рідкий фреон, газ у балончиках, важливо ознайомитися з технікою безпеки.

Це малотоксичний реагент, що не несе небезпеки пожежі та вибуху. Він стабільний і важко горить. Тим не менш, певна токсичність є: можливе подразнення очей (коління і епіфора), дихальної системи, а також обмороження і пухирчасті опіки при потраплянні на шкіру. Не є винятком загальна слабкість організму, поява головного болю і запаморочення, сонливість, почервоніння обличчя, збільшення зіниць і шлункові розлади (нудота, блювота та інше). Нагрівання загрожує вибухом. Якщо t підніметься до 400 °С, фреон почне розкладатися і виділяти високотоксичні сполуки, як от фтористий водень і фторбромфосген.

Клас небезпеки цієї речовини за впливом на людей – 4. За ступенем небезпеки вантажу вона зарахована до другого класу.

Працюючи з хладоном 114 В-2, не нехтуйте ЗІЗ. Передусім знадобляться бавовняний спецодяг, рукавиці, окуляри або протигаз. Гумове взуття не потрібне.

Якщо контакту зі сполукою уникнути не вдасться, наприклад, якщо вона потрапить в очі, швидко промийте їх водою і зверніться до лікаря. При ковтанні потрібно викликати блювоту. Сталося ураження – викликайте швидку допомогу. Це правило дуже і дуже значиме. До її приїзду потерпілому необхідно забезпечити приплив свіжого повітря, спокій та тепло.

І ще. Щоб купити рідкий фреон, а потім застосовувати без негативних наслідків, слід дотримуватися експлуатаційних моментів. Заливати цей хімікат в системи вогнегасіння можна тільки ті, які зроблені зі спец. матеріалів, що забезпечують його збереження протягом всього періоду застосування. Всередині ці системи повинні бути сухими і чистими, без бруду та іржі.

Під час заливки і застосування до ємності не повинні проникати вода і мех. домішки. Скільки саме речовини використовувати, регламентують стандарти. З ними радимо ознайомитися додатково.

Після завершення гарантійного терміну фреон 114В-2 повинен піддатися регенерації або бути знешкодженим за спец. технологією на підприємстві, яке на цьому спеціалізується.

Упаковка, транспортування, зберігання

Поставки фреону оптом вимагають дотримання умов упаковки і перевезення. Залежно від стану речовини, для цієї мети можуть використовуватися бочки з алюмінію, піддони-цистерни, пластикові каністри, бідони та інша тара різних обсягів. Важливо, щоб упаковка була герметично закритою. Транспортувати допустимо будь-якими критими ТЗ з дотриманням правил, встановлених для перевезення вантажів на кожному з них. Можливі повагонні відправки залізничним транспортом, а також автомобілями, закритими брезентом.

Що стосується зберігання, то для цієї мети підходять криті складські приміщення. Важливо стежити, щоб до них не потрапляло пряме сонячне випромінювання, щоб було попереджено контакт з вибухонебезпечними матеріалами і лугами. Оптимальна дальність розміщення опалювальних приладів – 1 метр і більше.

Термін придатності, як і ціна цього хім. продукту, встановлюється виробником. Може перебувати в межах одного-двох років. Якщо говорити про знаходження холодоагенту в системі вогнегасіння, то в такому випадку, гарантійний період становить до 15 років.

Купити фреон

Де купити хладон 114В-2 на опт недорого в Україні? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Ми гарантуємо бездоганну якість продукції, невисокі ціни та швидкі поставки по країні. Вартість залежить від величини партії, але, загалом, вона – в розумних межах.

Купити фреон 114В-2 можна, зв’язавшись з менеджером підприємства за контактним номером або через електронну пошту. Відповіді на всі запитання – в телефонному режимі. Телефонуйте!

Міжнародна назва 1,2-Dibromo-1,1,2,2-tetrafluoroethane; Halon 2402; R-114B2
Хімічна формула C2Br2F4
Назви-синоніми 1,1,2,2-тетрафтордиброметан, R 114В2, галон 2402

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хладон 114 В-2 (фреон 114 В-2) за вигідною ціною, також замовити Хладон 114 В-2 (фреон 114 В-2) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.