Вуглець чотирихлористий

3600.00 грн (ціна за 1 кг)

Вуглець чотирихлористий – штучна сполука, що не утворюється в природних умовах, а є винятково плодом життєдіяльності людини. В атмосфері перебуває переважно у вигляді газу, потрапляючи в неї через значну леткість при виробництві та застосуванні. Перебувати в повітряному просторі може протягом багатьох років або навіть десятиліть, після чого розпадається на складові хімічні елементи. Розпад відбувається в стратосфері за рахунок фотодисоціації.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вуглець чотирихлористий. У нас можна купити вуглець чотирихлористий гуртом за доступною ціною. Вуглець чотирихлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна вуглецю чотирихлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вуглецю чотирихлористого по всій території України. Ціна вуглецю чотирихлористого також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі вуглецю чотирихлористого гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

вуглець чотирихлористий купитиВуглець чотирихлористий (тетрахлорметан, фреон-10, хладон-10) – важка легколетка рідка речовина без кольору (прозора), зі солодким запахом хлороформу. У воді практично не розчиняється (0,5 г/л), з багатьма розчинниками органічного походження відбувається змішування, з легкістю випаровується. Не загоряється і не горить, навпаки, може гасити полум’я від загоряння таких речовин, як бензин або бензол. Контакт з вогнем та розжареними предметами призводить до розкладання і утворення токсичного фосгену.

Густина – 1,594 г/см3 (при 20 °С), молярна маса – 153,82 г/моль, t кипіння – 7 6,5 °С, t замерзання – 23 °С. Формула – CCl4. Промислове отримання цієї речовини здійснюється в процесі хлорування, наприклад, метану або хлорметану, при нагріванні робочої субстанції до 400-500 °C. При таких температурних показниках відбуваються деякі хімічні реакції, які наділяють метан/хлорметан величезною кількістю хлору. В результаті отримана суміш складається з хлорметану, метиленхлориду, хлороформу і тетрахлорметану, які ще необхідно розділити на фракції дистиляцією.

вуглець чотирихлористий формула

Застосування чотирихлористого вуглецю

Тетрахлорметан широко застосовується для різних цілей, де особливо цінними є його важкозаймистість і доступність. З причини токсичності в останні роки активність використання знизилася, але в низці випадків без цієї речовини не обійтися. Так, вона є хорошим екстрагентом, розчинником для жиру і смоли, а також для каучуку, бітуму та інших матеріалів. З її допомогою отримують фреони і аналізують водні середовища на наявність нафтопродуктів. Не обходиться без чотирихлористого вуглецю і медицина. А властивість гасити палаючі вогненебезпечні рідини зумовила застосування цієї сполуки при створенні вогнегасників.

У ролі гасильного агента хладон-10 має багато незаперечних переваг:

  • рідкий стан у природних умовах;
  • елементарне випаровування;
  • величезне охолодження палаючої зони;
  • електронепровідність;
  • відсутність необхідності у високому тиску при зберіганні ємностей;
  • антикорозійний вплив на мідь і луджені посудини;
  • відносна інертність до поверхонь, на які потрапляє.

Тетрахлорметан і безпека

Цей реактив гостро токсичний як у вигляді пари, так і в рідкому стані, належить до 5-го класу небезпеки. До організму потрапляє через органи дихання і шкіру, а також з їжею і водою, виводиться з нього швидко, протягом двох діб після надходження – повністю. Метаболізм дає такі сполуки як хлороформ і вуглекислий газ. Серед явних негативних ефектів: наркотичний вплив на ЦНС, запаморочення і головні болі, подразнення шкірних покривів, інтоксикація нирок і печінки, загальне ослаблення, нудота і блювота.

Якщо Вам потрібно купити гуртом вуглець чотирихлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вуглець чотирихлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва tetrachloromethane, carboneum tetrachloratum,methane tetrachloride 
Хімічна формула CCl4
Назви-синоніми тетрахлорометан, тетрахлорид вуглецю

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вуглець чотирихлористий за вигідною ціною, також замовити Вуглець чотирихлористий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.