Олія вазелінова (рідкий парафін)

123.00 грн (ціна за 1 кг)

Олія вазелінова (рідкий вазелін) – це мінеральна олія, яку отримують у процесі переробки нафти.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вазелінова олія. У нас можна купити вазелінову олію гуртом за доступною ціною. Вазелінова олія має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна олії вазелінової Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вазелінової олії по всій території України. Ціна вазелінової олії також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі вазелінової олії гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики олії вазелінової

Олія вазелінова (рідкий вазелін) – це мінеральна олія, яку отримують у процесі переробки нафти.

Олія вазелінова (рідкий парафін) – очищена рідка нафтофракція, що з’являється внаслідок відгону гасу, суміш насичених вуглеводнів. Не містить згубних органічних компонентів і їх сполучень. На вигляд ця рідина має безбарвну маслянисту консистенцію, яка пом’якшує мазеві суміші. Запах і смак відсутні. Змішування відбувається практично з усіма жирами і оліями, крім рицинової.

Для вазелінової олії характерні всі властивості вазеліну: розчинення в хлороформі, етері, бензині, гасі й уайт-спіриті; відсутність розчинності у воді та спирті. У добре збитому стані з абсолютизованим ізопропанолом утворює емульсію, яку можна вважати умовно стійкою. Медичні сорти розшаровуються оперативніше, ніж промислові, навіть при аналогічній в’язкості. Густина при 20 °С – від 0,85-0,89 г/см3, кінематична в’язкість при 50 °С – 26-38,5 мм2/с, кінематична в’язкість при 40 °С – 40-58 мм2/с, t спалаху в закритому тиглі – не менше 185 °С.

Олія вазелінова практично не містить шкідливих органічних домішок.

На зовнішній вигляд це безбарвна в’язка рідина, що не має смаку та запаху, вона найчастіше використовується для пом'якшення мазей і сприяє збільшенню плинностіі, що дозволяє активним компонентам краще проникати через епідерміс. За хімічним складом подібна до вазеліну, це суміш  високомолекулярних аліфатичних і ароматичних вуглеводнів. Може змішуватися з будь-якими оліями та жирами, за винятком касторової олії. Вона розчинна в бензині, ацетоні, хлороформі, етиловому та петролейному етері і практично не розчинна в етанолі, гліцерині та воді.

Застосування олії вазелінової

Головні галузі, де ця субстанція знаходить неабияке застосування – медицина, фармацевтика і косметологія. Цей засіб призначають при хронічних закрепах як проносний, при інтоксикації організму жиророзчинними отрутами. З його допомогою пом’якшують шкіру, наносячи зовні на затверділі ділянки. Він розчиняє ін’єкційні медикаменти, а у виготовленні пеніциліну виконує роль піногасника. Також вазелінова олія служить змазкою для катетера в невідкладній допомозі пацієнту і оптимальною основою для створення безлічі лікувальних і косметичних препаратів (мазей).

Харчопром знає вазелінову олію як засіб-змазку для обладнання. У лазнях і саунах нею просочують полиці, в результаті чого за рахунок величезної повзучості речовини забезпечується постійне функціональне відштовхування бруду.

Якщо розглядати простіші гатунки вазелінової олії, то вони підходять для отримання мастил, пластичних і стійких до потужних окисників, для виготовлення вирівнювальних рідин, будемалей (виступає пластифікатором), контейнерів, призначених для зберігання цезію, а також компресорних олив.

Чимале місце відведено вазеліновій олії і в інфрачервоній спектроскопії. Тут її вводять до складу суспензій, використовуючи таку визначну властивість, як невелика кількість смуг поглинання і перешкоджання контактуванню аналізованої речовини й повітря.

Окремий напрямок використання – церкви та історичні споруди. Рідким парафіном замінюють рослинні олії для наповнення лампадок. Такий вибір дозволяє уникнути осадження кіптяви і сажі на розміщених всередині храму іконах, фресках, розписах тощо.

Рідкий парафін і безпека для організму. Існує кілька протипоказань до застосування цього препарату у якості проносного засобу. Це кишкова непрохідність, запалення черевної порожнини, гострі лихоманки, збільшена чутливість до цієї олії.

Якщо застосовувати його часто і довго, можуть знизитися кишковий тонус, виникнути порушення в травленні та проявитися гіповітаміноз. Якщо використовувати погано очищену олію, це може призвести до подразнення шкірних покривів.

Дуже часто олія вазелінова застосовується як компонент різноманітних косметичних засобів. Вона сприяє утриманню вологи в шкірі, завдяки чому входить до складу кремів, мазей, засобів з догляду за волоссям. У вазеліновій олії дуже добре розчиняється більшість ароматизаторів, тому її використовують при виробництві декоративної косметики, наприклад, губної помади, блисків для губ, туші для вій, декоративних олівців та театрального гриму. ЇЇ застосовують для захисту обличчя при сильних морозах.

У медицині вазелінову олію застосовують як проносний засіб, також у складі деяких мазей як розчинник (наприклад, камфори), і як диспергатор твердих речовин. Може використовуватися як мастильна речовина в офтальмології. Олію вазелінову також використовують для змащення перед проведенням деяких процедур.

При виготовленні пластмас вона застосовується як пластифікатор. Вазеліновою олією покривають поверхню фруктів та овочів для того, щоб вони краще зберігалися.

Якщо Вам потрібно купити гуртом олію вазелінову , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вазелінову олію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Вага

бочка 200 кг

каністра 4,2 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Олія вазелінова (рідкий парафін) за вигідною ціною, також замовити Олія вазелінова (рідкий парафін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.