Вакуумна олива

330.00 грн (ціна за упак. 4 л)

Високоякісна мінеральна вакуумна олива ВМ-5, ВМ-6 згідно ТУ 38.401-58-3-90 виробляється з малосірчистих безпарафінових сортів нафти шляхом глибокого очищення її вузьких фракцій і застосуванням додатково 1-2 ступенів високої вакуумної дистиляції.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вакуумна олива. У нас можна купити вакуумну оливу оптом за доступною ціною. Вакуумна олива має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна вакуумної оливи Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вакуумної оливи по всій території України. Ціна вакуумної оливи також залежить від обсягів закупівлі. При покупці вакуумної оливи оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та сфера застосування вакуумної оливи

Сфера застосування вакуумної оливи: в поршневих вакуумних насосах великої продуктивності АВЗ, НВЗ; а також допустиме використання в механічних вакуумних помпах з олійним ущільненням. Базовими характеристиками вакуумних олив є: – стабільність до окислення, забезпечує тривалість і надійність експлуатації вакуумних насосів; – ступінь створюваного тертя; – ресурс роботи оливи в помпі без заміни.

Особливості та переваги застосування вакуумної оливи ВМ-5, ВМ-6:

– Покращує герметизацію робочих камер; – Знижує втрати потужності на тертя; – Оптимальна в'язкість для кожного конкретного випадку; – Досить низький тиск насиченої пари (від нього залежить випаровуваність оливи і рівень досягнутого вакууму); – Екологічна безпека; – Висока гідролітична стабільність при відкачуванні пари та повітря; – Мала газорозчинність. Якщо Вам потрібно купити оптом вакуумну оливу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вакуумну оливу, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вакуумна олива за вигідною ціною, також замовити Вакуумна олива з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.