Уайт-спірит (нефрас С4 150/200)

57.00 грн (ціна за 1 кг)

Уайт-спірит – це чиста, прозора рідина нафтового походження, яка є органічним розчинником, що використовується здебільшого в лакофарбовій промисловості.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити уайт-спірит? Цей один з найпопулярніших розчинників для промисловості та побуту доступний для придбання на сайті компанії «Система Оптимум». Незважаючи на стрімкий розвиток хімічної індустрії, постійну появу нових розробок у зазначеному сегменті, уайт-спірит не втрачає своїх високих позицій.

Застосування цього продукту настільки широке й ефективне, що новинки розчинників, які конкурують з ним за якістю, не в змозі витіснити його повністю, у зв’язку з наявністю певних специфічних особливостей. І на опт, і на роздріб існує незмінний попит.

Купити уайт-спірит

Де купити в Україні розчинник уайт-спірит?

Цей матеріал доступний для придбання в різних магазинах, що спеціалізуються на продажу цієї категорії продукції. І офлайнові точки реалізації, і онлайн-ресурси пропонують його купити оптом і/або в роздріб. Але далеко не скрізь клієнта порадує оптимальне поєднання ціни, якості та умов покупки. Одне з місць, де всі зазначені аспекти на рівні – інтернет-магазин ПП «Система Оптимум».

На наших складах цей розчинник завжди в наявності у великих обсягах. Тож, скільки б зазначеної речовини вам не знадобилося і в який час, вона своєчасно буде доставлена вам у потрібних кількостях. Оперативність доставки в будь-який регіон країни забезпечується, не в останню чергу, завдяки власному автомобільному парку компанії.

Ще одна перевага, гарантована нашим замовникам – доступна ціна на різнооб’ємні партії. Скільки коштує розчинник, залежить від обсягів закупівлі. Актуальна вартість кілограма продукту вказана на сайті. Але у випадку з великими замовленнями на опт цифра буде, безумовно, меншою. Менеджер може надати додаткову знижку в індивідуальному порядку.

І такий момент, як якість. Купити уайт-спірит у нас – значить отримати в своє розпорядження чудовий продукт оптом чи в роздріб зі сертифікатом якості.

Знаючи, де купити розчинник, не зайвим буде розглянути його характеристики, властивості, умови зберігання та використання, а також низку супутніх питань, до чого ми і пропонуємо перейти далі.

Застосування і технічні характеристики

Цей продукт має примітні технічні характеристики, що й пояснює активність його застосування в різних напрямках.

Уайт-спірит (White Spirit, нефрас С4 150/200, розчинник Стоддарда) – це рідка речовина нафтопоходження з великим ступенем чистоти і прозорості (можлива наявність світло-жовтого відтінку). Бензин-розчинник органічної етимології, який використовується, головним чином, у ЛФ промисловості.

З чого складається? По суті, це сукупність вуглеводнів, що отримується в процесі переробки і очищення нафти. Бензинова фракція, яка виділяється в необхідних умовах обробки бензину. Отримання здійснюється відгоном нафти, іноді з додатковим гідроочищенням. Норми і характеристики регламентовані ДСТУ.

У його складі – аліфатичні та аліциклічні С7-С12 вуглеводні з максимальним входженням аренів 16 %. Індекс «С» в назві сповіщає про змішаний тип розчинника, що має близько 50 % вуглеводнів всіх класів. А 16 % ароматичних вуглеводнів від загальної маси – передумова зарахування до четвертої підгрупи класифікатора.

Зверніть увагу! Якісний уайт-спірит не містить жодних зайвих включень і води. Також у ньому відсутні водорозчинні луги та кислоти. Кількість сірки – не більше, ніж 0,025 %.

Розчинникові Стоддарда характерні специфічні ароматичні параметри, а саме їдкий запах гасу. Хоча багато його сучасних версій, переважно закордонного виробництва, випускається без запаху. Це забезпечується додатковими обробками і очисними заходами, завдяки яким також досягається екобезпека продукту, але, з іншого боку, втрачається чимало розчинних властивостей.

З інших якостей, які варто зазначити: дещо в’язкувата консистенція, за аналогією з машинними мастилами, і в більшості випадків відсутність кольору.

Густина при 20 °С – до 0,795 г/см3. Температурні параметри (t границь кипіння при °С) вказуються в назві: 155/200 градусів. Класифікується як вогненебезпечний продукт, оскільки t спалаху – менше, ніж 60 °С.

Розчиненню у воді практично не піддається, але з більшістю органічних розчинників змішується. Відрізняється стабільністю, не провокує корозійних проявів стандартних металів, але здатний реагувати з потужними окислювальними речовинами.

Основні властивості уайт-спіриту:

 • оперативне розчинення органічних матеріалів, рослинних жирів, каучуку, олив і епоксиефірів;
 • ефективне знежирення (популярний знежирювач для металевих поверхонь);
 • стабільність і неформування відкладень;
 • здатність до швидкого випаровування (леткість за ксилолом = 3-4,5), відтак неприємний запах без уповільнень вивітрюється і зовсім недовго нагадує про себе;
 • малотоксичність, особливо якщо порівнювати з іншими розчинниками (клас небезпеки за ступенем впливу на людину – 4).

Те, скільки вивітрюється запах, є однією з незаперечних переваг цього вуглеводневого продукту. Однією з, але далеко не єдиною. Також хотілося б вказати на широту використання, порівняно довгий період зберігання і невисокі ціни, партію якого обсягу не довелося б замовити.

Завдяки описаним вище якостям цієї унікальної мультифункціональної рідини, реалізується її активне застосування з різною метою.

Передусім, це чудовий екстракційний розчинник, який підходить для розчинення лаків, фарб, емалей на алкідній та олійній основах, а також жирів, олив, продуктів переробки нафти, шпаклівок, ґрунтівок, сірчаних, азотних і кисневих орган. сполук. Універсальності йому не позичати. Він використовується в лакофарбовому виробництві чи не найбільш широко. Сприяє отриманню необхідної консистенції замазок і антибактеріальних засобів. Незамінний під час домашнього ремонту, позаяк характеризується мінімальною токсичністю, можливістю залучення в різних видах робіт, а ціна його при цьому не «кусається».

Підходить також для розчинення аерозолів, засобів для захисту деревини. Часто без нього не обходиться виготовлення асфальтопокриттів, гумова, лісохімічна та харчова галузі. Ним можна розводити до робочої консистенції ЛФМ, а також мастики на основі бітумів і каучуків. Примітно, що при поєднанні з іншими матеріалами, забезпечує їх економну витрату. Разом з тим, зовсім не погіршує якісні параметри розведеного продукту.

Не тільки у виробництві та використанні ЛФМ White Spirit є бездоганним помічником. Також з його допомогою можна позбуватися жирів, очищувати робочі інструменти (наприклад, пензлі після фарбування), поверхні, виконані з металу, каменю та інших матеріалів. Цей знежирювач чудово справляється зі своїм призначенням при залученні в незначних обсягах. У різних пром. напрямках ним очищують і знежирюють верстати, деталі та ін. перед подальшим нанесенням покриттів. Зокрема, в шовкографії він необхідний для очищення екранів друку. Також допомагає очищати фарби для деяких принтерів.

Особливі технічні характеристики продукту, що розглядається, (зокрема здатність розчиняти лак і осад, що накопичився) пояснюють можливість його використання в якості головного компонента в окремих автоприсадках до мастил.

Уайт-спірит – ще й добра альтернатива гасу в переносних печах, оскільки є його легким сортом. Тим не менш, з цією метою сьогодні використовується не так часто.

Замовити розчинник можна відразу готовим до роботи – і жодних труднощів застосування. З рекомендацій стосовно експлуатації слід першочергово дотримуватися таких:

 • внесення в ЛФМ у невеликих дозах;
 • ретельне перемішування до досягнення однорідності матеріалу;
 • повторення процедури за необхідності.

Ще одне важливе питання, яке ми нерідко чуємо і на яке зараз хочемо відповісти: чим відрізняється від розчинника під назвою “Сольвент”? А також: чи можуть ці два матеріали бути взаємозамінними? І уайт-спірит, і сольвент є похідними нафтопереробки. Здійснюється нагрівання нафти до значної t, в результаті з’являються різні вуглеводні. Вони поділяються на фракції з різними точками закипання, при яких формується та чи інша хімічна сукупність. Уайт-спірит створюється при найвищій t (в його складі присутні більш важкі компоненти), а сольвент – при нижчій (є речовиною, що випаровується оперативніше). Тобто ці два розчинники виробляються на різних стадіях кипіння нафти і відрізняються ступенем леткості та швидкістю випаровування. Сольвент оперативніше висихає, тому ним краще розчиняти швидковисихаючі фарби. Також завдяки йому ЛФМ стають глянсовими і досить легкими. Якщо говорити про уайт-спірит, то для його випаровування потрібно більше часу, а в зв’язку з наявністю в складі розчинника олійних відкладень, фарба, розбавлена ним, виходить матовою. Покриття довше сохне через утворення маслянистої консистенції фарбувального матеріалу, але, разом з тим, забезпечується додатковий захист поверхні.

Запобіжні заходи

Якщо уайт-спірит використовувати правильно, дотримуючись доз, витрат, правил поводження і роботи, ніяких негативів бути не повинно, позаяк цей хімічний продукт є малонебезпечним. Плюс полягає також у тому, скільки вивітрюється – після завершення робочих заходів теж нівелюються будь-які згубні наслідки.

Зрозуміло, якщо несерйозно поставитися до справи, порушити норми і перевищити дозування, а також допустити контакт з тілом і потрапляння до організму, прояв мінусів можливий. Вдихання парів у збільшених концентраціях загрожує подразненням дихальної системи. Можуть подразнюватися очі, виникати головні болі, запаморочення та інші порушення нервової системи, а також алергії. Контакт зі шкірою призводить до знежирення і сухості, а далі – до дерматиту. При тривалому багаторазовому впливі не є винятком наркозалежність.

Щоб запобігти будь-яким негативам, дотримуйтеся техніки безпеки:

 • використовуйте ЗІЗ, передусім, гумові рукавиці і респіратор;
 • добре провітрюйте приміщення під час роботи і після її завершення;
 • не перекачуйте і не зливайте розчинник з використанням стисненого газу;
 • не працюйте з речовиною, якщо поблизу є відкритий вогонь, і не відкривайте ємність з нею при наявності предметів, здатних призвести до займання.

Не вдалося запобігти контакту зі шкірою або слизовими? Не зволікайте, промийте уражені ділянки тіла теплою мильною водою. Трапилося загоряння? Гасіть всім, що є під рукою, за винятком води.

Упаковка і зберігання

Стандартна тара для упаковки уайт-спіриту – різного об’єму ємності, вироблені з пластику. У них же цю речовину й рекомендовано зберігати, щільно закриваючи кришкою.

Загалом, умови зберігання нескладні, але важливі:

 • прохолодне провітрюване місце, захищене від вологи, тепла і сонячного світла. Якщо не запобігти попаданню сонячних променів на розчинник, може зібратися електростатичний заряд – передумова для займання;
 • ніякого контакту з вогнем. Мороз – не страшно, страшно – наявність поблизу джерела загоряння;
 • добре закрита тара (не герметизована);
 • обмеженість доступу для дітей.

Порожні ємності, в яких раніше перебував нефрас, перед подальшим використанням необхідно піддати спец. очищенню.

Термін придатності продукту залежить від виробника і може становити 1-3 роки від дати виготовлення.

Де купити в Україні?

Де купити – питання важливе, тому що саме від місця придбання залежить і стан товару, і умови його придбання.

Якщо купити уайт-спірит хочете оптом на найкращих умовах, звертайтеся в ПП «Система Оптимум». Ми гарантуємо високу якість кожної партії продукції, реалізуємо спільно вигідну цінову політику і організовуємо процес покупки так, щоб було комфортно замовнику. Доставка – оперативна в будь-який регіон країни. Відповіді на всі запитання і додаткову інформацію про розчинник можете отримати, зв’язавшись з менеджером інтернет-магазину за контактним номером телефону.

Зверніться до нас – і ми запропонуємо такі умови придбання, які влаштують вас в усіх сенсах!

Замовити в інтернет-магазині оптом

Замовити White Spirit опт можна за телефоном або через електронну пошту – економія сил і часу незаперечні. Взагалі покупки через інтернет мають масу переваг – комфортнішого й вигіднішого варіанту придбання годі й шукати.

Тепер ви знаєте все, що потрібно знати про нефрас С4 150/200, зокрема з чого складається цей розчинник, скільки коштує і де купити його можна недорого. З будь-якими додатковими запитаннями телефонуйте до наших консультантів. Звертайтеся – будемо раді співпраці!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Уайт-спірит (нефрас С4 150/200) за вигідною ціною, також замовити Уайт-спірит (нефрас С4 150/200) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.