Трихлороцтова кислота

870.00 грн (ціна за 1 кг)

Трихлороцтова кислота – це сполука що має хімічну формулу CCl3СООН.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Кислота трихлороцтова

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності трихлороцтова кислота. У нас можна купити трихлороцтову кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота трихлороцтова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна трихлороцтової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку трихлороцтової кислоти по всій території України. Ціна кислоти трихлороцтової також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти трихлороцтової гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості трихлороцтової кислоти 

Структурово трихлороцтова кислота є унікальним аналогом оцтової кислоти. У трихлороцтовій кислоті три атоми водню заміщені атомами хлору, в чому і полягає відмінність між цими двома кислотами. Трихлороцтова кислота має вигляд безбарвних гігроскопічних кристалів зі специфічним оцтвовим запахом. Кристали трихлороцтової кислоти чудово розчиняються у воді, тому за допомогою такого реагенту можна проводити будь–які хімічні дослідження. У водних розчинах, які утворюються після додавання цих кристалів, дана сполука є одноосновною кислотою з характеристиками pKa = 1,66 (25 °C, вода). У водному середовищі трихлороцтова кислота утворює  солі, а у спиртових розчинах утворює складні ефіри. Солі трихлороцтової кислоти, які виникають після хімічних реакцій, мають назву трихлорацетати. Необхідно відмітити, що дана кислота легко декарбоксилується та при підвищенні температури розчину, реагуючи з амінами, утворює хлороформ. Трихлороцтова кислота є токсичною, тому проводити хімічні дослідження варто з урахуванням загальних заходів безпеки.

Застосування трихлороцтової кислоти

У сучасній промисловості трихлороцтову кислоту синтезують за допомогою хлоралу 42 %-ої азотної кислоти при підвищеній температурі до 65 °C, спеціальним окисленням тетрахлоретилену та окисленням хлоралу. Трихлороцтова кислота є невід’ємною складовою для:

  • хімічного синтезу;
  • хроматографії, як базовий диференційний розчинник;
  • біохімії, для швидкого та безпечного охолодження різних макромолекул. Цими макромолекулами є ДНК, РНК та білки;
  • сучасної косметології у якості ефективного хімічного пілінгу.

Трихлороцтову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом трихлороцтову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на  трихлороцтову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва Trichloroacetic acid
Хімічна формула C2HCl3O2
Назви-синоніми трихлоретанова кислота

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Трихлороцтова кислота за вигідною ціною, також замовити Трихлороцтова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.