Тетрагідрофуран

459.00 грн (ціна за 1 кг)

Тетрагідрофуран (ТГФ) – це органічна сполука з формулою (CH2)4O. Тетрагідрофуран належить до класу гетероциклічних сполук, а саме циклічних етерів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності тетрагідрофуран. У нас можна купити тетрагідрофуран гуртом за доступною ціною. Тетрагідрофуран має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна тетрагідрофурану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку тетрагідрофурану по всій території України. Ціна тетрагідрофурану також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі тетрагідрофурану гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики тетрагідрофурану

Тетрагідрофуран (тетраметиленоксид, фуранідін, оксолан, ТГФ, THF) – хімічна речовина, представник циклічних етерів, популярний полярний апротонний розчинник, який має чимале значення для органічного синтезу. Зовні це легколетка рідина, яка не має кольору. Запах – властивий ефірам. З водою і органічними рідкими речовинами ТГФ змішується. Контакт з кислотами може привести до порушення циклічності структури. Взаємодія з оксигеном повітря – до окислення і утворення нестабільних пероксидів (уникнути цього можна за допомогою пара-дигідроксибензолу). Реакції з іншими речовинами дають такі результати: - ТГФ + хлороводень = 1,4-дихлорбутан; - нагрівання ТГФ і нітриду водню = азолідін. Молярна маса – 72,11 г/моль, густина – 0,8892 г/см, динамічна в’язкість – 0,00048 Па•с. Термовластивості: t плавлення – -108,4 °C, t кипіння – 66 °C, t спалаху – -14,5 °C. Формула – C4H8O. У промислових масштабах виробляється і використовується кілька десятків тисяч тонн тетрагідрофурану щорічно. Способи отримання при цьому застосовуються різні: - дегідратація бутан-1,4-діолу за участю кислотного каталізатора; - окислення n-бутану до 2,5-фурандіону з подальшим каталітичним гідрогенуванням; - оксосинтез пропен-2-ол-1 плюс відновлення до бутандіолу; - каталітичне гідрування фурфурану, синтезованого з пентози (метод отримання з рослинної сировини, популярність якого зростає з кожним днем).

У присутності сильних кислот даний реактив перетворюється в лінійний полімер під назвою політетрагідрофуран. Цей полімер здебільшого використовується для виробництва еластомерних поліуретанових волокон.

Застосування  тетрагідрофурану

тетрагідрофуран купитиОсновний сегмент використання оксолану – хімічна галузь, де він виступає розчинником і дослідницьким середовищем для виконання великої кількості різних реакцій. Застосовується як розчинник ПВХ, замість сірчаного ефіру в лабораторіях, для синтезу γ-бутиролактону. Часто виконує роль антикристалізаційної присадки до авіа- і ракетного пального. Він безцінний при синтезі синтетичної смоли, співполімерів з етиленоксидом і окисом пропілену. Продукти співполімеризації є сировиною для виробництва уретанових каучуків. Крім того, фуранідін знаходить застосування і в фармацевтичній промисловості при виготовленні лікувальних, передусім антибактеріальних, препаратів. Очищення ТГФ. Використання цієї речовини в якості розчинника і тривалий період зберігання можуть викликати необхідність додаткового очищення для подальшої експлуатації в належному вигляді. Якщо в продукті містяться органічні перекиси, їх потрібно вилучити (кип’ятіння + відгін). Після чого знадобиться висушування над гідроксидом калію, кип’ятіння зі зворотним холодильником + відгін над LAH або гідридом кальцію. Всі ці маніпуляції в результаті дадуть дуже сухий розчинник.

Тетрагідрофуран є популярним розчинником у лабораторії, оскільки він без проблем змішується з водою. Дана речовина утворює комплекси з Li+, Mg2+ і боранами. ТГФ є ідеальним розчинником для реакцій гідроборування і синтезу металоорганічних сполук, таких як літій-органічні і реактиви Гріньяра.

тетрагідрофуран купити

Тетрагідрофуран часто використовується для розчинення полімерів. Наприклад, він може бути задіяний для розчинення полімерів з метою визначення їхньої молекулярної маси за допомогою гель-проникаючої хроматографії. ТГФ розчиняє ПВХ і, таким чином, є основним інгредієнтом в клеях ПВХ. Він часто служить у промисловості засобом для знежирення металевих деталей.

Тетрагідрофуран застосовують в якості компонента для рухливих фаз в обернено-фазовій рідинній хроматографії.

Ця сполука вважається відносно нетоксичним розчинником, з летальною дозою LD 50. Проте тетрагідрофуран легко проникає в шкіру, викликаючи швидке зневоднення. ТГФ добре розчиняє латекс і, як правило, при контакті з ним використовують гумові рукавички з нітрилу і неопрену. Цей реагент дуже легко займається.

Тетрагідрофуран і безпека

Оскільки ця сполука отруйна і нагріваючись може бути небезпечною для людини, поводитися з нею слід обережно. Обладнайте прохолодне приміщення з низькою вологістю хорошою вентиляцією, попередьте сусідство з тепловими джерелами. Зберігайте тетраметиленоксид в ємностях з темного скла, фасованим не більше ніж по 1 л. При роботі використовуйте спецодяг, що захищає від пошкоджень шкіру і слизові.

Тетрагідрофуран, головним чином, застосовується як розчинник для промислового ПВХ і лаків. Це апротонний розчинник з діелектричною сталою від 7,6. Цей помірно полярний розчинник може розчиняти широкий спектр неполярних і полярних хімічних сполук. ТГФ змішується з водою і може утворювати тверді гідратні структури при низьких температурах.

Якщо Вам потрібно купити гуртом тетрагідрофуран, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на тетрагідрофуран, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва oxolane, THF, tetrahydrofuran, 1,4-epoxybutane, butylene oxide, cyclotetramethylene oxide, oxacyclopentane, diethylene oxide, furanidine
Хімічна формула C4H8O
Назви-синоніми тетраметиленоксид, фуранідін, оксолан, ТГФ, THF

Вага

бочка 180кг

пляшка 0,9 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тетрагідрофуран за вигідною ціною, також замовити Тетрагідрофуран з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.