Сульфосаліцилова кислота

600.00 грн (ціна за 1 кг)

Сульфосаліцилова (саліцилсульфонова/2-гідрокси-5-сульфобензойна) кислота – ароматична кислота з ряду сульфокислот. На вигляд є гігроскопічною білою порошкоподібною масою, що складається з позбавлених кольору кристалічних структур у формі тонких голок. Необмежене розчинення спостерігається у воді, диметилкетоні, метилкарбінолі та сірчаному ефірі. Кристалізується з води у вигляді дигідрату при t 120 °C.

SKU: .
Категорія: Кислоти

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфосаліцилова кислота. У нас можна купити сульфосаліцилову кислоту гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфосаліцилової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 218,19 г/моль, t спікання – 115 °С, t плавлення – 177-180 °C. Коли при нагріванні температурні показники перевищують t плавлення, речовина розкладається. При цьому формуються гідроксибензол і саліцилова кислота. Формула – C7H6O6S.

Отримання сульфосаліцилової кислоти здійснюють шляхом сульфування 2-гідроксибензойної кислоти олеумом/концентрованою сульфатною кислотою в 5-кратному надлишку або за допомогою гідролізу саліцил-5-сульфохлориду.

Сульфосаліцилова кислота у застосуванні

Ця речовина, завдяки набору специфічних властивостей і характеристик, знайшла застосування в таких галузях:

- хімічний аналіз (визначення і роз’єднання іонів заліза, алюмінію, берилію, ртуті, титану, цирконію, талію, урану та інших хім. елементів; виявлення заліза в сплавах, спектрофотометричне визначення Fe, Be, U і т.д.);

- медична сфера (використання для нефелометричного визначення білків, зокрема, в сечі, обумовлене здатністю осаджувати їх з білкових розчинів). Крім того, сама кислота, як і її солі, проявляє антисептичні властивості.

Безпека. Подібно до інших кислот, саліцилсульфонова, контактуючи зі слизовими оболонками і шкірними покривами, викликає подразнення і запалення. Тому контакту її і слизових оболонок, шкіри необхідно уникати. Що стосується цього продукту в твердому стані, то він абсолютно безпечний для людини, ніяких токсинів не виділяє, до отруєнь не призводить.

Особливості упакування, перевезення та зберігання. Упаковують цю речовину переважно в непрозорі ПЕ мішки різного об’єму (1, 10, 20, 25, 50 кг). Транспортування слід здійснювати в закритих ТЗ будь-яких видів (ні в якому разі не в відкритих!). Зберігати її необхідно в упакуванні виробника в сухому, темному, закритому, добре провітрюваному приміщенні. Оскільки 2-гідрокси-5-сульфобензойна кислота проявляє чутливість до сонячного випромінювання, не сприймає значного перегрівання/переохолодження, зберігати її на відкритих майданчиках неприпустимо.

При дотриманні умов зберігання термін придатності становить 12 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфосаліцилову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфосаліцилову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфосаліцилова кислота за вигідною ціною, також замовити Сульфосаліцилова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.